2733
2734
عنوان

مسکن مهر پردیس

| مشاهده متن کامل بحث + 1768960 بازدید | 41157 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
باسلام خدمت عزیزان ابتدا از عزیزانی که در این تجمع و بازدیدبا دوری راه قبول زحمت نمودند و مارا همراهی و یاری کرد تشکر میکنم . و تشکر ویژه از آقای بیگدلی محترم و آقا مسعود عزیز از فاز 8 گزارش تجمع دوستانه ،همسایگان فاز 5در پردیس ابتدا همه عزیزان طبق قرار قبلی در میدان امام جلو پارک مشاهیر جمع و جهت آشنایی روند این تجمع آقای بیگدلی زحمت کشیدند توضیحات لازم را برای دوستان انجام دادند. بعد از تقریبا 20 دقیقه همگی جهت باز دید و صحبت با رئیس کارگاه فاز 5روانه پروژه شدیم .در آنجا بعد از تصمیم گیری مسئول سایت پروژه ،بنده و آقای بیگدلی به نمایندگی از دوستان خدمت آقای مهندس خشت مال (رئیس کارگاه)رسیدیم در آنجا بعد از تحویل گوشی های موبایل به دفتر دار وارد اتاق رئیس کارگاه شدیم .با توجه به اینکه ایشان مردی متواضع و خوشرو بودند با کمال حوصله و صبر پاسخگوی کلیه سوالات ما شدند( البته لازم به ذکر است که آقای بیگدلی عزیز در همان ابتدا به ایشان فرمودند که این تجمع صرفا برای آشنایی بیشتر دوستان و تبادل اطلاعات همسایگان و همچنین مشاهده از نزدیک دوستان از پروژه میباشد و جای هیچگونه نگرانی برای پیمانکاران ندارد. آقای مهندس خشت مال توضیح دادند که قبلا به دلیل کمبود امکانات تزریق نکردن نقدینه شرکت عمران به پیمانکاران پروسه زمانی به کندی پیش میرفت و پیمانکاران در ابتدا خود با هزینه خود پروژه را جلو میبردند و بعد شرکت عمران به آنها نقدینه واریز میکند در ضمن با توجه به تحریم اقتصادی که ما در آن هستیم وسایلی از قبیل قالب (که قیمت هر قالب 400میلیون تومان ) وتاور که هر قطعه آن در صورت خراب شدن 8میلیون تومان هزینه برمیدارد که برای هر پروژه یک عدد قالب ساخته و در هیچ جای دیگر امکان استفاده ندارد مگر آنکه بلوکی مشابه همان بلوک جایی ساخته شود و اضافه کرد هر شرکت پیمانکاری این وسایل را یا دست دوم خریداری کرده یا از چین خریداری کرده پس با این حساب چون امکان خرابی این وسایل میرود اگر وسیله ای خراب شود غیراز هزینه ؛کار نیز میخوابد و یکی از دلایل کندی امر هم همین است و اگر شرکت کوزو با این مشکل روبرو نیست بخاطر این است که دولت با آنها تبادل نفتی هم دارد پس یکی از دقدقه ما این است که از این امکانات بی بهره هستیم . ایشان ذکر کردند تعداد شرکتهای پیمانکاران را افزایش دادند تا پیشرفت پروژه سریعتر باشد و قول پیشرفت و تحویل را به متقاضیان دادند به صورتی که هر هفته 40 سقف که هر سقف 4 واحد را شامل میشود یعنی هر هفته 160 سقف هر واحدی زده خواهد شد و این روند بسیار امیدوارکننده میباشد و نیز این امید را دادند که در بین انجام سقف و سفتکاری عملیات نازک کاری هم صورت پذیرد و همچنان در بحث پارکینگ محوطه که جانمایی شده آن را بر روی نقشه به ما نشان دادند داشتند توضیحاتی میدادند و ما درحین گرفتن اطلاعات از ایشان بودیم ( البته در اینجا آقای بیگدلی مطالب دقیق تری از آقای خشت مال قابل عرضه برای دوستان دارند چون من زیاد متوجه این امر نشدم )که از آنجایی که بخت با ما و دیگر دوستان یار بود آقایان مهندسین شرکت عمران آقای مهندس فتاح آقای مهندس داداش زاده آقای مهندس نیک نژاد که گویا برای بازدید عازم فاز 9 بودند و چون این خیل جمعیت را جلوی کارگاه فاز 5 دیدند آمدند و ما نیز بسیار خوشحال شدیم که با ایشان هم ملاقات کردیم و سوالات زیادی که برای بسیاری از دوستان بود از ایشان پرسیدیم .و آنها نیز با خوشرویی پاسخگو بودند . آقای مهنس فتاح که ایشان پروژه پرند را هدایت میکردند به گفته خودشان 3 روزی است که به پردیس منتقل شدند و امیدواری دادند که پردیس یکی از پروژه های عظیم دولتی است که برای دولت بیسار حائز اهمیت است و یکی از دلایلش چون در قسمت شمال شرقی تهران قرار دارد و جزو مناطق شمالی تهران (پایتخت)به حساب می آید .و جای هیچگونه نگرانی نیست .و اینکه اگر 18 ماه به دو تا 18 ماه تبدیل شده باز هم از دوستان درخواست صبر کردند چرا که باید محوطه این مناطق کامل و قابل سکونت شود و دیگر اینکه برای قانع کردن ما مثالهایی برای تورم که هر وسیله قبل خریداری میشده امسال روند افزایش قیمت را طی میکن و مسکن مهر هم از این قضیه مستثنی نیست و ما از همین مردم هستیم وکاملا حال افراد را درک میکنیم . آقای بیگدلی فرمودند افرادی از این جمعیت هستند جوانانی که عروسشان را نگه داشتند تا خانه هایشان را تحویل بگیرند بعد زندگی مشترکشان را شروع کنند ؛دوستانی هستند که اجاره نشین هستند و باسختی زندگی میکنند ولی همچنان آقای فتاح درخواست صبر از دوستان متقاضی دارند کاری غیراز این نمی شود کرد و نیز خاطر نشان کردند که دولت هیچگونه کمک مالی به این امر نمیکند مگر اینکه خود متقاضی کمک رسان باشد .و همچنین گفتند که متقاضییانی که آورده خود را تکمیل نکرده حتما این امر را انجام دهند چه بسا که از طرف آورده متقاضیان 7میلیار تومان کسری موجودی است که دولت این ضرر را به پیمانکاران میدهد و متقاضی موظف است که آورده خود را کامل کند ( البته این رقم فقط مخصوص فاز 5 نیست بلکه تمام متقاضیان مسکن مهر را شامل میشود) نکته دیگر که سوال کردم در مورد متراژ واحدها که خیلی از دوستان برایشان سوال بود متراژ و بنای مفید وقتی در قرارداد ذکر شده 84 متر یا 91.5متر دوستان اعتقاد دارند که این متراژ کمنر است ولی آقای مهندس داداش زاده گفتند که پیمانکار حق چنین کاری را ندارد که از متراژ تعیین شده کسر بگذارد و حتی گفتند برای متراژ از مهندسین عمران نیز حضور دارند و متراژ دقیقی که در قرار دادزده میشود از پیمانکار میخواهد پس در مورد متراژ دقیقا همان هست که در قرارداد ذکر میشود . وسوال دیگر که طبق گفته دوستان در گزارش اخبار گفته شده بود که بجای هزینه های زیر بنایی از متقاضیان گرفته میشود سند خود مالکی داده میشود ؟ گفتند: موضوع به این صورت نیست بلکه برنامه ای پیشنهاد شده که افرادی که هنوز قراردادی تحویل نگرفتند شرکت عمران تصمیم دارد بلوکهایی را بنام ملکی به متقاضی عرضه کند و بلوکهایی بنام 99 ساله که در اذای ملکی بودن متقاضیان موظفند مبلغ زمین را به دولت پرداخت کنند و کسانی که قدرت پرداخت آن را ندارند میتوانند از 99ساله انتخاب کنند و با توجه به این که کسانی که تا کننون قرارداد 99 ساله گرفتند به مرور زمان دولت بعدها بابت ملکی شدن مبلغی بابت زمین محاسبه و از متقاضیان دریافت میکند . و نیز اضافه کردند که هزینه های زیر بنایی مانند آب ،گاز، برق به عهده متقاضی میباشد ولی انجام شهر سازی مدرسه؛ مسجد؛ درمانگاه ؛خیابان و جدول بندی به عهده دولت بوده و دولت در این مورد خود هزینه میکند. و در آخر از مبالغ اضافه شده سوال کردم ؟ آقای فتاح گفتند:اضافه قیمت قطعی است ولی هنوز مبلغ افزایشی مشخص نیست که بسته به پیشرفت کار هر پیمانکار دارد . بعداز اتمام جلسه همراه آقای بیگدلی نزد دوستان منتظر آمدیم و آقای بیگدلی توضیحاتی خلاصه وار برای عزیزان حاضر فرمودند و در آخر شماره حساب آقای میثم صالحی را برای انجام امور اطلاع رسانی به دوستان دادند .من باز هم در اینجا از همه عزیزانی که مارا همراهی کردند تشکر میکنم و دوستانی که در این تجمع بودند همه از اینکه در این جمع حضور داشتند رضایت داشتند وحتی از بنده خواستند برای هر تجمع و باز دیدی لازم بود حتما اطلاع رسانی بشه و با کمال میل حاضرند بیایند .
فقط گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی کافیست، من تو را به تمام نگاهش میسپارم ...
دوستان محترم بعداز اتمام تجمع ؛ یک گروه 5 نفره به همراه آقا مسعود از فاز 8 ( جا داره از ایشون بابت همراهی و زحماتی که کشیدند تشکر و قدر دانی کنم ایشون خیلی برای ما زحمت کشیدند و راهنمایی های زیادی از ایشون گرفتیم ) رفتیم برای بازدید واحد یکی از بلوکها که سفید کاری داخل واحد ها تمام شده بود . ابتدا که نگهبان بلوک اجازه نمی دادند و خلاصه آقا مسعود با ترفند خودشون کمک شایانی بابت داخل شدن به ساختمان کردند بعد یکی از کار گران که خودش رو مسئول خرید اونجا معرفی کرد مارو همراهی و توضیحاتی در مورد اونجا به ما داد و اینکه این پروژه مسکن مهر تا سال 95 هم تحویل داده نمیشه ( چون باید محوطه سازی و مکانی امن برای ساکنین باشد).از قضا بلوک انتخابی بلوکی بود که یکی از واحدهاش برای بنده بود و اونجور که اون آقا گفت حدود 8 میلیون افزایش قیمت به بنده میخوره البته فیلمی تهیه کردم که هر کاری کردم موفق به ارسال نشدم .باز هم از آقای مسعود ممنون وسپاس
فقط گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی کافیست، من تو را به تمام نگاهش میسپارم ...
اگر اتحاد دوستان نبود قطعا این برنامه برگذار نمیشد .آقای ییگدلی زحمت زیادی کشیدن که بنده از ایشون سپاسگذارم . در ضمن مطلبی هست (پیوست مطالب گذشته که خدمت دوستان عرض کردم )باید به اطلاع دوستان برسونم : آقای خشت مال گفتند که هفته ای یک بار یا ماهی یک بار 2 الی 3 نماینده از دوستان می تونن خدمت ایشون جهت پیگیریهای روند کار فاز 5 برسند(البته جلوی مهندسین عمران عنوان کردند )و لازم نیست این جمعیت رو در اونجا جمع آوری کنند و نتیجه کار رو به نظر دوستان برسونند . من خواستم تلفن ایشون رو بگیرم که گفتند آقای صالحی ( آقا میثم ) شماره ایشون رو دارند و برای قرار جلسه میتونید تلفنی با ایشون هماهنگی کنید و خدمتشون برسید . و همچنین آقای مهندس نیک نژاد هم گفتند درب دفتر ایشون بروی همه باز است و هر کس مسئله ای دارد میتواند باایشان مطرح کند و از پاسخگویی کوتاهی نمیکنند . در ضمن عنوان کردند شرکت عمران وکیل و نماینده مردم است در مقابل پیمانکار ان . مسئله دیگر که فراموش شد مسئله پی ریزهای بلوکهاست که آقای خشت مال گفتند ساخت پی ریزیهای مسکن مهر پردیس خیلی مستحکم تر از جاهایی مثل برجهای پاسداران و خیابان دولت است ( چون خود ایشان پروژه های در این مناطق ساخته ) این اطمینان رو در مورد محکم بودن این بلوکها به ما دادند . در مورد پایه و پی ریزیها جای نگرانی نیست .

گروه وایبر ( Viber ) - مسکن مهر پردیس

برای در دسترس بودن هرچه بیشتر بچه های مسکن مهر پردیس گروه وایبر مسکن مهر پردیس را راه اندازی کردم تا دوستان بتونن از طریق گوشی نیز با یکدیگر بصورت رایگان در ارتباط باشند .

برای استفاده از این سرویس کافی است پس از نصب برنامه وایبر ( Viber ) در گوشی یا کامپیوتر خود : یک پیغام با متن : درخواست عضویت در گروه مسکن مهر پردیس به شماره : 09303030291 از طریق وایبر ارسال کنید تا شما رو به گروه اضافه کنم .

█ ♦ █ ♦ █ ♦ █ تــــــــالار گفتگوی پروژه های مســـکن مهـر پردیـــــس █ ♦ █ ♦ █ ♦ █ www.darebehesht.com █ ♦ █ ♦ █ ♦ █ ♦ █ ☑ آخرین اخبار مسکن مهر پردیس | ☑ اخبار شهر پردیس | ☑ گالری تصاویر پروژه ها : دره بهشت - دره آرا ( کوزو) - فاز 5 و 9 | ☑ تالار گفتگو | ☑ مکانهای تفریحی و ... ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- گالری تصاویر مسکن مهر پردیس : --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- http://www.darebehesht.com/dbtgallery.php?gal=gallery
سلام به همگی روز جمعتون بخیر و شادی
█ ♦ █ ♦ █ ♦ █ تــــــــالار گفتگوی پروژه های مســـکن مهـر پردیـــــس █ ♦ █ ♦ █ ♦ █ www.darebehesht.com █ ♦ █ ♦ █ ♦ █ ♦ █ ☑ آخرین اخبار مسکن مهر پردیس | ☑ اخبار شهر پردیس | ☑ گالری تصاویر پروژه ها : دره بهشت - دره آرا ( کوزو) - فاز 5 و 9 | ☑ تالار گفتگو | ☑ مکانهای تفریحی و ... ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- گالری تصاویر مسکن مهر پردیس : --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- http://www.darebehesht.com/dbtgallery.php?gal=gallery
عکس های جدید از فاز 5 + تجمع اعتراضی : http://www.darebehesht.com/dbtgallery.php?sort=newest&gal=gallery&catid=3&page=2
2706