2733
2739
عنوان

مسکن مهر پردیس

| مشاهده متن کامل بحث + 1768960 بازدید | 41157 پست
آقای لواسانی فکر می کنید تا حدود چه مبلغی افزایش داشته باشیم آخه من با یک عزیزی شرط بستم که مبلغ افزایش 10 میلیون است ایشون احضار داشتند زیر 8 میلیون مسئله حیثیتی می باشد و یک عصرانه را باختم از حالا حدود را تخمین بزنید تا من هم جرزنی کنم و شرط را جلوتر برنده بشم
خدایا دلم که برایت تنگ می شود با آنکه می دانم همه جا هستی اما به آسمان نگاه می کنم چرا که آسمان سه نشانه از تو دارد : بی انتهاست ، بی دریغ است و چون یک دست مهربان همیشه بالای سرماست !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام به همه دوستان،جمعتون جمعه،واقعا جای بسی خوشحالیه امیدوارم همگی خوب باشین آقای محمدحسین خیلی ممنون لطف دارین من که هستم...
خدایا یاریم کن تا اگر چیزی را شکستم،دل نباشد
ممنون آقای محمد حسین من هم به یاد همه دوستان هستم شکر خدا خوبم ولی یکم استرس این افزایش قیمترو دارم و از اینکه کاری از دستم بر نمیاد حسابی کلافه ام
خدایا یاریم کن تا اگر چیزی را شکستم،دل نباشد
2738
عرض سلام دارم خدمت سرکار خانم فاز 11. قسمت خوب این استرس این هست که همه مون مثل هم هستیم. بالا و پایین داره اما قصه و غصه همه مون یکی هست. فعلا پست های برگزیده امروز شدن اینها: m00hamadh0sein فروش امتیاز مسکن مهر پرند از ۳۲ تا ۵۰ میلیون تومان http://citypardis.com/forum/Thread-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D8%B3%DA%A9%D9%86-%D9%85%D9%87%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%DB%B3%DB%B2-%D8%AA%D8%A7-%DB%B5%DB%B0-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86 میرزانویس هدایت: آخرین جزئیات و زمان واگذاری واحدهای مسکن مهر در پردیس/ پایان شهریورماه، ثبت قرارادادها پایان یافته و تحویل واحدها آغاز می شوند http://pardisnama.mihanblog.com/post/1344 میرزانویس فاز 8: محمدحسین جان پیشرفت فاز 8 زیر 20% است. اما نکته قابل توجه اینکه آقایون اتمام سفت کاری برای قرارداد بستن رو به اتمام اسکلت و سقف جایگزین کردن. براین اساس بعد از 37% پیشرفت قرارداد بین ما و پیمانکار بسته می شود و طبق گفته شما(هدایت گفته از شهریور انتخاب واحد ها تموم میشه یعنی شهریور تمام واحد ها باید ب 70% رسیده باشه) اینها افقشون این هست که تا آخر شهریور درصد پیشرفت به حدود 40% برسه که به نظرم بعیده. 2 ساله 20% رفتن جلو و اونوقت 5 ماهه می خوان همینقدر جلو بروند؟
پردیسنما؛ آئینه تمام نمای شهر جدید پردیس :
www.pardisnama.mihanblog.com
2706