2410
2553
عنوان

تجربه هایی که بعد به دنیا آمدن نی نی کسب کردید .......

| مشاهده متن کامل بحث + 557033 بازدید | 4348 پست
دوستای خوبم شما که نی نیاتون کمی بزرگتر هستن میشه به من بگین پوشک از هر سایزی چندتا بسته استفاده کردین؟ مخصوصا اونهایی که پریمای ترک استفاده میکنن. مثلا سایز ۲ تا ۵ کیلو چند بسته؟ سایز ۳ تا ۶ چند بسته؟ سایز ۴ تا ۹ چند بسته؟ از پریما راضی بودین؟ به نظرتون اگر قبل از دنیا آمدن نی نی چند بسته بخریم کار درستیه؟
بچه ها خواهش میکنم بیاین توی این تاپیک کمکم کنید یا همینجا بگید. هنوز باردار نیستم . سابقه پی سی او دارم . اصفهانی ام و دارم میرم اقدام کنم . مشکل اصلیم اینه هاله سینم پف کرده بود ازاول . از شکلش راضی نیستم . یه جاهایی شنیدم شاید عفونت باشه . نمیدونم بعد زایمان ایا برای بچم ضرر خواهد داشت.ایا باید عمل کنم؟ایا باید تخلیه بشه؟ایا بعد ازاتمام شیردهی که سینه دوباره کوچیک شد باعث میشه نوک و حاله سینم بیشتر بیرون بیاد. من سینم مثل گلابیه.وقتایی که سرم میشه شکل دلخواهمو پیدا میکنه و مثل لیمو میشه . وقتی سردم میشه هاله سینم کاملا چروک میشه و وقتی گرمه هوا کاملا باد میکنه . خیلی ناراحتم
بچه جون تو مرا جان و جهانی😍😍😍😙😙😙😙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها. من باز یه سوال دارم،دخترم وقتی زیر سینه خوابش میبره یه دو دقیقه نمیرسه که یهو از خواب به طرز وحشتناکی میپره و گریه میکنه شاید بارها و بارها این کارو بکنه تا بتونه بخوابه.طبیعیه ایا؟؟؟
2720
سلام مامان نارین بستگی به جسه موقع تولد و وزن گیری نی نی داره من خودم 2بسته سایز 2 تا 5 بریما گرفتم همون کافی بود (66 تایی) بعدش 3 تا 6 خریدم نمیتونم بگم چند تا دقیقا بسه به نظرم جلو جلو نهایت میخوای بخری از هر کدوم دو بسته بخر چون ممکنه رو دستت بمونه و با ضرر ببری تعویض کنی من الان شبا فقط بریما میندازم براش در طول روز مولفیکس یا بریمیوم مای بیبی روزی 6 تا در نظر بگیر اگه 3 ساعت و نیم 4 ساعت یه بار عوض کنی بریما عالیه
2714
دوستان من اصلا و اصلا سینم نوک نداره مطمنم باید رابط بگیرم
از کجا باید بگیرم چه مارکی
بچه از اول باهاش راحت شیر میخوره؟؟
میخوام از الان به فکرش باشم که بعدا کلافه نشم
مطمنم هرکاری کنم نوکش در نمیاد چون خیلی کوچیکه یکی از دوستام اینجوری بود چند هفته خودش و بچه زجر کشیدن تا رابط گرفت من میخوام از اول بزارم
پسرم حسینم ممنون که اومدی و زندگی مارو زیباتر کردی خدایا شکرت
دختری از شهر باران به نظر من هر چقدرم سینت نوک نداشته باشه وقتی نی نی بمکه نوکش در میاد،اگه میتونی از ماه نه با روغن زیتون نوک سینتو ماساژ بده ولی بعضیا میگن دهانه رحم رو تحریک میکنه واسه همین میگم ماه نه. در مورد رابط هم من اطلاع زیادی ندارم
من رابط سینه بنبه ریز گرفتم البته بعد 10 روز چون نوک یکی از سینه هام تو بود زیاد تمایلی به شیر دادن با اون سینه نداشتم اما مامانم به زور مجبورم کرد که با همون سینه شیر بدم و همون سینم شیرش بیشتره الان من زیاد رابطه سینه رو استفاده نکردم شاید سه چهار بار به قول منصوره جون نینی مک بزنه بعد مدتی در میاد خدا منو ببخشه چقدر مامانمو اذیت کردم
دوستان خواب بسرم خیلی سبکه اصلا در طول روز درست و حسابی نمیخوابه قبلا تو گهواره میخوابید الان همش باید رو بام باشه تکونش بدم تا میزارم زمین دوباره بیدار میشه در طول شب مخصوصا دم صبح یک ساعت یه بار بیدار میشه یه قلب میخوره دوباره میخوابه خواب شبم به هم ریخته راهکاری دارید؟
2706