2733
2739
عنوان

تجربه هایی که بعد به دنیا آمدن نی نی کسب کردید .......

| مشاهده متن کامل بحث + 557771 بازدید | 4348 پست
گوجه عزیز من نخریدم اصلا سرویس کالسکه و این حرفا ولی خانومی برو بازار کالسکه عصایی بگیر.فقط سبکی برات مد نظر باشه.برای مترو و این حرفا رو نمی دونم میشه استفاده کرد یا ن چون مترو سوار نشدم تاحالا ولی کالسکه سبکیش.جم و جور بودنش از همه چیز مهم تره. ی سری کالسکه ها اومده جدیدا ک خیلی جم جورن دقیقا عین عصا میشن اینقدرم سبکن ک اون روز دیدم ی بچه 5 ساله دستش گرفته بود مال خاهرش بود اورد طبقه پایین درمانگاه. شکر خدا الان بچتون بزرگه و می تونه حتی تو غیر مبله ها بشبنه. دستتون تو انتخاب بازه
استغفراله ربی و اتوب الیه......ماشاالله لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مامان نازه بسرم 5 ماه و 22 روزشه دخترت وزنش خوبه اصلا نگران نباش بالا اوردنشم به مرور خوب میشه در مورد کالسکه خواهر شوهرم دلیجان دارهاصلا خوب نیست من م میخواستم بخرم یه روز ازش گرفتم ببینم چطوره تو خیابون نمیشد کنترلش کرد به نظرم کالسکه باید راحت و جمو جور باشه به راحتی باز و بسته بشه باز بستگی به محل زندگی و میزان استفاده داره مثلا ما اکثرا با ماشین بیرون میریم تا حالا لازمم نشده ولی بدم نمیاد برای مسافرت یا بازار گردی یه دونه سبکشو داشته باشم
2738
منصوره جان نینی من هر 45 دقیقه نیم ساعت یه بار 4 تا 5 دقیقه شیر میخورد البته بستگی به مقدار شیر هم داره روزای اول بیشتر زیر سینه میمونن اما من هر زمان که میخواد بهش میدم اما روزای اول چون نینی هنوز فک میکنه تو شکمه هر دو ساعت یه بار باید بیدارش کرد شیر بخوره
مامان الینا جون وقتی میخوایی بخوابونیش سرشو کمی بالاتر از بدنش قرار بده که رفلاکس نکنه اگه بازم تکرار شد ببر دکتر
هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1
سلام . منم دخترم 8 روزشه . تقریبا هر 1 ساعت تا 2 ساعت شیر میخوره اونم 5 دقیقه تنا 10 دقیقه. خودشم ول میکنه. من براساس میلش بهش شیر میدم. اما پوشکشو نمیدونم چند وقت به چند وقت عوض کنم. من زمانی که شیر میدم به دخترم میخوابه اروغشو که میخوام بگیرم از خواب بیدار میشه یه جا خوندم گفت اشکال نداره که نگیریم زمانی که خوابه. و اینکه یه وقتایی هم اروغ نمیزنه خدا روشکر دل درد اینا هم نداره تقریبا در روز دو بار اینا پی پی میکنه.
هرکی دختر داره بیاد تو http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1537840&T=دختر_سالونیم_دارم_میخوام_خانم_ملکه_&PageNumber=1
نوک سینمو خیبلی بد میگیره . نوکشو نصفه میگیره . وقتی میخوام شیر بدم عزا دارم دیگه اما چاره نیست مجبورم . . ولی خییییلی درد میکنه ترک برنداشته چون نوکشو نصفه میگیره زخم شده پوشسشتش کنده شده. شیر خودمو بهش میزنم کرم ماستلا هم میزنم اما فایده نداره
سوره جان . من فکر میکنم میل جنسیم بیشتر شده بعد زایمان. ماهم فعلا جدا میخوابیم . همسرم تو یه اتاق دیگه منو مامانم باهم. من شنیده بودم مردا حسودی میکنن بعد از به دنیا اومدن بچه. چون خانم به بچه توجه میکنه مرد حسودی میکنه . ناراحت میشه. ما برعکسیم من حسودی میکنم . شوهرم از سر کار که میاد مستقیم اول با دخترم کلی بازی میکنه حرف میزنه بهمنم توجه میکنه ها اما من بازم حسودیم میشه . خخخخخ
مامان اینده قدم نو رسیده مبارک باشه من بوشک بسرمواز اول هر سه یا چهار ساعت عوض میکنم اما اکه مدفوع کنه بلافاصله عوض میکنم اوایل چند بار در روز خرابکاری میکرد اما الان روزی یه بار گاهی یه روز در میون در طول شبم اگه بی قراری میکرد حتما عوض میکردم که شاید جاش خیس باشه نوک سینت رو سعی کن تا کوچیکه عادت بدی خوب بگیره چند بار که خیلی گرسنه بود نوک سینت رو بمال به لبش دهنشو که باز کرد کل هاله سینت رو زود بزار تو دهنش اگه بد گرفت بازم انگشت کوچیکت رو از گوشه لبش بکن تو دهنش که سینت رو رها کنه و دوباره امتحان کن بلاخره یاد میگیره .گرنه همیشه سینت زخم میشه به خاطر بد گرفتن
2706