2737
2739
عنوان

تبادل اطلاعات سفری . کجا مسافرت برم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 919406 بازدید | 5014 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پانی جون، بستگی داره کی می‌خواهین برین سفر؟؟ دیگه این‌که می‌خواهی سفرت چند روزه باشه؟؟ مسافت سفر برات مهمه یا نه؟؟ مثلا استانبول میشه 4 روزه هم رفت اما بانکوک و پوکت رو نمیشه... یا اینکه پرواز تا بانکوک 6 ساعت و پرواز برگشت حدودا 7 ساعته در صورتیکه ترکیه به دلیل نزدیکی به ایران پروازش خیلی کوتاه‌تره...
و ....
2731
خانم Pani
به نظر من برای تصمیم گیری بهتر باید اولویت خودتون رو ببینید چیه، بعد گزینه ها رو یکی یکی بررسی کنید.
اگر از لحاظ مالی مشکلی براتون نیست برید جایی که بیشتر لذت می برید!
اما اگر مهم هست براتون بگه که اگر مبداتون تهران باشه :
با نفری 100 تومان میشه رفت شمال
با نفری 200 تا 300 تومان میشه رفت شیراز و اصفهان
با نفری 300 تا 400 تومان میشه رفت کیش یا دریاچه وان ترکیه
با نفری 500 تا 700 تومان میشه رفت ترکیه یا دبی
با نفری 1م. میشه رفت بانکوک و یوکت
البته شاید تورها قیمت کمتری رو بگن ولی با خرج خورد و خوراک و مقدار کمی خرید همین میشه
البته آب و هوا رو هم در نظر بگیرید.
ترکیه اواخر بهار تا اواخر تابستون میشه رفت و خوش گذروند
تایلند بهترین فصلش اواخر پاییز و زمستونه تا اردیبهشت
ایران بهترین فصلش اردیبهشته
تصمیم با خودتون!
نگین جونم
مامانم میخواد بره مالزی .احتمالا هتلشم نیکوست .عزیزم میشه بگی نزدیکترین مرکز خرید خوب به هتل چیه ؟
بعدش این هتل موقعیتش چه جوریه ؟مثلا برای رفتن جاهای دیدنی وخرید دوره یا نه؟

بهترین وقشنگترین جنس های مالزی چیه ؟کیف .کفش لباس و...می خوام بگم برام بیاره !
ببخشید گلم خیلی سوال پرسیدم !
نگین جون و بقیه دوستان میشه منو راهنمایی کنین .

من می خوام 7 خرداد برم کوش آداسی . بین هتلهای فانتاسیا ـ آداکوله و آنورا موندم میشه منو راهنمایی کنین من کدوم هتل برم با توجه به اینکه یه دختر 2 ساله هم دارم .

یه جایی باشه که امکاناتشم خوب باشه هم برای ما و هم دخترمون .

ممنون میشه منو راهنمایی کنین .
2738
عزیزم ماسوله الان بی نظیره .نرسیده به ماسوله سمت راست یه سری آلاچیق هست ویه کبابیه به اسم علیزاده
که کباباش عالیه !توخود ماسوله بعد از بازارچه یک چایخونه سنتی هست که با چوب درست کردن !از اونجا می تونی منظره کوههای اطرافو ببینی وچای بخوری .خیلی باصفاست .اگه یک شب اتاق اجاره کنید وماسوله بمونید که خیلی حال می کنید .بخصوص الن که هوا اونجا هنوز سرده .
اگه اهل پیاده روی وکوهنوردی هستی قلعه رود خان جای قشنگیه !اونم تو اردیبهشت که برگهای درختها سبز سبزن !!!!!!
اگه خواستی از فومن کلوچه بخری حتما از کلوچه علیزاده بخر .چون از همه خوشمزه تره .
اگه می خوای ساحل بری حتما ساحل بندر کیاشهر برو.خیلی قشنگه .اول باید از مرداب رد شی تا به دریا برسی .
از سمت رشت که به سمت لاهیجان میری .نرسیده به لاهیجان تابلو کیاشهر مشخصه .
بازم اگه سوالی داشتی بپرس .من اونجاهارو خوب بلدم !
سیمیا جونم هتل ما هم در کوالالامپور مالزی ، نیکو بودددد.. واقعا هتل خوبیه... البته کلا غذای اونجا به ما سازگار نیست...

فاصله مرکز خریداش یادم نیست ، ولی کلا خیلی دور نبود نهایتا ده تا 15 دقیقه با ماشین...عزیزم من اسمه بیشتر

پاساژهای خوب مالزی رو که خودم و دوستام رفته بودن رو در اواخر صفحه 10 همین تاپیک برای خوده شما ، نوشتم .

از اونجا لباس مارکدارو کفش وکیف خوب میشه اورد . البته اگه حراج باشه !! مارکهای خودشونم خوبه.. مخصوصا کفشاشون ...
پیرهنهای عصر قشنگی هم داره ...
فرانک جون ... من فقط در مورد هتل آکوا فانتازی میدونم که خیلی هتل بزرگ و 5 ستاره و uall هم هست ،

وسایل آبی بازی هم داره .. کلا خدماتشم خیلی خوبه... برای بچه ها هم مناسبه . جزو کاندیدهای ما هم بود .

. فقط ایرادی که داره اینه که ایرونیها خیلی اونجا رو دوست دارن !

آهان یادمه یه هتل هم اسمه همینم بود شاید فانتاسیا ، دقیق یادم نیست ، ولی اون فکر کنم 4 ستاره بود. خلاصه حواستون باشه ..

هتلهای آداکوله و آنورا رو هم نمیشناسم... شاید تازه جزو لیست هتلهایی طرف قرارداد با تور اومده باشه ..
فرانک جون یه تحقیق مختصر در مورد هتلهای آکوا فانتاسی ـ آداکوله و آنورا کردم که نتیجشو براتون با عکس مینویسم.

به نظر من اول از همه هتل آکوا فانتازی گزینه مناسبی هست. بعد از اون هتل آداکوله و در نهایت هتل آنورا ..

ما هتل سی لایت رفتیم که خدماتش و هتلش عالی بود . اونم میتونید جزو کاندیداتون بزارین.. البته پاین بی هم خوبه. ولی آکوا فانتازی از پاین بی هم بهترتره .

عکس یک : هتل آکوا فانتازی
vmm3isz4fxh1wpviqev.jpg
عکس دو هتل آداکوله :
18ufug69lezwrv4uts1y.jpg
عکس سه هتل انورا :
ouy0p0mxrn2yn71d7sxw.jpg
سلام نگین جونی بیا که چون خیییییییییلی مهربونی من دوباره اومدم با چند تا سوال:
نگین جون خلاصه با صحبتهای شما و دوستان و تحقیقات خودمون اگه خدا بخواد ما می خوایم بریم کوش آداسی،حالا چند تاسوال:
اول اینکه ما اول از همه رفتیم طرهان من از طریق شما با طرهان آشنا شدم به نظرم خیلی آژانس خوبی اومد ولی سی لایت رو نداشت پاین بی رو داشت و آکوا فانتاسی.ولی آسمان گشت سی لایت و چندتا هتل خوب دیگه رو هم داشت من از طرهان خوشم اومد حالا به نظر شما با طرهان برم پاین بی(all) یا از یه آژانس دیگه هتل های دیگه. شما در مورد پاین بی اطلاعاتی داری؟
دومیش اینکه طرهان یه پکیج داره که 100 تومن بیشتر میگیره اونوقت هر روز می تونی بری پارک آبی همراه با ترنسفر
به نظر شما خوبه یا همون یه بارش بسه و بیشتر وقت نمی شه البته اگه آدم 2 دفعه هم بره به نظر من به نفعه.
بعدش اینکه قیمت تورهای آبشنال رو همین جا می تونیم ازشون بگیریم؟حدود قیمتاشو خودتون نمی دونین؟
دیگه اینکه شما می دونین اوایل تیر هم هوا مساعده و کامل میشه توی آب رفت؟
بعدش اینکه اونجا با آنتن دهی موبایل مشکل نداشتین؟
آخریش هم اینکه خییییییییییییییییلی ممنون امیدوارم منم بتونم جای دیگه ای جبران کنم
راستی در مورد اکوا فانتازی به جز چیزهایی که شما گفتین چند تا مشکل دیگه هم داشت که ما کلاً پشیمون شدیم
یکی اینکه به خاطرپارک آبی اش خیلی شلوغه و اصلاً آرامش نداری یعنی دائم باید صدای جیغ و داد بچه ها رو بشنوی و اگه خودتم بخوای از پارکش استفاده کنی یه دوساعتی توی صفی
وبعدشم اینکه این هتل دو یا سه طبقه زیر زمین هم اتاق داره و اون اتاقهاشم معمولاً مال ایرانیهاست!!!!!!!!!
از اینجا هم اتاقها قابل هماهنگی نیست و حتی اگر هم قول بدن هیچ تضمینی نیست، به خاطر همین ما که منصرف شدیم فرانک جون اگه شما هم خواستین برید بیشتر تحقیق کن
بازم ممنون نگین جون
سلام عسل جان..

یکسری اطلاعات هم من میتونم بهتون بگم.. اول اینکه کار درستی میکنید آکوا فانتزی نمیرید چون پول زیادی بابت پارک آبی میدید در حالی که پارک آبی آکوا لند که بزرگترین پارک آبی اروپاست یک ربع باهاتون فاصله داره..

فکر کنم دوروز یکی روزای سوم و چهارم و یکی هم روزای 6-7 برید پارک آبی خیلی خوبه - ولی اتوبوس تور زود برتون میگردونه ما خودمون میموندیم با تاکسی بر میگشتیم..

با تاکسی تا هتل ما 10 دقیقه راه بود که هزینه اش شد 10 هزارتومان - توی پارک آبی هم برای ناهار و بستنی و کلا خوراکی یا رفتینگ (قایقرانی در آبهای خروشان!!) خودتون باید هزینه کنید .. ما که همه این هزینه هارو کردیم

بعدشم اونجا یکسری عکاس مخفی ازتون کلی عکس در حالتهای مختلف بدون اینکه بدونید میندازن و چاپ میکنند و در یک قسمتی میزارن که میتونید برید و از هر عکستون که خوشتون اومد اون عکس رو بخرید - خیلی گرون نیست اما بهترین خاطره است که میمونه
پس باید با خودتون یک مبلغی پول هم حتما ببرید

در مورد هتل - سی لایت چهارمین هتل خوب کوش آداسیه - فانتاسیا هتل بازسازی شده و فوق العاده قشنگیه - آداکوله از نظر قیمتی مناسب تره ولی ساحل سخره ای داره

اگر تور میگیرید بپرسید که برای خرید به ازمیر میبرنتون یکروز یا نه- چون اگر نبرن هزینه رفت و برگشت ازمیر خیلی بالاست
مگر اینکه گواهی نامه بین المللی بگیرید که اونوقت میتونید موتور یا ماشین کرایه کنید و راحت هرجا میخوایید برید

چون فاصله کوش آداسی از ازمیر یکم زیاده و ازمیر بهترین جا برای خرید هست

++ برنامه های تور یکیش کارخانه چرمه که از من میشنوید اصلا نرید - شبهای ترکی یکم بی مزه است اما یکبار رفتنش بخاطر تجربه بد نیست (به لیدر بگید که حتما میزهای جلویی رو میخوایید- میزهای عقبی هیچی پیدا نیست
2706