2410
2553
سلام دوستان

یکی از همکارهام چند وقت پیش بیمارستان فرهنگیان زایمان کرده و خیلی راضی بود. البته من با ایشون صمیمی نبودم و شماره ای هم ازشون ندارم.
راجع بیمارستان هم سرچ کردم اصلا انگار سایت نداره، نمیدونم بیمارستان دولتیه یا خصوصی. امکانات و سرویس دهی چطوریه.

اگه کسی تجربه زایمان تو این بیمارستان رو داره یا از کسی درباره ی اونجا شنیده، خوشحال میشم نظرش رو به اینجا منتقل کنه.

ممنون
عزیزم من شنیدم خیلی عالیه
تقریبا نو سازه
آدرسش هم نیاوران کامرانیه اس
میتونی بری ببینی از نزدیک
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=66986
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
2456
من که هنوز زایمانم نرسیده
اما دکتر من اونجاست
به جز بیمارستان فرهنگیان تو بیمارستان پارسیانم هست
می گفت که بیماریتان پارسیان بخش مراقبت ویژه ی نوزادان خیلی خوبی داره
راستش من به دکترم اعتماد دارم
اگر شرایط طبیعی بود احتمالا برم همونجا وگرنه می رم پارسیان
آخه به خونمون هم نزدیکتره :دی
2714
سلام آوا جان این بیمارستان یک بیمارستان تخصصی برای فرهنگیان هستش که با بیمه طلائی و تکمیلی فرهنگیان هیچ هزینه ای برای زایمان نمیگیرن فقط 20 یا 30 هزار تومان وسایل مادر و نوزاد رو باید پرداخت کنی رفتار پرسنل رو هم من شنیدم عالیه و من دکترم خانم طلوعی هستش که خیلی کارش درسته و توی بیمارستان باهنر هم انجام کار میکنه .
ممنون الی جون و مامان دخملی جون واقعا لطف کردید.

مامان دخملی جون منم فرهنگی ام هر چند بیمه طلایی ندارم. اما تا جایی که من تحقیق کردم و فهمیدم این بیمارستان بیمه تکمیلی sos که من دارم رو هم قبول میکنه.
ایشون 20 مهر 90 به صورت اورژانسی مراجعه کردند بیمارستان و سزارین شدند.

گفتند وضعیتشون اورژانسی نبوده اما چون اون روز دکتر کشیک خیلی خوبی بوده قبول کردند و عمل کردند.

خب حالا هزینه ها:

کلا 1250 هزینه شده که 1 میلیون رو بیمه طلایی داده و 250 رو بیمه خدمات درمانی (بیمه فرهنگیان )

دکتر هم چیزی نگرفته. درواقع خبری از زیر میزی نیست اونجا.

اتاق خصوصی نداره. دو تخته است اتاق ها.

درباره بخش مراقبت از نوزاد هم یادم رفت بپرسم.

گفتند محیطش خیلی آروم و برخورد هاشون خوب بوده.

بخیه هاشون هم جذبی بوده و اصلا جاش نمونده.

سلام

یه آقای مومن، مهندس،تحصیل کرده شاغل نجیب توی 35 ساله توی تهران می شناسم البته یک ازواج قبلا داشته، الان قصد ازواج مجدد دارد، و برای ازدواج دنبال با خانمی مثل خودش است که قبلا ازدواج مجدد داشته یا همسرش فوت شده باشه، چون معتقد است این افراد همدیگر رو بهتر می شناسند و بهتر درک میکنند.

اگر موردی می شناسیدحتما بهم طلاع بدید از طریق این ایمیل epmalen@gmail.com یا از طریق همین سایت پیام بدید.

ممنون

2706