2733
2734
عنوان

تجربه هایی که بعد به دنیا آمدن نی نی کسب کردید .......

| مشاهده متن کامل بحث + 557761 بازدید | 4348 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سمر جون، احتمالا سوختگیه ، حساسیت نیست، چون میگی فقط اون قسمتا قرمزه و سوخته، سعی کن هر دفعه پوشکشو باز میکنی با اب بشوری، یه ١٠ دقه م بازش بزار هوا بخوره، من پسرمو فقط جایی برم با دستمال مرطوب پاک میکنم، تو خونه جیشم میکنه میبرم میشورمش طیبه جون شاید دلش درد میکنه یا قلنج داره بدنش درد میکنه
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمهایتان ندیده، نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده ... "صادقانه زندگی کنید "
2728
من با دورپیچ نازک میبنمش مثه قنداق ، گرمش میشه بهتر میشه
نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که چشمهایتان ندیده، نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده ... "صادقانه زندگی کنید "
سلام بچه ها ...خوبین پی پی بند انگشتی کردن همش نشانه چیه گوش درد یا پهلو درد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ همش بند بند پی پیش میکنه پوشکش............ سمر جون بعد از هرباز باز کردن فقط کالاندولا بزن به همه جای پاهاش که برامدگی و برجستگی داره ...قرمز هم شد کالاندولا فقط بزن میبینی که دیه قرمز نمیشه ..............
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
2738
ائیریکا جون بابت داروها ک من تجربه ای ندارم ولی برا خواب من وقتی دخترم رو با پتو قنداق می کنم طولانی می خوابه ولی غیر اون نه بعد شیر خوردنم باهاش حرف میزنم راش میبرم نمیزارم بخوابه بعد وقتی می خوابه بیشتر می خوابه
خداجونم خیلی ممنونم بابت فرشته ای ک به من دادی
ائیریکاجان ، من زانتاک میدم همون راینتدینه، ولی دفعش و زیاد نکرده، پسرم جدیدا ٢ یا ٣ روز یه بار شکمش کار میکنه خواب نی نی تم باید خودش تنظیم شه چون کاری نمیتونی کنی، چرا هر نیم ساعت شیر میخواد؟ اگه سیر بشه تا ٢ ساعت نباید شیر بخواد، شیر خشکم میدی شما؟ اگه میدی اونم میخوره باز نیم ساعت بعد شیر میخواد؟
2706