2410
2553
عنوان

ازمایش AMH

| مشاهده متن کامل بحث + 47139 بازدید | 69 پست
سارا جون منم با هات موافقم اگه این دکتر ها کارشون و درست بلد بودن که کار ما به این جا نمیرسید اینا چی میدونن ما چی میکشیم فقط ۴تا کتاب خوندن و کلاس دکتر بودن بر داشتن دریغ از وجدان کاری؟
مسلمه که از بی سوادی نیست! اتفاقا یکی از همینایی که مرد دکترای اقتصاد داشت رفته بود داروی گیاهی واسه چاق شدن خورده بود از عطاری!! ایشالا که کار ایشون هم بهداشتی باشه و آسیبی به کسی وارد نکنه ! مقالشو دیدم مال 2006 بودجالب بود اما تو رفرنس نیومده هنوز و بهرحال کار تخصصی ایه ایشالا که نتیجه داشته باشه!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنونم از راهنمایی همه سارا و الیلی عزیز خیلی لطف کردین بهتره مشکلم رو واضح تر بگم شاید رفع سوتفاهم بشه ما حدود 3 ساله منتظر بچه هستیم رفتم پیش دکتر معینی با دیدن عکس رنگی و ازمایش اسپرم و هورمون نظر قطعیش ivf بود اسپرم همسرم 1 میلیون بود اما با رفتن پیش اورولوژیست گفت مشکل خاصی نداره خلاصه پزشکمو عوض کردم رفتم پیش دکتر سهرابوند ایشون با دیدن پرونده گفتن ممکنه از اسپرم اشتباه باشه و fsh منو دیدن گفتن از amh بدم در حالیکه دکتر معینی گفتن من مشکلی ندارم بعدم گفتن حتما لاپراسکوپی و هیستروسکوپی شم بعد از سونو واژینال گفت پلیپ هم دارم بعد هم ارجا داد به پزشک طب سنتی و دارو هم داد واسه همسرم و از دوباره اسپرم که بعد دادن تعدادش شده بود 7 میلیون خلاصه چی فکر میکردیم چی شد؟!!!!!دردها هر روز داره بیشتر میشه میخوام برم پیش یه پزشک دیگه به خدا مستاصل شدم دعا کنین برام
2720
fsh ت در چه روزی از سیکل این اعداد بود؟؟ روز چند پریودت آز دادی؟ احتمالا فاز فولیکولار بوده و fshت بالاست بخاطر همین انتی مولرین داده اما در مورد پولیپکتومی بنظر من صب کن و نظر دکتر معینی یا یه دکتر دیگه رو بپرس! دکتر اشرف معینی دیگه? استاد دانشگاه خودمونه تو بیمارستان آرش! دکتر باسوادیه اشرف معینی ! این دکتر هم در زمینه انکولوژِی زنان کارش درسته برای پولیپه اگه خواستی : دکتر میترا مدرس گیلانی
بذار ببینم ادرس مطبشو میتونم گیر بیارم !!
محل کار : تهران – ابتدای خ بلوار کشاورز – مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره )- بیمارستان ولیعصر (عج) بخش جراحی زنان ، انکولوژی زنان
مطب :خیابان شهید باهنر – خیابان شهید بازدار ، جنب بانک اقتصاد نوین ، پلاک 100 طبقه اول-
تلفن محل کار 66581617- 66581617- تلفن مطلب – 22281283
2714
رضوان جون برای amh روز خاصی مهم نیست و ازمایش خونه عددش تو کل ماه ( سیکل پریدی } یکیه

استرادیول تو سیکلهای مختلف متفاوته مثلا تو فاز فولیکول با فاز تخمک فرق میکنه پس حتما زمانیکه دکتر میگه باید از بدی
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers
2706