2733
2734
عنوان

تبادل اطلاعات سفری . کجا مسافرت برم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 919400 بازدید | 5014 پست
مرسی سارای عزیزم از توضیحاتت و وقتی که گذاشتی. کمک خوبی کردی. راستش میخوام برنامه ریزی کنم برای پاییز یا بهار آینده. فعلا از لحاظ مالی جور نیستیم. این سایتی که گذاشتی خیلی خوبه. خودم هم بیشتر بررسی میکنم و اگه سوالی داشتم ازت میپرسم. بازم ممنونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام دوستای خوبم...

ممنونم که بیاد من هستین ؛ این پسملی من تمام وقتمو گرفته . یکمم شیطونه :) ؛ خودمم مامان فسفسویی هستم و

همه کاراشو یواش و سر حوصله انجام میدم ؛ اینجوریه که وقت کم میارم .......

میام پستها رو میخونم و کلی لذت میبرم....( وصف العیش- نصف العیش )

هنوز تو شیش و بش این هستیم که تابستون با این فسقل میرزا ! سفر بریم یا نه . دعوتنامه هامونم اومده...

ممنون از کسانیکه تجربه سفرهاشونو گذاشتن.

اینم عکس پسره پنج ماهه منه که داره پول سفرشو در میاره ! :) :)

آپلود عکس کوچولوهای فارسی

**** ببخشید پست بی ربط گذاشتم , در چند روز آینده پاکش میکنم ****
سلام نگین جان

خوبی / بابا دلمون تنگ شده بود...ماشاالا چه گل پسری عزیزم ..خدا حفظش کنه ...

خیلی عکسش و سوزه بامزه ست ههههههه

حالا تابستون کجا میخواین برین گلم ؟ هر جا هستین سلامت و خوش باشین مراقب گل پسری باش..بووس

این نیز بگذرد
دوستان ما دوهفته پیش رامسر رفتیم هتل بام سبز و کلبه اجاره کردیم خییییییییلی عالی بود ..یه شب مه تمام محوطه رو گرفت و تمام کلبه توی مه رفته بود ..کلبه ها هم خیلی شیک وتمییزه حتما ارزش یکبار رفتن رو داره ...جالبه اونجا ماهواره هم میگرفت کانال من وتو رو هم داشت !!

اگه خواستین برین از شبکه ای هو بگیرین ارزونتر از خود هتل در میاد ...کلبه دونفره که قیمتش 160 تومان شبی بود از این شبکه 133 گرفتیم ...

خوش باشید وسلامت

این نیز بگذرد
2738
http://www.irhotelbooking.com/

البته اینم بگم که وسایل زیاد نبرین چون خودتون باید حمل کنید تا تله کابین و از اونور هم تا کلبه باید خودتون ببرین. ساک دستی بهتره

اگه خواستین کلبه بگیرین بگین توری دارباشه ...

این نیز بگذرد
سلام
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
من و همسرم برای تابستون قصد سفر داریم ولی هنوز کشور خاصی مد نظرمون نیست
من خودم ترکیه و مالزیو دوست دارم
راستی اینم بگم که من حجاب دارم، یعنی روسریمو برنمیدارم
دوستایی که کشورهای مختلف رفتن ممنون میشم اگه پیشنهادی داشتن بدن
مالزی و خیلیا میگن قشنگه ولی گـــــــــــــــــــــرون! درسته؟
دوست دارم ی جا برم که لااقل بشه یکم خرید کرد

منتظر نظراتتون هستم
پیشاپیش ممنون از لطفتون :-*
2706