2703
2553
مامانا و خانومای عزیز بیایین هر چی اطلاعات در مورد جاهایی که سفر کردیم رو در اختیار هم بزاریم.

اگه هم هر کسی اطلاعات دقیقتر خواست بگه که هرکی تجربه جدید و خوبی داشت در اون مورد خاص بگه .

میتونین حتی آژانسهای خوب و معتبری رو هم که باهاشون سفر کردین و از نظر خدمات و لیدر خوب بودن رو هم معرفی کنین .
تو ایران شهر یزد و کیش و بیشتر شهر های شمالی و اصفهان و اردبیل و سرعین و آستارا و همدان و مشهد و شهرکرد و بندر عباس و کرمان و کاشان رفتم. اگه اطلاعاتی در مورد هتلهای خوب و جاهای دیدنیش و رستورانهای خوب میخواستیم بنده در خدمتم .........

خارج ازایران : دبی ترکیه مالزی سنگاپور تایلند آفریقای شمالی " تونس "

در مورد قیمت و جاهای دیدنی و هتلهاش میتونم بهتون کمک کنم.

امسال هم به امید خدا میخوام برم چین......یکم اطلاعات جمع آوری کردم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام نگین جان .می خواستم اگه ممکنه در مورد دبی هتلهاش و خرید برای نی نی کمکم کنی. راستش من تا حالا چین نرفتم که بتونم کمکت کنم.
من دلم می‌خواهدخانه‌ای داشته باشم پر دوست،
کنج هر دیوارش دوست‌هایم بنشینند آرام،گل بگو گل بشنو…؛...
شرط وارد گشتن،شست و شوی دل‌هاست،شرط آن داشتن یک دل بی رنگ و ریاست…روی آن با قلم سبز بهار، می‌نویسم ای یار خانه‌ی ما اینجاست ،تا که سهراب نپرسد دیگر” خانه دوست کجاست؟"
شیده جون زندگی من برعکسه........

همه اول ازدواجشون فکر اینن که خودشونو جم وجور کنن و چاله چلوه های زندگیشونو پر کنن ، من و یارم تا یه ذره پول دستمون میاد میریم سفر....

دیگه صدای همه در اومده .. میگن یکم فکر آیندتون باشین....... ولی خداییش سفر یه چیز دیگست ......

.
من هم کلی اهل سفرم

ایران : شهرهای شمالی ... مشهد .....قشم ...... اصفهان .. کردستان ......شیراز ......یزد..........خوزستان ........کیش .......کرمان .....سمنان .......اذربایجانهااااااااا .....

خارج : آلمان ( 10 بار ) ...اتریش ....پاریس.... دانمارک ........ پراگ ( چک ) ......اسلواکی ....... یوگسلاوی .....سوئد .......تایلند ...دوبی ........عربستان ........

را رفتهام

برای هر اطلاعاتی که بخواهید در خدمتم
ای بابا عقده ای شدم ممممممممم چه خبره ......بد نگذره......... منو بگو که دلم می خواد برم مشهد با این نی نی نمی تونم برم امروز همه رفتن نمایندگی آدیداس تو ونک حراج زده تا این ونک هم نتونستم برم. ................................. از شوخی بگذریم عید می خوام برم شیراز یعنی بریم 4 خانواده ایم اگه اطلاعات دارید بهم بدید مامانم یه دوست تو شیراز داره اما پیره و زیاد اهل تفریح نیست می ترسم عیدمون خراب بشه .. اگه لطف کنید ممنون می شم. نگین جان خیلی تاپیک خوبی زدی . دستت درد نکنه
حراج کلیه لوازم http://cashop.persianblog.ir/
2714
سلام ملینا جون : اینم اطلاعاتی در مورد دبی :
.
دبی حدود دو ساعت از تهران فاصله داره و نیم ساعت هم از نظر زمانی عقبتر از ماست .
.
پولشم که" درهم" هست " حدود 245 تومن ما "

کلا دو قسمت جدید و قدیم داره که هتلهای قسمت قدیمش ارزونتر هستن ولی پاساژهای خوبش همش تو قسمت

جدید هست . بهتره تو قسمت جدیدش هتل بگیرین تا تو ترافیک اونجا گیر نکنید و مجبور نشین یه عالمه کرایه تاکسی

بدین . به جای جدید دبی " بر دبی " و جای قدیمش " دیره " میگن.

هتل جمیرا بیج 5* و ریجنت پلاس 4* و رامی 4*و گرند حیات 5* هتلهای خوبین .

مرکز خرید" مال " سیتی سنتر( با یه صف طولانی برای تاکسی )و ممزر سنتز و الغدیر سنتر و مرکز خرید مرکاتو مال

هم خیلی قشنگ بود و امارات مال و برجمان سنتر و لمسی پلازا و مرکز خرید وافی خیلی لوکس بود

کلا بیشتر مرکز خرید لباس نوزاد و کودک داشتن تا ساعت 10 هم باز بودن.

جاهایی رو هم که بهت پیشنهاد میکم بری :

پارک آبی " وایلد وادی " پیست اسکی مسقف و منطقه ساحلی جمیرا ( من اینا رو خیلی دوست داشتم .) تور صحرا "
سافاری " و تور دریا خور هم داره که به نظر من معمولی بود.

اگه اهل شام با موزیک " دیسکو اینا " باشی هم " پرشین نایت " در گرند حیات در منطقه دیره و دیسکو ایرانی "

مالکن " در مطقه بر دبی هست .

.
2706