نی نی سایت > تبادل نظر > مشاورین نی نی سایت > مشاوره براي سفر در داخل ايران > تبادل اطلاعات سفري . كجا مسافرت برم بهتره

موضوع: تبادل اطلاعات سفري . كجا مسافرت برم بهتره + اظهار نظر

صفحه 28 از 236 اول قبلی  23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 0 کاربر و 4 مهمان
نگين پست ها : 5110عضویت:1387/12/17
1389/3/12 - 12:32 صبح
ادينا جونم چند صفحه قبل رو مطالعه كن.. اطلاعات خوبي كشف ميكني..

از سرچ همين تاپيك ميتوني تمام ريزه كاريهاي آنتاليا رو پيدا كني ...
مامان بهراد پست ها : 1876عضویت:1388/10/21
1389/3/12 - 12:26 عصر
نگين جون يه سوال داشتم ....... به نظرتون هتل all باشه خوبه يه uall ؟اصلا فرقي هم دارن؟ در ضمن ما ني ني نداريم بهترين هتلي كه بهم معرفي ميكني با اين پول چيه؟ تورو خدا كمكم كن موندم واقعا كدوم هتل برم.....
قرارمان فصل انگور....شراب که شد بیا.... تو جام بیاور و من جان.....جام را پر از جان کن...هراسی نیست تو خوش باش همین مرا کافیست
مهرگان پست ها : 287عضویت:1389/1/23
1389/3/12 - 1:28 عصر
ادينا جون صفحات قبل رو خوندي؟؟ دوستان آژانس‌ها رو معرفي كردن... مثل طرهان پرواز و آسمان گشت...
با اجازه نگين جون
تا اونجايي كه من مي‌دونم فرق all و uall در هتل‌ها، در نوشيدنيه... هتلهاي all فقط نوشيدني‌هايي كه تو اون كشور توليد مي‌شه، رايگان سرو مي‌كنن اما هتل‌هاي uall همه انواع نوشيدني‌هاي رايگانه...
1389/3/12 - 8:11 عصر
ادينا جون همون جور كه مهرگان جون گفت طرهان پرواز و آسمان گشت گزينه هاي مناسب براي تور هستن.

تو اون رنج قيمت هتلهاي تايتانيك و توپكاپي گزينه هاي مناسبي هستن..

اگه يكم بيشتر هزينه كنين هتل سان گيت و پر پريميوم و آدام اند ايو و مردان پالاس و.... خيلي بهترن ...

صفحه 22 همين تاپيك هم مطالعه كن ......

صفحه 20 همين تاپيك هم تفاوت هتل هاي 5 ستاره ALL با 5 ستاره UALL رو نوشتم.
1389/3/12 - 8:47 عصر
اين يه ليست از معناي اسمهاي كشورهاست .

روي فايل زير كليك كنيد : حجمش 48 كيلو بايته .

http://www.golden-chance.com/Uploads/Other/list.doc
1389/3/12 - 9:05 عصر
اين يه ليست از آژانسهاي مسافرتي و هواپيمايي تهران هست ...

شماره تلفن و آدرسشونم تو اين ليست قرار داره .

روي فايل زير كليك كنيد . حجم فايل 123 كيلو بايت

http://www.golden-chance.com/Uploads/Other/liste%20ajanc.doc
1389/3/13 - 12:42 صبح
البته در اين تاپيك بطور مفصل در مورده دبي صحبت شده ولي اين اطلاعات حالته تكميلي داره ....

اطلاعات تكميلي راجع به دبي :

مراكز خريد و لباس بچگونه :

مركز خريد واتر فرانت سنتر لوازم و لباسهاي بچه قشنگي داره و ماركدار ،اسباب بازي هم داره ،توش بولينگ و رستوران و .. حدود 600 فروشگاه داره

فروشگاه بعدي مركاتو هستش نزديك باغ وحش دبي ، خ ساحلي جميرا

بيشتر پوشاك و كيف و كفش زنانه داره ، خيلي شيكه ، اينجا هم ماركداره بهت توصيه ميكنم پوشاك و مايوهاي مدا

برزيل رو ببيني

لامسي پلازا هم خوبه مارك مادر كر (Mother Care)داره ، پر وسايل ني ني ومامانه ، خيلي خوبه همه چيز داره تازه به ازاي خريدت جايزه هم ميدن ،آدرسش منطقه عود ميثا خ زعبيله

وافي سيتي هم خوبه تو خ القطاعيات

بازار مرشد هم هست كه اكثر فروشگاه هاش مال ايرانيا هستش

مركز مال امارات هم خوبه ، من جاهايي مثل دي تو دي و... نميپسندم .چون جنسهاش مرغوب نيست

.فصل حراجي هاش ............اواسط تابستون و يك بار هم ماه بهمنه ، البته يه فستيوال هم دارند كه تو عيد فطره

، ولي معمولا در هر موقع از سال بعضي از فروشگاه هاش حراج دارند .

غذاي درياي دوست دارين ، رستوران پير چيك برين ، محشره با نمايي بسيار زيبا از برج العرب .

مراكز تفريحي :

پيست اسكيشون خوبه ، توش رستوران هم داره و بهتون وسايل اسكي رو اجاره ميدن .

اتوبوس شگفت آور : اول تو شهر حركت ميكنه بعد ميبرتون منطقه خور دبي تو رودخونه . بد نيست البته جليقه نجات هم بهتون ميدن .

محوطه پارك ساحلي جميرا هم قشنگه ، باغ وحش دبي هم بر دبي جاده ساحلي جميرا هست .

پارك آبي وايد وادي هم خوبه اونم تو جاده ساحلي جميرا هست .
فرناز (asal سابق) پست ها : 3196عضویت:1386/8/23
1389/3/16 - 6:33 عصر
نگين جون تو كه اينقدر اطلاعاتت خوبه ميشه در مورد سفر به انتاليال با يك بچه 13 ماهه توضيح بدي در ضمن قيمتش هم مناسب باشه
سارا پست ها : 1401عضویت:1389/1/22
1389/3/16 - 9:18 عصر
سلام. من اواخر مرداد قراره براي ماه عسل با همسرم بريم آنتاليا. مي خوايم بريم هتل كرملين. اگه كسي اطلاعاتي در مورد 1 آژانس خوب و مطمئن و خود هتل و قيمت ها داره ممنون ميشم بهم بگين.
فرانك پست ها : 1361عضویت:1386/5/14
1389/3/17 - 8:16 صبح
سلام دوستان

اول از همه يه تشكر از نگين و كارن عزيز و همه دوستايي كه راهنماييم كردن واسه سفر .

من جمعه از تركيه ـ كوش آداسي برگشتم . خيلي عالي بود خيلي . هتل ما فانتاسيا بود كه جنب هتل اونورا هستش . خيلي عالي بود خدماتش بي نظير بود غذاهاش ، دسراش و كيفيت آنها خيلي خوب بود .

هر روز اتاقمون رو جارو مي كشيدن تميز مي كردن و حوله هارو عوض مي كردن . من از هتلمون بي نهايت راضي بودم و خداروشكر كه اونورا نگرفتم چون چند از مسافرهاي تورمون اونجا بودن هر روز از يه چيزشون شاكي بودن .

يه تور شبهاي تركي بردن كه به نظر من و همسرم خيلي عالي بود و كلي لذت برديم .

پارك آبي هتل آكوا فانتاسيا رفتيم كه هرچقدر از هيجانش براتون بگم كم گفتم خيلي خيلي عالي بود .

شهر تاريخي افس هم به نوع خودش جالب بود ولي همون يه بار ديدن كافيه و من اگه دفعه بعد برم اونجا مثلاً اين قسمت تور رو نمي رم . خيلي جالب بود ولي فقط براي يكبار .

تور سوكه هم داشتيم ولي از اونجايي مه زمان كمي ميدادن به نظرم خوب نيومد خيلي هول هولي بود . براي همين اگه مي خواين برين حتماً خودتون برين و با تور نباشه .

روز آخر هم تور ازمير داشتيم و اونم چون خيلي زمان كوتاه بود و من دخترم كه 2 سالشه خيلي غر غر كرد نتونستم خوب بگردم و خريد بكنم .

يه تور كشتي و ديسكو هم داشتيم كه ما به خاطر دخترم نرفتيم .

ما از آژانس آميتيس تو خيابون سهروردي شمالي اقدام كرده بوديم و كلاً خدماتشون و برخوردشون و پرسنلشون تو تركيه خيلي خوب بودن و اگه قرار باشه بازم جايي برم قطعاً از همين آژانس اقدام مي كنم .

فرناز جون نگران نباش من دخترم كه در نوع خود يه زلزله 10 ريشتري محسوب ميشه اونجا به خاطر شرايط آب و هوايي كه شرجي بود از 24 ساعت 20 ساعتش رو خواب بود كه اين خودش براي ما نعمتي محسوب ميشد . هر جا هم ميرفتيم تو كالسكه نشسته بود يا مي خوابيد .
1389/3/17 - 10:45 صبح
خيلي خوشحالم كه مطالب اينجا تونسته بهتون تو سفراتون كمك كنه ...

+ فرانك جون چه خوب كه بهتون خوش گذشته ،

لطفا خمس و زكات اين كلوب يادتون نره !!! عكس از هتل يا افس داري بزار ..

اون آدرسه كه گفتم تو پاساژ ونك بود... راستش اون موقع هم آدرسه دقيقشو ننوشته بودم.. فقط گفته بودم كه از دربه خيابانونه كار و تجارت كه وارده پاساژ ونك ميشين ، اول مستقيم ميرين بعدش سمته چپ ميپيچين ...

يه مغازه نسبتا كوچيك بود كه روي شيشش قيمتهاي حراج نوشته بود . ده تومن و پونزده تومن و ....
1389/3/17 - 11:25 صبح
سارا جون اين تحقيقاي من در مورد هتل كرملين... به نظرم جزو هتلهاي خوبه اونجاست البته سعي كن حتماخدماته uall رو بگيري . اگه ميخواي خيلي هتلت خوب باشه من RIXOS PRIMIUM و RIXOS SUNGATE و ADAM&EVE رو پيشنهاد ميدم ......

مشخصات هتل :

نام هتل : كرملين پالاس ( KEREMLIN PALAC HOTEL ) درجه : *5

سرويس : All Inclusive ( شامل : صبحانه ، نهار ، شام ، سلف سرويس ، صبحانه دير هنگام ، پذيرايي هاي طول روز ، و كليه نوشيدني ها : چاي قهوه ، نسكافه ، نوشابه ، آبميوه و 5 عدد رستوران در تمام ساعات شب و روز از اين امكانات رايگان استفاده خواهيد كرد .

موقعيت محلي : اين هتل در منطقه انتهاء لارا ( اكسو ) شهر آنتاليا قرار دارد و تا فرودگاه 20 كيلومتر فاصله دارد واين
هتل به شكل كاخ كرملين مسكو ساخته شده است و شما خود را در احتشام و زيبائي اين هتل گم خواهيد كرد اين هتل داراي استخرهاي سرپوشيده و سرباز بوده و در فاصله صفر دريايي مديترانه قرار داشته و ساحل بسيار تميز و زيبليي دارد .

مشخصات اتاق ها :
اين هتل داراي 837 اتاق مي باشد كه شامل اتاق استاندارد ، اتاق لوكس بزرگ ، اتاق معلولين ، رابط اتاق خانوادگي و سوئيت كه تمام اتاق ها ديد فضاي سبز و دريا دارند .
تمام اتاقها داراي خط تلفن مستقيم ، موزيك ، يخچال ، تلوزيون با كانالهاي ماهواره اي ، سيستم الكترونيكي كيكارد ، پذيرايي در اتاق ، سيستم تهويه مطبوع ، گاو صندوق ، توالت ، حمام ، سشوار و كولر مي باشد .

امكانات هتل : اين هتل داراي رستوران ، پارك آبي ، سيستم تهويه مطبوع مركزي ،
پاركينگ ، كافي نت ، دكتر ، استخر سرپوشيده ، استخر آبگرم سرپوشيده ، استخر بزرگسالان و كودكان ، جكوزي ، سالن ورزشي و بدنسازي ، زمين تنيس ، فروشگاه ، آمفي تئاتر ، پارك بازي بچه ها ، سونا ، پارك كودك و سالن زيبائي مي باشد .و اين هتل داراي ساحل اختصاصي مي باشد .
.......

يه هتل بنامه توپكاپي هم به هتل كرمالين چسبيده كه همون مشخصات كرمالين رو داره ...

اينم آدرسه هتله :
http://www.wowhotels.com/wowkremlinpalace.asp

اينم عكسه هتل كرملين

4xd8vahz1d3oelysf1w8.jpg
1389/3/17 - 11:39 صبح
فرناز جونم در هر صورت ، ني ني هر چقدر هم كه خوب باشه ، كارا و اذيتهاي مخصوصه خودشو داره...

ولي اگه من بودم ، حتما ني ني مو با خودم ميبردم ..... ولي خيلي مواظبه پوستش بودم كه نسوزه ...
َARAD پست ها : 11عضویت:1389/3/17
1389/3/17 - 11:20 عصر
سلام خانمهاي محترم و يا شايد آقايون
من خيلي از اين سايت خوشم اومده مخصوصا اين قسمت سفرش....
من و خانمم 2 روز ديگه ميريم كوش آداسي
هتل grand blue sky 5* UALL
با آژانس آسمان گشت
ميخواستم كمي از جاهاي ديدني اونجا بدونم كه قبل سفر برنامه ريزي كنم
ممنون ميشم راهنمايي بفرماييد.
خودم پارك آبيهاشو بلدم
به جز پارك آبي جايي داره كه خوب باشه؟
مرسي
Karin پست ها : 488عضویت:1388/2/28
1389/3/18 - 12:54 صبح
سلام، فرانك جان خيلي خوشحالم كه بهتون خوش گذشته .. ايشالا مسافرت هاي بعدي، ممنون از توضيحاتت.

آراد جان،من يكي دو صفحه قبل راجع به كوش آداسي توضيح دادم، فكر مي كنم اين هتل شمانزديك Ladies beach.. خيلي خيلي هتل خوبيه، هم توري هاي ما هميشه از اونجار اضي بودن
به جز پارك آبي به نظرم ديسكو هاليكارناس را بريد (اگه بچه ندارين) ..براي خريد هم سوكه و ازمير..ميشه بپرسم قيمت اين هتل چقدره؟
1389/3/18 - 3:48 عصر
آقاي آراد

به اين سايت و مخصوصا اين تاپيك خيلي خوش اومدين....

بغير از بعضي از تاپيكها " مثله تاپيك اينجانب " ،، بقيه تاپيكها بيشتر مربوط به خانمتون ميشن ...

البته اصلا اشكالي نداره كه شما هم اطلاعاتتون رو در مورده مسايل خانمها بالاتر ببرين ..

در مورد تركيه و كوش اداسي و آنتاليا و... بيشتر از هر موضوع ديگه ايي تو اين تاپيك صحبت كرديم...

چون تازه وارد بودين و به سيستم سرچ اينجا وارد نبودين آدرسه چند صفحه در همين تاپيك رو ميدم كه بتونيد مطالب

مفيدي كشف كنين !!

صفحه 2 همين تاپيك من و بعضي دوستان تجربه كوش آداسيشونو نوشتن ..

صفحه 10 همين تاپيك من مختصري از كوش اداسي نوشتم ..

صفحه 22 همين تاپيك من يكم در مورده هتلهاي كوش اداسي نوشتم ...

صفحه 24 همين تاپيك من به سوالات بعضي از بچه ها راجع به كوش اداسي جواب دادم ..

اميدوارم كه مفيد باشه ....

فقط قول بدين مثله بچه هاي اينجا ! بي معرفت نباشين ، وقتي برگشتين گزارشه سفر همراه با عكسه هتلتون بزارين ..
ممنونم .
1389/3/18 - 3:51 عصر
كارين جون شما يكم در مورد همه سفرايي كه رفتين اطلاعات و عكس ميزارين ؟
مامان بهراد پست ها : 1876عضویت:1388/10/21
1389/3/18 - 5:40 عصر
سلام نگين جون ما بالاخره تصميم گرفتيم انتاليا هتل اليزابت كويين بريم خواستم ببينم شما نظرت چيه ؟در ضمن uall هم هستش پروازمون به اميد خدا 11 تير هست
قرارمان فصل انگور....شراب که شد بیا.... تو جام بیاور و من جان.....جام را پر از جان کن...هراسی نیست تو خوش باش همین مرا کافیست
َARAD پست ها : 11عضویت:1389/3/17
1389/3/18 - 9:11 عصر
سلام به همه ي دوستان خصوصاً نگين و كارين خانم
ممنون از راهنماييهاي خوبتون
كارين جان تور ما براي 7 شب اقامت نفري تقريباً 930 شد البته تو اين فصل...
نگين خانم چشم
حتماً وقتي برگشتم ميام اينجا عكسهاي هتل و توضيحات مفصلي ميدم
بازم از همگي بابت توجهشون ممنون
در مورد اون د ..ي..س..ك..و هم فكر كنم سايتش اينه: http://www.halikarnas.com.tr/
فقط بايد با ف..ل..ت..ر.. شكن بريد چون سرورش از ايران اجازه دسترسي نميده
بازم ممنون
Karin پست ها : 488عضویت:1388/2/28
1389/3/18 - 10:09 عصر
سلام نگين جان، حتما عزيزم. من عاشق سفر كردنم :)..بيشتر سفرهام را با عكس تو سايت تريپ ادوايزر توضيح دادم، بايد وقت كنم اينجا هم بنويسم.. اين فعلا لينكاشونه

تركيه- بد روم- هتل گرين بيچ
http://www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g951444-d557113-r39034728-Green_Beach_Resort-Gundogan_Bodrum_Peninsula_Mugla_Province_Turkish_Aegean_Coast.html

هند، جيپور، هتل كلارك آمر
http://www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g304555-d456125-r59451300-Hotel_Clarks_Amer-Jaipur_Rajasthan.html
تركيه- كوش آداسي- هتل سورملي
http://www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g297972-d454929-r23126944-Surmeli_Efes-Kusadasi_Turkish_Aegean_Coast.html
تايلند-بانكوك- هتل آسيا بانكوك
http://www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g293916-d300624-r22262810-Asia_Hotel_Bangkok-Bangkok.html
تايلند پاتايا- هتل آسيا پاتايا
http://www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g293919-d537925-r23028667-Asia_Pattaya_Hotel-Pattaya.html
صفحه 28 از 236 اول قبلی  23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: