2726
عنوان

تبادل اطلاعات سفری . کجا مسافرت برم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 919383 بازدید | 5014 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان. من از کسانی که استانبول رفتند یک سوال دارم. می‌دونم کمی مسخره هست ولی می‌خواستم ببینم هتل‌های استانبول کتری برقی دارند؟ آخه من یک بچه 22 ماهه دارم که می‌خوام براش غذا ببرم و اونجا گرم کنم. اگر لطف کنید و جواب بدید خیلی ممنون میشم.
2728
سلام...........

ای کاش هتل ها و اسم تورهایی که بچه ها ازش راضی بودن (واسه هر کشور جداگانه) رو یه نفر بزاره صفحه اول تا مجبور نشیم کلی صفحه رو بخونیم
دو بار میکرو ناموفق.....4 تا ای یو ......پنجمیش باردار شدم ولی........تا یکسال بدونه اقدام...............
s سلام مامان فندق جون ما 16 همین ماه از بلغارستان برگشتیم خیلی خوش گذشت هتل ما هالیدی پارک 4 ستاره بودیم ولی توصیه مبی کنم این هتل نرید چون فاصلش تا ساحل و جاهای خرید دور بود هتلی که ما اول قرار بود بریم هتل گلادیولا 3 ستاره بود که خیلی به ساحل نزدیک بود و از نظر موقعیت عالی بود البته گلادیو لااستار 4 ستاره هم کنار این دو هتل بود ما از آژانس ایران مرکز تور گرفتیم البته چون ما بندر زندگی می کنیم از طریق آژانس بندرعباس هماهنگی میشد اگه سوالی بود در خدمتم
2706