2733
2734
امروز دکتر بودم گفت بیماری سندروم روده تحریک پذیر داری. برام آندوسکوپی و کولونوسکوپی با هم نوشته! از عصری اعصابم خورده! میخوام نرم میترسم.
بیهوشی داره؟ چقدر طول میکشه اصلا؟ درد چی؟ اگه کسی انجام داده بهم بگه لطفا!
اگر کسی را نداشتی که به او فکر کنی به اسمان بیندیش زیرا درآن کسی هست که به تو می اندیشد...
خزان جون من دوبار کلونوسکوپی کردم و هر دوبار با بیهوشی کردم. انتخاب با خودم بود میتونستم بدون بیهوشی هم باشه اما من ترجیح دادم با بیهوشی باشه
درد نداره
بعدش یه کم هوا تو روده هاته و یه کوچولو درد داری و دل پیچه که زود زود خوب میشی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
آندوسکوپی همونه که یه لوله از دهان توی معده میکنن
من تجربه آندوسکوپی داشتم نمیخوام بترسونمت اصولا از تو دل خالی کردن بدم میاد اما اصلا تجربه خوش آیندی نبود اصلاااااااااااا بیهوشی هم نداشت فقط یه اسپری به اصطلاح بی حس کننده زدن تو دهنم همین و بعد از 5 سال هنوز تجربه تلخش تو ذهنم مونده لطفا اگه میتونی دکترتو راضی کن این کارو نکنه برای منم الکی بود یه تیکه از معده برداشت بعدم گفت مشکلی نداری!!! چون هزینه شم زیاده احساس میکنم خیلی دکترا الکی و سرسری آندوسکوپی مینویسن برا مریضاشون
2738
به منم داده بودن از ترس تا حالا نکردم
این چنین سرخ و لوند برخار بوتهء خون شکفتن وینچنین گردن فراز برتازیانه زارِ تحقیر گذشتن وراه را تاغایتِ نفرت بریدن.- آه ،‌ازکه سخن می گویم؟ ما بی چرا زندگانیم آنان به چرا مرگِ‌ خود آگاه هان اند. الملک یبقی مع الکفر و لایبقی مع الظلم
سلام عزیزم...کولونوسکوپی اصلا ترس نداره....بهت کمی داروی بیهوشی می دن که توی یه حالتی بین خواب و بیداری فرو می بردت...بعد هم با یه دوربین مخصوص داخل روده رو چک می کنن...چون علایم روده تحریک پذیر با خیلی مسایل دیگه مشترکه و باید خیالت یه بار برای همیشه راحت شه که روده تحریک پذیر داری و نه مشکل دیگه ای......فقط مهمه که همراه داشته باشی چون بعدش همونطور که گفتم نیمه هشیاری و نمی تونی رو پا بایستی.....خلاصه نترس ... چیزی نیس
ساورینا جون من چندین ساله ناراحتی معده دارم
این چند هفته شدید شده و همراه با دل پیچه شده
برا همین دکتر اینو نوشت
اگر کسی را نداشتی که به او فکر کنی به اسمان بیندیش زیرا درآن کسی هست که به تو می اندیشد...
2706