2737
2739
عنوان

دارو گیاهی یاطب سنتی برای عفونت قارچی واژن سراغ دارید؟؟@@

| مشاهده متن کامل بحث + 205370 بازدید | 69 پست
سلام . من شمالی نیستم . چند ساله اینجا می شینم . اصالتا ترک هستیم و بدنیا اومده تهرانم

میدونم چی رو میگی ....باشه ... کمی وقت میخام
وبلاگهای من : بارداری و زایمان و پاسخ به سوالات / غذا و شیرینی و عکس و دستور

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای بچه ها منم عفونت دارم ولی اصلا نمیدونم چه نوعه.ترشحاتم رو لباس زیرم زرد رنگه.ولی رو دست پنیری وکرمه.دکترم بهم کلوتریمازول ومترونیدازول داد جواب نگرفتم.بعدش واژینال کلیندمایسن ویه نصفه امپول سفتراکس به خودم وشوهرم با قرص ازیترومایسن.بازم جواب نگرفتم.دیگه بریدم.درد زیر دل هم دارم. خود سر واژینال بتادین استفاده کردم روم به دیوار کلی ترشحات اومد ازم.تازه شروع کرذم به عسل درمانی وعنبر نسا. نمیدونم جواب میگیرم یا نه.میخوام بعد این برم پیش دکتر.بریدم به خداااااااا.کسی میدونه من چطور درمان کنم.؟من تو اصفهان زندگی میکنم. کسی دکتر خوب میشناسه؟
2738
خانومایی که عفونت باکتریایی دارن احتمالا دهانه رحمشون زخم هست که عفونت برمیگرده در مورد قارچ هم جزو فلور طبیعی بدن هستش وقتی پ هاش بدن بهم میخوره تکثیر میشن کسایی که قارچ دارن حتما آزمایش دیابت بدن تو لبنیات ماست زیاد بخورن مصرف قند مصنوعی رو کم کنن چون قارچ کاندیدا از قند تغذیه میکنه
من یه مدت 8.9 روزه از عسل آویشن استفاده کردم اما کامل خوب نشدم میشه راهنمایی کنید؟2.3 ساله که اینطوری هستم هی مقطعی خوب میشه یکی راهنمایی کرد که از عسل استفاده کنم ذیگه اعصابمو این مشکل خورد کرده
تزریق عسل (عسل طبیعی و معتبر) خیلی خوبه یکی از بچه های سایت هم یه تاپیک زده بود .خیلی هم کار راحتی بود http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=700034
در شگفتم از شخص متکبر که دیروز نطفه ای بوده و فردا لاشه ای است.   امام علی علیه السلام
سلام -خانوما برای برفک واژن چه کاری باید کرد؟ پش چن تا دکی رفتم هیچکدومشون نتونست تشخیص درست بدند آخر خودم با علایمی که داشتم تو اینترنت سرچ کردم متوجه شدم برفک واژنه رفتم دکتر بهش گفتم خودم حدس میزنم برفک باشه گف دانشجویی گفتم آره گف دکتر خوبی میشی آفرین فهمیدم بعضی از دکترا واقعا دست مریزادن ! خانومای مشهدی پیش دکتر سکنیه انبیایی نرید که اصلا هیچی بارش نیس از من 240تومان گرفت در دو مرحله بهم گف پولیپ داری باید واست برشون دارم با ی وسیله فلزی برفک ها رو میکند و جاشو میسوزوند تمام مهبل یا دهانه رحم منو زخم کرده بود تا چن روز خون ریزی شدید و بعد چن روز آب خون ..رفتم پیش مینو نایبی مشهد ایشون گفتند اون دکتر اشتباه کرده شما عفونت داشتید چون پرده بکارتتون ارتجاعی و ضخیم بوده بعد از ازدواج آثارش مونده بر اثر عفونت ملتهب شده دکتر سکنیه انبیایی پرده بجا مونده رو بجای پولیپ اشتباه گرفته و اونا رو با جراحی سرپایی برداشته ، بعد از کلی هزینه از مایش پاپ اسمیر آزمایش خون بازم متوجه نشدند درد شدید داشتم دوباره رفتم دکتر سیهلا بخشی ایشون واسم دوباره آزمایش نوشت خودم گفتم احتمالا برفک واژن خانوم دکتر خودشم حسد منو قبول کرد بازم منو فرستاد آزمایش واسه اطمینان کامل واسه دوشنبه وقت دارم پیششون خدایا کمک کن نمیدم آخر چی میشه ، اگه کسی برفک مهبل داشته آیا علایمش درد شدیده ؟ لطفا راهنمایم کنید متشکرم
2706