2733
2734
عنوان

تبادل اطلاعات سفری . کجا مسافرت برم بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 919406 بازدید | 5014 پست
ممنونم الی جونم... رفتی خودت؟ آیا میشه خرید هم داشت توش؟ چون شنیدم گرونه... قیمتهای الان که نسبت به عید خیلی بهتر شده... ببین تو گوگل سرچ کن مجری مستقیم تور تایلند... ( که هما هست اسمش) من شروع کردم زنگ زدن به آژانسهایی که تو اونجا به عنوان همکار مستقیم با هما کار میکنه اینها قاعدتا قیمتهاشون مناسب تره به نسبت بقیه آژانسها...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

na azizam man narataam.manam raftam bankok pataya.vali atrafiam ke raftand kheli tarif kardan va dar moredesh ham kheli tahghigh kardam.fel nakonam bara kharid ziadd khob bashe.ekhe bebein alan dolar 2000 toamnehar kas rafte kharej in modet migan hame chi geron bode!!!!!alan gheeiam 1 hafte ra ro hotele duangit dari????
2731
دوستان ممنونمکه تجربیاتسفرتون رو اینقدر کامل میگید مخصوصا شما قو
قو جان اینقدر کامل توضیح دادی که راحت میشه بدون تور و با استفاده از تجربه شما رفت مالزی.عزیزم اگه تایلند هم قبلا رفتی یا در آینده رفتی حتما توضیحات کامل رو لطف کن تا بتونیم استفاده کنیم.

دوستانی که عید سفر رفتن سفر امسالتون نسبت به سالهای قبل که دلار ارزونتر بود حدودا چقدر تفاوت داشت؟
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای
:))))))))) دقیقا منم رو همین هتل می خوام... یه جا زنگ زدم که فقط اونجا گفت پرواز مستقیم داره به پوکت گفت 1490 که عالیهههههههههه.... اما خیلی تعجی برانگیزه چون من شنیدم پرواز مستقیم ماهان به پوکت کنسل شده... الله و اعلم ...
2738
دوستان پوکت واقعا زیباست 7 روز خوبه ولی اگه زمانتون را میتونید بیشتر کنید که عالیه . بانکوک چیزی نداره . هتلتون رو حتما تو منطقه پاتونگ بگیرید . من 2 سال پیش که رفتم دلار 1050 بود و بات 30 تومان به پول ما . ولی امسال که دلار 1950 شده بات هم معادل 60 تومان یعنی 2 برابر
اجناس مارک دار گران بود ولی بعضی جا ها که حراج بود میشد خرید مارکدار خوب داشت . من میگم چندتا تکه خوب بخره آدم بهتر از کلی خرید بنجله . به نظر من تو سفر زیاد به فکر خرید نباشید بابا کلی پول خرج میکنید حسابی از وقتتون استفاده کنید که وقتی برگدید حسرت نخورید فلان جا رو نرفتیم

آژانس الی گشت با هما کار میکنه و آژانس بادران پرواز با پرنس که هر دو خوبند

مراکز خرید پوکت:
سنترال فستیوال : که من خرید های خوب شلوار جین و لباس مهمونی و .... خریدم اکثر مارک ها رو داره
jungceylon
Big c و Tesco که خارج از شهره
Boran Textiles : ابریشم تایلندی داره
Ceramics phuket: شمع و وسایل سرامیکی ... داره
باربی جون:
سلام.ممنون از اطلاعات خوبتنون.
لطفا اسم حاهای دیدنی پوکت را بگید.اونجاها را چطوری رفتید ؟خودتون از روی نقشه یا با مراکز توریستی خوده پوکت.چه هتلی بوددید.و اگه با تور مراکز دینی را رفتید بابت هر کدام چند دلار دادید؟مرسیییییی.

قو جان سلام::چند تا سوال هم درمورد سفر شما داشت:::
اگر سطح زبان متوسط باشه پیدا کردن ترمینال اتوبوس برای رفتن به پینانگ راحته؟شما خودتون رفتید یا ترانسفر ها رو هم گرفته بودید؟و اینکه جاهای دیدینی سنگاپر را هم خودتون رفتید؟میشه بیشتر راهنمایی کنید؟من قبلا مالزی رفتم.ولی از مدل سفر شما خوشم ائمد چون خیلی با صرفه بوده.با تشکرررر.
باربی جونم ممنون از توضیحاتت به نظرم اگه یه کم زودتر اقدام می کردی به این مشکلات نمی خوردی و راحت با قیمت کمتر با پرواز قطری مستقیم می رفتی پوکت
عزیزم من تقریبا هر روز به قطری زنگ می زدم و دائم قیمتهاشون در نوسان بود ولی خوب همون قیمتهای در نوسان رو هم اژانس ها کلی می کشیدن روش و می فروختن اخرین باری که زنگیدم(بیچاره خانمه رو کچلش کرده بودم)ههههههه گفت رفت به کوالا برگشت از سنگاپور 1059 شده می خوای؟که به شوشو زنگیدم و اونم سریع رفت گرفت (روزای قبل که می زنگیدم بین 1500 تا 1800 در نوسان بود یه روزم شد 1290 که بازم نگرفتم )

دلار سنگاپور با احتساب دلار دولتی میشه 1000

اره عزیزم همون ویووسیتی که بری بلیط رفت و برگشت با مونو ریل به سنتوزا و با بعضی از بلیطهای وسیله هاش می فروشه

Lilypie Maternity tickers
2706