2737
2734
لطفا حداقل و حداکثر هزینه زایمان طبیعی یا سزارین در بیمارستان خصوصی (شهر تهران) رو بهم بگید . بدون بیمه و با بیمه (چه بیمه ای؟)
Lilypie Pregnancy tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من قمم پارسال ابان تو بیمارستان دولتی با مامای خصوصی زایمان کردم
بیمارستان 50 تومن گرفت دکترمم 300 تومن انقدرم خوب زایمان کردممم و تر و تمیزکه خدا میدونه
چه خبره برای طبیعی 4 میلیون؟؟؟ مادر زورشو میزنه دکتر پولشو میگیره ؟؟؟؟!!!!!!!!! عجیبه بخدا
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
ملیحه جون دکترای تهران اکثرشون رشوه بگیر هستن. الکی مردمو سرکیسه میکنن.البته قصد اهانت ندارم. دکتر با وجدان هم پیدا میشه.اما تو شهرستانهای خودمون بهترین دکتر ها فوقش یک ملیون برا سزارین بگیرن. من خودم چهار پنج سال تهران بودم. میدونم.
نور
2738
دکتر من دکتر ابراهیمی و دکتر بیاتی تو تهران کلینیک هستن برای سزارین چون دکتر ابزاهیمی نبود رفتم پیش دکتر بیاتی و ایشون برای جراحی سزارین 1 میلیون گرفت کلا هزینه کلی با بیمارستان و اتاق نوزاد و ... پارسال شد نزدیک 4 میلیون دکتر انسان و با وجدان هم هنوز وجود داره نگین جون حتی تو تهران

دکتر ابراهیمی که حتی سر اون دوقلوهام که مره بودن و کورتاز کرد تو 6 ماهگی هیچی دستمزد نگرفت

کلا دکتر بیاتی ابراهیمی و عارف و باصر تو تهران کلینیک خیلی منصف و خوب هستن با همه

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
دکتر هایی که من نام بردم هم اصلا دستمزد و زیرمیزی نمیگیرن
 👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
امروز تو بیمارستان پارسیان تهران گفتن 1/5واسه طبیعی .و2/5 سزارین بی بیمه
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
من زنگ زدم به این بیمارستان ها
بیمارستان نجمیه طبیعی 1میلیون و 100
سزارین 1میلیون و400
خاتم الانبیا طبیعی 1میلون و 600
سزارین 2میلیون 500 تا 2میلیون و 800
عرفان
طبیعی 2میلیون و 500 با اپیدورال میشه 3تومن
سزارین 3تومن
بیمارستان کسری که به بیمه البرز ما هم میخوره
طبیعی 2میلون و 200
سزارین 2میلیون و 500
بیمارستان دی هم همسر همکارم تازکی ها زایمان سزارین کرده گفت حدودا 4تومن تموم شد
به خاطر کندن گل سرخ،اره آورده اید؟/ اره ؟/ چرا اره ؟ / فقط به گل سرخ بگویید: تو !هی تو ../ خودش می افتد و می میرد(بیژن نجدی )
2706