2733
2734
عنوان

تجربه هایی که بعد به دنیا آمدن نی نی کسب کردید .......

| مشاهده متن کامل بحث + 557718 بازدید | 4348 پست
ممول جونم من نی نی ندارم اما تمام تجربیاتی که نوشتی رو تو لپ تاپم سیــو کردم واقعا ازت تشکر میکنم که وقت میذاری امیدوارم از حرفمون تو اون یکی تاپیک ناراحت نشده باشی، فقط چون بحث تاپیک کلا عوض شد یه کم ناجور شده بود..من تاپیکت رو به علاقه مندی هام اضافه کردم عزیزم:*:*

دعا کن زودی نی نی دار بشم..تازه میخوام برم اقدام :)
صبــــر،اوج احتــرام به حکمـت خـداست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی کامل بود مرسی عزیزم .البته درمورد واکسن من تازه نی نی مو برای واکسن بردم و اونجا کارهای لازم را نوشته بودند و یک کاغذ هم دادن که یک کوچولو البته اطلاعاتش فرق داشت.

من با اینکه بچه دومم هست همه مطالب رو خوندم و بازم برام مفید بود
2728
سلام عروسک جون خواهش می کنم عزیزم
من تجربیاتم روبر طبق دختر خودم می گم بچه ها خیلی باهم متفاوت هستند اگه می شد بقیه هم بیان تجربیاتشون رو بگن خیلی بهتر بود و کامل تر می شد
دخترها با پسرها فرق می کنن نی نی های هر فصل حس و حال همون فصل رو دارند خلاصه تفاوت زیاده
LilySlim Weight loss tickers
2738
واقعا از صد تا مقاله بدردبخورتر بود من کلی چیز یاد گرفتم و صد تا سؤال دیگه هم دارم
دختر من امروز چهل و یک روزه شد و همش شیر میخوره اگر هم بهش ندم موهاش رو میکشه و قشقرق راه میندازه حتی وقتی تو حموم میبرمش سینه ام باید دهنش باشه و خیلی وقتها هم شیر رو بر میگردونه پستونک هم نمیگیره هر کاری کردم تو اب یند زدم شب تو خاب و بیداری که سینه ام رو از دهنش درمیارم میذارم دهنش فوری تفش میکنه. چطوری بهش پستونک بدم ده دقیقه به ده دقیقه باید شیرش بدم
راستی کجا واکسنش رو زدی؟
دختر من خیلی از جاش میپره علتش چی میتونه باشه حتی وقتی باد شکمش خارج میشه با صداش از جا میپره
واقعا دستت درد نکنه . با این تاپیکت خیلی عالیه
من تو سایت های خارجی خوندم که قنداق کردن باعث میشه از مرگ هایی که در خواب برای بچه ها اتفاق میفته هم جلوگیری بشه. http://www.babycenter.com/baby-sleep-safety
خواهش می کنم لیندا جون
عزیزم استرس نداشته باش

وقتی نی نبی میاد اگه کمی صبر کنی و حوصله به خرج بدی سریع خودشو با تو اخت می کنه هرچقدر صبور باشی اونهممه مهمه
LilySlim Weight loss tickers
2706