2726
عنوان

تجربه هایی که بعد به دنیا آمدن نی نی کسب کردید .......

| مشاهده متن کامل بحث + 557588 بازدید | 4348 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یکی دو روز پیش هم صب ک جیش کرد همش خون بود,بعد اون هم چن باری دیدم رنگ ادرارش تو پوشکش قرمزه,آز عفونت ادراری هم دادیم سالمه,بعدازظهر باز میبریمش دکتر ولی خیلی نگرانم تازه تو مدغوعش هم رگه های خونی هس دارم دق میکنم خودمو بزور نگهداشتم کسی دراین زمینه تجربه داره؟
نه شیر خودم,اره علی هم تو ماشین میخوره,الان در عرض دودیقه سینه ام رو ول کرد:-( راستش خواب نوزاد یک ماهه رو نه,اخه علی تا دوماهگیش عالی بود,شب تا صب میخابید طوری ک خودم برا شیر دادن بهش بیدار میشدم,طول روز هم زیاد میخابید,اصلا اذیتم نکرد ولی بعد واکسن وختنه اش دیگه حسرت یه خواب اروم به چشممه
ماماناییی ک نی نی 6 ماهه دارین وزنش رو میگین؟ علی تا هفته پیش 7400 بود ولی حس میکنم از هفته پیش تا حالا وزن کم کرده:-( اخه گوشاش هم چرک کرده بود دکتر سفکسیم داده بود به سختی میخوره دلم براش کباب میشه
برای عمیق تر شدن خواب بچه بخصوص چند ماه اول که پرش دست و پا داره. با یه ملافه نازک بپیچیدش که دست و پاش حالت قنداق تکون نخوره. من از وقتی اینکارو میکنم دخترم خیلی خوابش عمیق تر شده. من دخترم دوماه و نیمه شه. هفته پیش سه روز لکه بینی و گاهی خونریزی داشتم. برا پسرم بعد 5ماه پریود شدم. این سرس نمیدونم چرا به این زودی تازه اون دو سه روز هم کلی شیرم کم شده بود.
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
2706