2733
2734
عنوان

تجربیات سفر به تایلند

| مشاهده متن کامل بحث + 93046 بازدید | 257 پست
به همه پیشنهاد می کنم که در سفر به تایلند ماساژهای تایلندی را حتماً فراموش نکنند. قیمت ها از 200 بات به بالا شروع می شود. ما هر روز از ماساژ استفاده می کردیم
یک تفریح فوق العاده است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستان من یه سوال دارم

اینکه میگن تایلند جنس ارزونه مثلا چقدره؟میشه مثال بزنید؟

آخه میدونید که هرکسی منظورش از ارزون یه حدی هست که شاید با بقیه متفاوت باشه

نمیدونید الان بات چنده؟
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای
2728
ممنونم آقای امین

دوستانی که رفتید تایلند میشه درمورد خریداتون صحبت کنید؟

اگه دوست دارید بگید چیا خریدین و قیمتش نسبت به ایران چطور بود و بعد از استفادش نظرتون چی بود

جنسش و دوامش و خلاصه همه چیزایی که خودتون میدو.نید ما زنها همش دلمون میخواد درمورد این چیزا حرف بزنیم

باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای
خاله سارا
اول تبریک به خاطر ازدواج در پیشتون
دوم تبریک به خاطر انتخاب تایلند برای ماه عسل
سوم من می تونم پیشنهادهای زیادی را ارائه کنم اما به من بگید که چقدر برای هتل و پرواز نفری می خواهید بگذارید.
مثلاً از حدود 1700 تا 3000 نفری می شود هزینه کرد. یک بازه مشخص کنید تا بتوانم بهتر شما را راهنمایی کنم.
موفق باشید.
2738
خاله سارا
من به شما در بانکوک هتل آماری واتر گیت رو پیشنهاد می کنم. از نطر موقعیت مکانی عالی هست.
در پوکت دو تا هتل خوب هست. یکی هتل میلینیوم در ساحل پاتونگ، موقعیت عالی دارد. اما فضای سبز ندارد. هتل دوم هتل هیلتون هست. در ساحل کارن، واقعاً هتل عالی هست. اما هر بار که بخواهید برید مرکز پاتونگ حدود 300 تا 350 بات هزینه باید به تاکسی بدهید. اما واقعاً هتل زیبایی هست. به ساحل کارن راحت دسترسی دارد و از نظر فضای سبز عالی هست. باغ های بزرگ و 4 تا 5 استخر. طاووس و آبشار و ... داره. دسترسی به ساحت کوتا هم راحته با 100 بات می تونید برید.

راستی به همه توصیه می کنم به ساحل کوتا برن واسه یک روز عالی هست. بهترین ساحل اونجاست تقریباً. ایرانی کم و بازی های آبی هم داره.

سوالی باشه در خدمتم.
سلام خاله سارا جون برا ماه عسل من پیشنهاد میکنم تو پوکت هتل شرایتون رو انتخاب کنبن فوق العاده و رویایی هست با ساحل اختصاصی و تمیز و شیک و محشر و البته از مرکز پاتونگ دوره ولی برای هر تفریح و تور میان دنبالتون پس مشکلی ندارین . امیدوارم که بهتون خوش بگذره هر جا و هر هتلی که میرین.
CafeMom Tickers
من دارم میرم پوکت کسی تجربه یا اطلاعاتی در این خصوص نداره راهنمایی کنه من 15 شهریور میرم
البته فکر نمیکنم پوکت خرید داشته باشه

از هر طرف که رفتم جز وحشتم نیفزود... زنهار از این بیابان وین راه بی‌نهایت.

2706