2733
2739
عنوان

تبادل اطلاعات سفری . کجا مسافرت برم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 919404 بازدید | 5014 پست
فرین جان چه اطلاعاتی میخوای دقیقا؟ من خودم نرفتم ولی کسی رو میشناسم که رفته و میتونم ازش بپرسم. ولی زیاد حوصله توضیح دادن نداره ! به خاطر همین میگم دقیقا بگو چه سوالی داری :)
بچه ها سلام
لطفا منم راهنمایی کنم که توی اردیبهشت ماه یا اوایل خرداد کجا برم .
در ضمن من پاتایا و بانکوک و استامبول و آنتالیا رفتم .میخوام یه جای جدید برم .مالزی و پوکت رو دوست دارم اما با توجه به نظر دوستان الان هوای این مناطق شرجی و گرمه .شما دوستان عزیز کجا رو به من پیشنهاد میدین .فرین جون شما لهستان میخواین برین الان هواش چطوریه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عسلی بانو

خیلی خیلی لطف میکنی که میپرسی ،اولین دغدغه ام هتل و جای اقامته ،ما هنوز هتل نگرفتیم ،نمیخوامم خیلی هزینه هتل کنم چون برای شرکت توی یک سمینار داریم میریم و فکر میکنم بیشتر از هتل بیرون باشیم ،اشنای شما هتلی رو میشناسن قیمتش مناسب باشه؟ بعدم اینکه ایا از ورشو به پاریس رفتن خیلی مشکله ؟مثلا ایا با قطار میشه رفت پاریس ؟(خیلی تخصصی شد!) بعد اگه هنوزم جای سوال داشت جاهای خوب دیدنی تو ورشو..رستوران ..احیانا جای خرید ..البته من پررویی کردم خیلی سئوال کردم یکی دوتا نکته ام بگن مخصوصا هتل کلی کمک کردن به ما..
2728
قو عزیز چه کامل و خوب در مورد سفرت نوشتی واقعا ممنون من هم خرداد ماه یک سفر به مالزی در پیش رو دارم میخواستم ازت بپرسم هتلها رو از کدوم آژانس گرفتی ؟ قیمتش و چه جوری حساب کرد از سایت خود هتل کمتر در اومد؟ مرسی
سلام دوستان اگه میشه منم راهنمایی کنید میخوام با نامزدم برم مسافرت من میگم انتالیا نامزدم میگه مالزیبه نظرتون کجا بهتره؟خرید هم زیاد نداریم چی بشه یه چیز خوشم بیاد بخرم.تور فقط صبحانه میده ؟یا کلا همه ی وعده ها رو میده؟چطوریه؟کجا بریم بهتره؟
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
فرین جان ازش پرسیدم. اونا ورشو نرفتن. اتفاقا اونا هم برای یه کنفرانس علمی رفته بودن. شهر پوزنان. میگفت هتلمون نرخش در مقایسه یا بقیه کشورهای اروپایی خیلی بهتر بوده. اونا هتل رو با استفاده از مستر کارت رزرو کرده بودن.
بعد اینکه میگفت شهر پوزنان خیلی دیدنی داشته و قشنگ بوده. هم معماری شهریش هم جاهای تاریخی. مردمش هم از بقیه مردم اروپا خیلی فرندلی تر بودن. ورشو هم جاهای دیدنی داره که اونا وقت نکرده بودن برن. میگفت یه شهر دیگه هم بوده شمال پوزنان که اونم میگفتم جاهای دیدنی داره که اونو هم وقت نکرده بودن.
در مورد خرید هم قیمت هاش از کور های دیگه اروپایی پایین تر بوده و چند تا مرکز خرید بزرگ داشته. ( البته الان با قیمت یورو نمیشه گفت ارزون. به هر حال گرونه ولی از بقیه اروپا مناسب تره)
اگه تصمیم گرفتی به پوزنان سر بزنی بگو تا بیشتر ازش بپرسم ولی متاسفانه در مورد ورشو زیاد اطلاعات نداشت.
2738
عسلی جون

یکدنیا ممنون، خیلی لطف کردی واقعا ، اگه اینطوره سعی میکنم اگه شد یه سر حتما برم پوزنان،اخه من باستان شناسم و دیدن جاهای تاریخی خیلی برام مهمه..بازم تشکر، اگه برنامه ام طوری شد که بتونم پوزنانم برم حتما دویاره بهت زحمت میدم بانو..
من مالزی ، بانکو ک و پاتایا رفتم . تایلند خیلی بیشتر خوش می گذره به نظرم مالزی رو میشه گفت خوب بود و لی تایلند خیلی خوب بود . الان هم برای 4 خرداد می خوام برم پوکت . تو اون فصل پوکت فقط شرجی باشه اشکال نداره فقط می خوامک بدونم بارون هم زیاد میاد یا نه ؟
شرجی بودن رو تحمل می کنم و لی به خاطر بارون تو هتل موندن رو نه
سلام
به نظرتون کدوم کشور برای مسافرت رفتن خوبه و خوش می گذره با توجه به این که من حتما باید روسری به سرم باشه(اینو به خاطر این گفتم که بدونید جاهایی مثل آنتالیا به درد ما نمی خوره)
آخ شیما جون گفتی ... مه هم مشکل تو رو دارم من هم شرجی بودن رو میتونم تحمل کنم اما تو هتل موندن رو نه .تا آبان و آذر که فصل رفتم به پوکته هم نمیتونم صبر کنم الان دلم مسافرت میخواد .نمی دونم هم که بجاب پوکت کجا میتونم برم .موندم چکار کنم !
خب آرزو جان فقط همون مثلاً آنتالیا به درد ما نمی‌خوره من هم مالزی و هم دبی روسری سرم بود و هیچ مشکلی هم نداشتم. نه بد نگاهم می‌کردند و نه اینکه از چیزی محروم شدم حتی دبی تور کشتی که بزن و برقص هم بود رفتم. چند نفر دیگه هم با روسری آمده بودند.
2706