2733
2734
عنوان

مسکن مهر پردیس

| مشاهده متن کامل بحث + 1768960 بازدید | 41157 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عرض سلام دارم خدمت همه عزیزان اول اینکه یکی از اقوام به رحمت خدا رفتند و از همه عزیزان التماس دعا دارم براشون. البته نزدیک نبودن اما در 8 ماهی که بستر نشین بودند خیلی اذیت شدند. ان شاا... خداوند ایشون و همه رفتگان این جمع را بیامرزد. دوم اینکه ممنونم از احمدجان که دوباره خط شکن این بی رونقی بودن. من متن رو کامل قبول دارم اما ایکاش در ابتدای متن اشاره می نمودین ما جمعی از متقاضیان مسکن مهر پردیس در پروژه جهادنصر فاز 8 هستیم. چونکه متاسفانه بخش بزرگی از بچه های فاز 8 حتی هنوز انتخاب واحد نکردند. سایر پروژه ها هم تنوع وضعیت بلایی دارند. سوم اینکه بنده بیش از پیش برای فاز 8 نگران هستم. خدا رو شکر متقاضیان فازهای 5 و 11 خیلی از روند پروژه هاشون اخیرا ابراز رضایت کردند اما فاز 8 ایها عموما بعد از بازدیدهای اخیرشون خیلی دست پر برنگشتن. چهارم اینکه ما خیلی مخلص دوستان این جمع هستیم. ولی پور: اخذ مجوز برای ملکی شدن ۵ هزار پروژه‌ مسکن مهر ۹۹ ساله پردیس http://pardisnama.mihanblog.com/post/1436
پردیسنما؛ آئینه تمام نمای شهر جدید پردیس :
www.pardisnama.mihanblog.com
سلام حضور آقای میرزا بابت فوت اقوام تسلیت میگم و به گفته شما این اواخر با ناخوشی سپری کردند انشالله که از امشب اول راحتی ایشان باشد و با حضرت علی محشور شوند .
فقط گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی کافیست، من تو را به تمام نگاهش میسپارم ...
2728
دوستان عزیز

سلام شب همه عزیزان بخیر و شادی

گروه نرم افزار میس

_________________________________________________________________________________________________ ::» اطلاعات شهر جدید پردیس در :
http://darebehesht-pardis.blogfa.com .: فاز 8 پردیس ( دیزنیلند ) :..: فاز 11 ، 5 و 8 «:: _________________________________________________________________________________________________ گزارش بازدید .:|:. اطلاعات پیمانکاران .:|:. پاسخ به سوالات .:|:. مشاوره انتخاب واحد .:|:. نرم افزار .:|:. نقشه .:|:. عکس
f.mahan

سلام به همه عزیزان ظهرتون بخیر و شادی باشه آقا مسعود سلام از اینکه با حوصله به سوال من جواب داده بودید کمال تشکر رو دارم ،بله صحبت های شما همه صحیح بود ما از مهندسی که سر پروژه بود هم پرسیدیم همین صحبت ها رو می گفتندکه البته آن ستون وسط فقط در سه خوابه ها بود چون گویا 3 خوابه ها به گفته همان مهندسه 130 متری هستند .اما 2 خوابه های کنار 3 خوابه هاش ستونی در وسط پذیرایی نداشت .با این وجود من از همه شرایطش راضی هستم الا متراژش که دوست داشتم بالای 105 متر باشه که متاسفانه در انتخابم عجله کردم اما باز هم خدا رو شکر
_________
f.mahan عزیز

خواهش میکنم ، امیدوارم مفید یوده باشم و در مورد وجود سطون در 3 خوابه ها عرض میکنم ، بله حق باشما ست و در بخش دو خوابه این مشکل وجود ندارد ولی تصور میکنم ضمن اینکه 4 5 متر ارزش دلچرکین شدن از انتخابتون را ندارد و همچنین تصور میکنم در آینده شاهد محاسنی خواهید بود که از انتخاب خود راضی خواهید بود و در نهایت از اینکه موفق به انتخابی شدید که هنوز خیلی ها آرزو میکنند که ایکاش جای شما بودند و از بلاتکلیفی خارج شوند شاکر هستید خوشحالم .

و در ضمن یکی از دلایل خلوطی این روز ها مشکلاتی است که برای اینترنت درسطح کلان بوجود آمده و متاسفانه دسترسی به خیلی از سایتها گاها امکانپذیر بوده و بنده نیز در خیلی از سیتها نتونستم وارد بشم ( جهت اطلاع )
_________________________________________________________________________________________________ ::» اطلاعات شهر جدید پردیس در :
http://darebehesht-pardis.blogfa.com .: فاز 8 پردیس ( دیزنیلند ) :..: فاز 11 ، 5 و 8 «:: _________________________________________________________________________________________________ گزارش بازدید .:|:. اطلاعات پیمانکاران .:|:. پاسخ به سوالات .:|:. مشاوره انتخاب واحد .:|:. نرم افزار .:|:. نقشه .:|:. عکس
2738
SAhmad Lavasani

نامه ایی که قصد دارم برای سایت شاسا و خبرگذاری های معتبر بفرستم دوستان اگر ایرادی کمی یا کاستی دارد لطف کرده بفرمایید تا به متن اضافه کنم به نام خدا سلام خدمت مدیریت و تمامی دست اندرکاران سایت مردمی شاسا ما جمعی از متقاضیان مسکن مهر پردیس هستیم که الان مدت 2 سال است ازثبت سامانه ی ما میگذرد و تمامی ما انتخاب واحد کردیم مبلغ 70 % واریزی را به حساب واریز کرده ایم ، بعضا در بازدید هایی که از پروژه هایمان داشتیم بیش از 80 درصد ساخت واحدها انجام شده است و وقتی با پیمانکار تماس میگیریم پاسخ نهایت 5 ماه دیگر را میشنویم که در شهریور واحدها را تحویل شرکت عمران خواهیم داد . و امور زیر بنایی به پیمانکار مربوط نیست ( آب و برق و گاز ) با توجه به فصل جابه جایی مستاجران افزایش قیمت اجاره بها در تهران و عدم شفافیت در امر واگذاری واحدها و اظهارات متناقض مسولان شرکت عمران و . وزارت راه و شهرسازی … خوب حال ما چند مسئله داریم که قاطعانه عرض میکنم تنها سایت و خبرگذاری که پیپگیر دغدغه های ما متقاضیان بوده سایت شما بوده است که در کمال بی طرفی مشکلات ما را مطرح میکند و پیگیری میکند . حال از شما خواهشمند هستیم این مشکلات را پیگیری فرموده و این خواسته ها را در سایت خود طرح کنید و از مسئولین مربوطه پاسخ روشن و دقیقی بخواهید . در مورخ اول بهمن ماه ما( جمعی از متقاضیان مسکن مهر پردیس در همه فازها ) در مقابل مجلس شورای اسلامی از نمایندگان خواستیم که در مورد افزایش های پی در پی مسکن مهر پردیس پاسخی روشن بدهند. نامه ایی تنظیم کردیم و تقدیم رابط کمیسیون عمران مجلس کردیم تا به استحضار نمایندگان و هیئت رییسه مجلس برسانند و با گذشت 4 ماه از طرح نامه و پیگیری های فراوان ، متاسفانه هیچ یک از سوالات ما در جلسه ی چند روز قبل مجلس و وزیر محترم مطرح که نشد هیچ . تنها به تعهد ساخت مسکن مهر از طرف وزیر اشاره شد . و بس وما حقیقتا نمی دانیم دلیل احضار وزیر محترم به مجلس چه بود ؟ پاسخ وزیر در نوع خود خیلی جالب بود ما متعهد به ادامه مسکن مهر هستیم !!! خوب همه میدانیم که بالاخره این مسکن مهر سرانجام خواهد گرفت . ولی چه زمانی به دست مردم میرسد ؟ این است که مهم است . هیچ عقل سلیمی نمی پذیرد با این حجم مخارجی که تا کنون صرف ساخت همین مقدار از مسکن مهر شده است و مخارجی که بر دولت و مردم تحمیل شده است ، آن را بخواهند که به حال خود رها کنند … در نامه به چند سوال واضح اشاره کردیم که دریغ از یک کلمه سوال از طرف نمایندگان و یک کلمه پاسخ مقام عالی وزارت جناب آقای دکتر آخوندی هیچ اشاره ایی نشد از این که بگذریم سوال مهم تر و دغدغه ی اصلی ما این است 1 – با توجه به قرارداد ساخت 18 ماهه و تحویل واحد ها با گذشت 22 ماه هنوز واحدی در سه فاز هشت و یازده و پنج هیچ کدام تکمیل یا تحویل نشده است و صرفا به پیشرفت ها اشاره میشود که مانیز منکر پیشرفت نیستیم ولی از تحویل ما فعلا 4 ماه گذشته است و در خوشبینانه ترین حالت 6 ماه دیگر انتظار تحویل داریم . 2- عدم تعهد پیمانکاران در امکانات واحدها ( از قبیل کابینت و پکیج و کولر و رادیاتور و نقاشی واحد ) که امری سلیقه ایی بین پیمانکاران شده است ، عده ایی از پیمانکاران به بعضی امکانات متعهد هستند عده ایی به هیچ یک از امکانات پایبند نیستند . حال آنکه در زمان ثبت نام کلیه واحد ها با تمامی امکانات فوق قرار بود که واگذار شوند و کل تبلیغات شرکت عمران بر این اساس بود که اسناد آن نیز در فرم های ثبت اردیبهشت و خرداد 91 موجود است . 3- افزایش قیمت مسکن مهر پردیس با توجه به اینکه اکثر متقاضیان به تعهدات مالی و پرداختی خود عمل و، واریز خود را طبق دستور شرکت عمران پردیس بدون هیچ تاخیری انجام داده اند و چه بسی بعضی از متقاضیان زودتر از موعد مقرر مبالغ اقساط را به حساب خود واریز کرده اند ، و بعضی نیز مبلغ اقساط خود را کلا و کامل واریز کرده اند ، ولی بعضی از پیمانکاران با تعلل در ساخت خود را مشمول افزایش قیمت کردند . و کار را در آن زمان با کندی پیش بردند و باعث تاخیر ساخت شدند . 4- ما قبول داریم که در زمان انعقاد قرارداد قیمت بعضی از مصالح پایین بود ولی با افزایش نرخ ارز در گذشته مصالح بالا رفت و شرکت عمران برای پیشرفت کار مجبور به بعضی از افزایش ها بود ولی الان با ثبات پیدا کردن بازار و ارز و نزدیکی زمان تحویل واحد ها چه توجیهی برای افزایش قیمت است ؟ مسولان عمران با جملاتی دلسوزانه میفرمایند برای اینکه مردم زودتر واحد های خود را تحویل بگیرند ما این افزایش را منظور میکنیم تا روند کار سریع تر باشد ، خوب اگر پیمانکاری تعلل کرده و به تعهدات زمان تحویل خود عمل نکرده و مصالح خود را در زمان ارزانی پیش خرید نکرده است گناه آن بر گردن متقاضی است . 5 – چرا شرکت عمران هنوز با گذشت یک سال از انعقاد قرارداد هنوز آن را با متقاضی نهایی نکرده است و اصل قرارداد به دست هیچ یک از متقاضیان نرسیده است و صرفا به دادن یک برگ صورت جلسه این شرکت بسنده کرده است ( منظور از قرارداد این است که قیمت تک تک بندهای آن مشخص باشد ) و برای خریدار مشخص شود که قیمت نهایی هر واحد چقدراست . متراژ هر واحد مفید و مشاعات و … مشخص بشود 6- سوال دیگر در زمینه متراژ واحد هاست که برای همه جای سوال دارد مثالی خدمت شما عرض میکنم متراژ هر واحد 125 متر و بنای مفید 105متر و 70سانت است خوب وقتی کسی میگوید بنای مفید بنایی است که برای متقاضی قابل استفاده باشد با احتساب فضای راهرو و آسانسور که تقسیم بر تعداد واحد در هر طبقه میشود حال آنکه متراژ واحد کمتر از 90 متر است و با دست دلبازی اگر بخواهیم مساحت 10 متری هم فضای راه پله و آسانسوردر نظر بگیریم ، که اگر آن را در 2 واحد هر طبقه بخش کنیم بنای مفید بیش از 95 متربیشتر نیست حال آنکه آقایان متراژ 105 متر را اذعان دارند که جای سوال دارد ؟ !!! و بیست متر هم پارکینگ و مشاعات را در نظر گرفته اند ودر نهایت اینکه مدیرقبلی عمران پردیس آقای هدایت متعهد شدند که تا پایان این ماه افزایش قیمت هر پروژه و هر پیمانکار را به تفکیک به متقاضیان اعلام کنند تا مردم تکلیف محاسبات مالی خود را بدانند و مشخص شود که هر متقاضی در هر پروژه چقدر افزایش قیمت داشته است ، سوال بزرگی که الان نزدیک به چهار ماه است ذهن همه متقاضیان را به خود معطوف کرده است و سبب نگرانی و دلواپسی خود و خانواده هایمان شده است . ولی ایشان به دستور آقای نریمان از سمت خود عزل شدند و سرپرست جدید آقای دکتر ولی پورانتخاب شدند که ایشان هم تا این ساعت هیچ اشاره ایی به این موضوع نداشته اند . باور بفرمایید که هیچ چیزی بدتراز بلاتکلیفی و انتظار و استرس برای مردم نیست مردم میخواهند منزلی اجاره کنند خوب تا کنون که هر چه در توان داشتند به شرکت عمران داده اند جهت ساخت منزل خود و مقداری هم نزد صاحب خانه های خود به صورت قرض الحسنه دارند که آن را نیز برای تهیه امکانات واحد در نظر گرفته اند ، حالا با این افزایش قیمت شرکت عمران پردیس تا متری صد هزار تومن و افزایش اجاره بها در سال جاری . و افزایش مخارج روز مره … واقعا مردم مستاصل شده اند که چه کنند؟؟؟ تازه وقتی به فرمایشات این مسولان محترم گوش میدهیم بر نگرانی و استرس ما افزوده میشود که ما واحد ها را طبق تعهد میسازیم ولی این وزارت نیروست که کم کاری میکند ( رجوع شود به فرمایش آقای ولی پور که فرمودند در زمان تکمیل واحد ها من از خبرنگاران دعوت میکنم تا بیاییند از ساخت واحدها گذارش تهیه کنند ، که ما به تعهدات خود پای بند بودیم ولی وزارت نیرو متعهد نبوده است ) یعنی توپ را به زمین وزارت نیرو می اندازند . بیچاره مردم که بازیچه ی این سیاست بازی ها شده اند . از آقای نریمان از آقای ولی پور و آقای آخوندی خواهشمندیم مردم را از این استرس و نگرانی خارج کنند و برای یک بار با مردم صادقانه و واضح و روشن صحبت کنند . جمعی از متقاضیان مسکن مهر پردیس

ضمن تشکر از زحماتی که به نمایندگی از عزیزان متقاضی متقبل میشید ، بنده هم با نظر میرزا جان موافقم و طیف وسیعی از متقاضیان در گیر مسایل متفاوتی هستند که تاره پروژه جهاد نصر 1 و چند پروژه دیگر از پیشرو ها هستند و به این مرحله رسیدند و اوضاع دیگر پروژه ها خیلی وخیم تر از این چیزهاست ولی اینکه متقاضیان باید افزایش هزیته تا 18 ماه را برعهده داشته باشند و مازاد آن را باید مقصر بپردازد و شفاف سازی مسایل و تاریخ دقیق تحویل و میزان دقیق پرداخت را بنده نیز موافقم .
میرزا جان

تسلیت بنده را پذیرا باشید و آمرزش روح آن عزیز و همه اموات جمع را از خداوند بزرگ خواهانم .
و تصور میکنم این 5000 واحد از فاز هایی غیر از فاز 5 ، 8 و 11 باشد ولی در نهایت اگر عملیاتی شود نوید خوبی است .
mariiiiiiii

سوالم اینه اگه موقع انتخاب واحد همسرم نباشه من میتونم به جاش انتخاب واحد کنم یاخودش باید باشه.
_________
mariiiiiiii عزیز

انتخاب واحد فقط توسط متقاضی انجام میشود ولی در صورتی که ، حضور ایشون امکان پذیر نیست ، تصور میکنم با وکالتنامه محضری امکان پذیر باشد لذا برای کسب اطلاعات دقیق و نحوه انجام این امر به کارگزاری مراجعه و جویای آن شوید و نهایتا نتیجه را به ما هم اعلام بفرمایید .
با تشکر از سرکار خانم مطلبی و مسعود عزیز. خدا ان شاا... نگهدار عزیزانتون باشه محسن از پردیس دره آرا :سلام من ی نکته جالبی که تو بازدید روز جمعه دیدم این بود که تو ز ون چهار دارن پیریزی برج میکنن البته مکانهای خالی را نمیدونم یاد شون رفته بوده یا........
پردیسنما؛ آئینه تمام نمای شهر جدید پردیس :
www.pardisnama.mihanblog.com
کدام مشاوردولتی عضوهیات مدیره38شرکت است؟ http://citypardis.com/forum/Thread-%DA%A9%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA%DB%8C-%D8%B9%D8%B6%D9%88%D9%87%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%D9%8738%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%9F
جهانم بی تو الف ندارد ...
2706