2733
2734
عنوان

تبادل اطلاعات سفری . کجا مسافرت برم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 919403 بازدید | 5014 پست
شارونا اان اونجا خیلی خیلی گرمه.... من با دختر 1/5 تابستان آنتالیا رفتم.... اونجا هم البته خیلی گرم بود... ولی تایلند فکر کنم خیلی گرمتر باشه... ما آذر ماه پوکت رفتیم گرم بود الانش دیگه معلوم.....به نظر من اگر میتونی نبرش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سارا عزیز

من کوش آداسی رفتم هتل 5 ستاره تاپ all به اسم carpe diem claros که خیلی هتل عالی و باکلاسی بود.

امسال هم هفته دیگه میرم آنتالیا هتل 5 ستاره all به اسم rose residance ازش تعریف زیاد شنیدم و میگن خوبه.

در ضمن کوش آداسی خیلی به ما خوش گذشت به نظر من هر منطقه زیبایی خاص خودش رو داره.
(( وبلاگ جراحی بینی )) rhinoplasty-info.tk اطلاعات مفید در زمینه جراحی زیبایی بینی و معرفی متخصصین مجرب
شارونا جان اگه میتونی بچه رو با خودت نبر چون تایلند از نظر بهداستی زیاد تمیز نیست
من با دخترم که 1سال و 4 ماهش بود رفتم ترکیه سفر رو بهم جهنم کرد که از رفتنمون پشیمون شدیم
البته عزیزم بچه ها باهم فرق میکنند
2731
شارونا عزیز

تایلند الان هوای بسیار گرم و شرجی داره من هم تو تابستون رفتم خیلی دوست داشتم ولی اگر بتونین شرجی بودنش رو تحمل کنین بعضی وقتها هم بارونی بود.

بهترین فصل برای سفر به تالیند مهر ماه به بعده .
(( وبلاگ جراحی بینی )) rhinoplasty-info.tk اطلاعات مفید در زمینه جراحی زیبایی بینی و معرفی متخصصین مجرب
مامان یلدا عزیز

حتما دوستم دعا کنین سفر خوبی باشه بدون مشکل . جای همگییییییییییییییییییی خالیییییییییییییی
2738
دوستان من احتمالا میتونم هفته آخره شهریور برم مسافرت.به نظرتون کجا میشه رفت؟ترکیه:کوش آداسی آنتالیا یا مارماریس قبرس شمالی تایلند.به نظرتونکدومو میشه رفت؟میخوام استخر و دریا و اینا برم
بسلامتی مامان ارسام.ممنون عزیزم.کوش اداسی چه اطلاعاتی میخوای؟؟؟؟من دوباررفتم قبلاهردوبارم هتل فانتاسیا.ببین خریدسوکه که میبره توراگه اهل مارکداروخریدگرون هستی برو.البته من اصلاباتورحال نمیکنم چون دفعه اول که مارفتیم انقدرتایم کم بودکه تابیایم ببینم بایدبرمیگشیتم.دفعه بعدهم تعدادماشینایی که میومدن ومسافرمیاوردن وحشتناک بودومغازه هاشلوغ.دیگه تصمیم باخودته.من خودم باشوهرم رفتم مرکزخریدداشت توشهرمارکدارهم داشت خیلی راحترخریدکردم تابستون پیش.
2706