2726
دکتر فریبا یحیی زاده چهارراه طالقانی روبروی البسکو ساختمان بنای ماندگار...خیلی اخلاق خوبی هم داره تشخیصش هم عالیه
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
غفوریان خیلییییییییییییی پولکیه برای یه عمل کلی زیر میزی می خواد

بچه ها دکتر خوب سراغ دارین که برای عمل زیر میزی نخاد و تو بیمارستان کسری عمل داشته باشه ؟؟؟؟؟

شهره جان دکتر یجیی زاده پولکی نیست؟
خدایا خستم از انتظار.....
یه واحد آپارتمان در کرج (پشت مترو کرج )برای فروش دارم که دسترسیش به اتوبان و مترو کرج عالیهههه

خیلی هم خوش نقشه و شیک وبا موقعیت عالی.چون پول لازم هستم به قیمت مناسب میفروشم
طبقه اول 63متره 6سال ساخت
.یک خواب/ تلفن/آشپزخانهMDf /Open / کفپوش سرامیک /انباری / بالکن /گمد دیواری/ درب ریموت

کولر / پکیچ/آسانسور .
09379630820
منم پیش دکتر فاطمه فیروزی میرم. من تازه دو سه جلسه است میرم ولی مریض زیاد داره بد نیست خوشم اومده ازش. برای مریض هم ارزش قائله. هم خوش اخلاقه هم تا الان طبابتش خوب بوده. اگر میخوای شمارشو بهت بدم. بین چهارراه طالقانی و میدان شهداست.
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
راستی تعریف دکتر محسن محتسبی رو هم خیلی شنیدم. میگن مواردی که نیاز به معاینه و ... داشته باشه خانمش می بینه بقیه کارها با خودشه.
کسی راجع بهش چیزی نشنیده؟
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
سلام من قبلا میرفتم پیش دکتر غفوریان اخر اخراش دیگه اشکمو در اورد بهم میگفت تو شاید شاید با دارو شش ماه طول بکشه باردار شی کلی ناامیدم کرده بود شوهرم دیگه نزاشت برم پیشش رفتم پیش دکتر زهرا شاطری یک ماه نشده با یک بسته قرص باردار شدم
دکتر غفوریان اصلاااااااااا دکتر خوبی نیست
معبودا!
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم ناآرامم نکند .
کرج فقط دکتر هدایتی
رو دستش هنوز کسی نیومده
از هر جا بپرسی اولین انتخابو هدایتی میگن
خیلییییییی خوش اخلاقو ریلکسه هر چقدر هم بخوای بمونی مطبش با خوشرویی جوابتو میده
کلی از اقوام مریضش بودن و همه راضی
محشرههههههههههههههههه
32266588-چهارراه طالقانی
اصلا پولکی نیست
کسری و قائم کار میکنه
تلخترین جمله:دوستت دارم اما...
شیرین ترین جمله:...اما دوستت دارم.
به همین راحتی با جابجایی کلمات زندگی را دگرگون کنید...
2706