2737
2739
خدا هیچوقت بنده هاشو تنها نمیذاره دوستم....
این ماییم که با کارامون خودمونو از خدا دور میکنیم........

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همیشه اذانو شنیدی کارتو ول کن نمازتو بخون این اسونترین راهه شده سریع و با عجله بخون اما همون موقع بخونش بعد یه مدت عادتت میشه نمازتو سر وقت بخونی اینجوری یادت نمیره نمازت
برای نماز صبح هم با یکی که نماز خونه و سر وقت بیدار میشه قرار بزار زنگ بزنه اذان صبح به گوشیت تا وقتی هم رد نزدی قطع نکنه گوشیتم از تخت خوابت دور بزار تا مجبور بشی بیدار شی
منم قبلا مشکل شما رو داشتم با این راهکارا تونستم درستش کنم امیدوارم به دردت بخوره
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
اما یه نصیحت همیشه با عشق نماز بخونه نه به خاطر بهشت و جهنمش نه از رو عادت
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
2738
منم نماز نمیخونم روزه ام نمیگیرم اما خدا بهم نشون داد دوستم داره چند وقت پیش یه خواب خیلی قشنگ دیدم
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
وای بچه ها من چند روز پیش واسه شوهرم غیبت یه بنده خدایی رو کردم.بعد یه دوستیم دارم از غیبت بدش میاد.خواب دیدم من و شوهرم و اون دوستم که مومنه سر یه سفره غذا بودیم.من و شوشو داشتیم یه کباب میخوردیم که وسطش خام و قرمز بود.اون دوستم گفت من از این غذا نمیخورم من ماست میخورم.(بعد یهو انگار تو خواب یادم افتاد غیبت کردم) اصلا تو فکرشم نبودم
>*
راستش مشکلات زیادی تو خونوادمون داریم من و نامزدم رو میگم

بیشتری هاشم مالیه

چند وقت پیش اخر شب خیلی گریه کردم و از خدا خواستم کمکمون کنه
بعد که خوابیدم خواب دیدم که یه جایی ام مثه مسجد
خیلی خنک بود و هواش خیلی خوب بود
تو حیاط مسجد بودم

میدووم میرم پشت مسجد میبینم یه چند تا پله میخوره میره پایین و اخرش هم یه در سبز رنگ هست
2706