2733
2739
عنوان

تجربه هایی که بعد به دنیا آمدن نی نی کسب کردید .......

| مشاهده متن کامل بحث + 557772 بازدید | 4348 پست
فقط نوک سینم شبیه بادوم زمینی شده بسکه تو دهنشه...گرررررریه بدبختی پستونک و شیشه نمیگیره و فقط باید می می تو دهنش باشه...داستان دارم باهاش جییییییییییییغ میکشه که من الان شیر نمیخوام چرا از می می شیر میاد..میخوام هوار بکشم چکار کنم خووووب نمی تونم جلو شیرمو بگیرم موقع خوابش عزا میگیرم

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

من نزدیکی تا میخوام کنم دخملم بیدار میشه والا نمیدونید مثلا میخوابونم تخت......انگار میدونه ما دنبال نزدیکی میریم ...زود پا میشه والا من داشتم اما انگار بالارو دوختن به پایین ...و یه چیزی از داخل گوشت انگار اون وسطه نمیزاره راحت باشه ..کمی درد داره .........انقد با دستم اون اژدر بدخت رو میگیرم و راهنماییش میکنم داخل ......شوهرم میگه بابا شکست ولش کن ..........اما خب چیکا کنم اینجو راحتم دردم کم میشه خودم باید راهنمایی کنم به داخل اژدر خان رو ... اما واقعا میگم از بالا انگار دوختن پایین ...منظورم دکمه مانند سر الت خانوما هست ..ازونجا تا پایین انگار دوخته و کش میاد و درد میاد سراغم ............... والا دوستم داشته باشیم نزدیکی ..این خانوم ناز نمیزاره ............میگه من نمیخوابم ............... فقط میمونه صبح ساعت 5 و 6 صبح
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مسامی ترنجیبن و با فلوس امتحان کن جفتشو باید با هم دم کنی
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمهایتان ندیده، نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده ... "صادقانه زندگی کنید "
مسامی این قضیه ها ادامه دارههههههههههههههههه یادمه سوره جون میگفت مادر بزرگم میگفت ....بچه واسه هوس نیس ..واسه عوضه خودمون ازبس اذیت کردیم ننه جونامونو .............عوضشو دارن درمیان دوباره داره شب میشه و من اینجوری تا دو شب برنامه داریم کلوپ مادران دو ء شبی
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
2731
ارام جون امشب میرم فلوس میخرم انششالله اثر کنه

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

فاطمه ناز جون خدا نکشتت دختررر...کلی خندیدم...اژدرخان..خخخ

من نگران نفس و نی نیش هستم کاش بیاد از خودش خبر بده

وای اره به خدا انقد منم نگرانم، ایشالا نفس با خبرهای خوب بیاد حال نی نی ش خوب باشه خداااا🙏🙏🙏🙏
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمهایتان ندیده، نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده ... "صادقانه زندگی کنید "
2738
بااین همه مشکلات من استرس شش ماه بعد هم دارم.
کلی استرس الان ردیف هست من یکی یکی باهاش کلنجار برم به شش ماه دیگه هم فکر میکنم.پرستار و بچه و تنهایی اش. و بچه ام از دستش نیفته. بیخیالش نشه.

تروخدا بهم نخندین.
اییرکا شاغلی شما هم؟

ما بخاریمون خراب شده داریم یخ میزنیم هانا رو صد لایه پتو پیچیدم...

2706