2737
2734
عنوان

تجربه هایی که بعد به دنیا آمدن نی نی کسب کردید .......

| مشاهده متن کامل بحث + 557666 بازدید | 4348 پست
سلام به همگی

دختر من 3 ماهشه میخواستم بدونم از کجا بفهمم شیرم براش کافیه چون اگه چند ساعت هم نخوره گریه نمیکنه

وزنش بدو تولد2700 بود الان 5500

دکترش میگه خوبه ولی من اصرار دارم شیر کمکی بدم تا وزن بگیره

لطفا راهنماییم کنید ممنون
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری من چون تویی دارم و تو چون خود نداری...
شیما جون !!
12 ساعت قبل عمل یعنی ساعت 8 روز قبل
بعد عمل هم وقتی اجازه خوردن بهت دادن می تونی بخوری به نظرم عرق رازیانه بهتر از قطره شیر افزا هستش واسه من اینطوری بود

ولی در کل مامانای سزارینی سه روز طول می کشه شیرت کامل بیاد
در این سه روز مک زدن نی خیلی کمک می کنه که شیرت زودتر بیاد

نگران نباش نی نی به اراده خدا تو این سه روز هر روز به اندازه 15 سی سی شیر بخوره کافیه

چون هم از شکم مادر هم ذخیره داره و هم شیر آغوز مادر خیلی قویه

از من می شنوی اصلا سراغ کمکی نرو چون بدها خخحیییلی پشیمون می شیی خواهرانه گفتم به خودت و نی نی و خدا اعتماد کن
ولی اگه خیلی نگرانی با قاشق و قطره چکون بده
باز می گم بهتره به همون یه ذره شیرت اعتماد کنی نوزاد تو به همون نیاز دارهههه
مواظب خودت باش گلم
LilySlim Weight loss tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سما جون

خدا شکر وزن نی نی گلت خیلی خوبه نسبت به بدو تولدش
نی نی ها بعد 2 ماه شیر خوردنشون کمتر می شه یعنی سه -چهار ساعت یه بار خوبه غریزه نی نی شما از همه چی قویتره اگه گشنه باشه حتما شیر می خواد فقط سعی کن زمان شیردهی حداقل 10 دقیقه شیر بخوره اگه کمتر شده بعد خوردنش خودت آخرشو بدوش اندازه دوقاشق غذا خوری با قاشق بهش بده بخوره

بچه ها از سه ماه به بعد کمی بازیگوش می شن توی اتاق بی صدا و کم نور و بدون چیزهای جذاب بهش شیر بده
آرامش خودت رو بهش منتقل کن
تا حالا خوب وزن گرفته حیفه شیر خشکی اش بکنی بعدا افسوس می خوری عزیزم
مهم اینه که سالم باشه بچه تپل فقط تپله حتی تنبل
یکی از مامانا چند وقت پیش نگران صدا دادن مفاصل نی نی نازش بود
امروز از دکتر پرسیدم گفت تا 9 ماهگی طبیعیه
دکتر گفت روزی نیم ساعت زیر آفتاب بمونه تا یه ماهه خوب می شه
فقط باید به صورتش ضد آفتاب مخصوص نی نی بزنی که صورتش سیاه نشه
2728
ممول جون مرسی از راهنمایی هات
من همیشه این تاپیک رو دنبال میکنمو از نوشته هات استفاده میکنم عزیزم

دختر من الان 27 روزشه
من یکی از سینه هام به شدت زخم شده یعنی بهتره بگم کاملا یه قسمتی از نوکش کنده شده و به گوشت زیرش رسیده . مدتی هست که پماد ماستلا میزنم و حتی میذارم شیرم کاملا روش خشک شه تا خوب بشه ولی انگار نه انگار. هر بار که کمی بهتر میشه تا دخترم مک میزنه خون جاری میشه و به شدت درد و سوزش دارم. تا جایی که خون به اطراف دهن دخترم میگیره که اعصابو بهم میریزه
بخاطر همین عملا الان ده روزه که دارم از یک سینه بهش شیر میدم.
این رو بگم که با شیر دوش ، شیر اون یکی رو می دوشم که خشک نشه ولی کاملا می فهمم که شیر اون سینه ام خیلی کم شده... حتی سایزش هم کوچکتر شده.خیلی از این موضوع ناراحتم.

صبحا احساس میکنم شیرم کافیه چون دو بار که شیر میخوره راحت میخوابه ولی شبها انگار دیگه یک سینه جوابگو نیست و شیرم آبکی میشه و بچه ام گرسنه می مونه. انقدر جیغ میزنه از گرسنگی که حد نداره. با اینکه یه وقتایی 4 ساعت مداوم سینه توی دهنشه ولی سیر نمیشه که بخوابه و خیلی کلافه میشه و ناراحتی میکنه....
مجبوری بهش یه کمی شیر خشک میدم.

اگه تجربه ای داری بهم بگو چیکار کنم تا زخمم خوب شه... اصلا دوست ندارم شیر خشک به دخترم بدم.
"فروشگاه پوشاک نی نی پوش" - پوشاک مارکدار با کیفیت، با مناسبترین قیمت http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=33001
فقط ممول جونم من شنیدم که عرق رازیانه برای اونایی که نی نی پسر دارن خوب نیست..و تو قطره شیر افزا هم رازیانه داره..چون توش هورمون های زنونه داره برای پسرا خوب نیست!اگه این مطلب درست باشه من چکار کنم؟
دوستش دارم...چرا که میشناسمش،به دوستی و یگانگی.
سلام میشه بگید چطور آروغ بچه رو بگیرم جوری که زودبزنه بیدارم نشه.چون اگه بیدار بشه باید 2باره شیرش بدم و روز از نو 2باره باید آروغش بگیرم و همینطور تکرار تایکیمون تسلیم بشه..بعضی وقتااز بس خسته میشم اگه آروغ نزد همینطور میخوابونمش..چیکار کنم
دخترم شاد باش که از شادی تو دلشادم.تا تو شادی زغم هردو جهان آزادم..‏?‏
سلام ممول جون پسرم 2ماه و نیمشه سرما خورد بعدش من سرما خوردم تو یه اتاق هستم که دماش 30یا 31 یا32 درجه است عرق هم میکنه ولی من خوب شدم ولی پسرم نه الان6 روزه که سرما خورده از همون اول که بدنیا امد دمای اتاق 34 درجه بود ولی بعد کم کم دما رو کم کردم رسوندم به 26 درجه . حالا دیگه نمیدونم براش چکار کنم
2738
ببخشید ممول جان یادم رفت بپرسم دهنش افت زده داروی نیستاتین براش میزنم بیشتر افتش میره یکمیش میمونه بعد دوباره زیاد میشه به سینه خودم هم داروی کلوتیمازول میزنم البته بچم همه چی رو لیس میزنه لطفا راهنماییم کن که چکار کنم
سلام ممول عزیز
من از تاپیکت استفاده میکنم و متشکرم
دو تا نکته بود که بهتر دیدم بگم یکی در مورد آفتاب و یکی درمورد مدت زمان شیر خوردن
دکتر بچه من میگه افتاب در حد ده دقیقه اونم آفتاب قبل ده صبح یا بعد چهار عصر برای بچه کافیه و بیشتر از اون سرطانزاست. نیم ساعت خیییلی زیاده
در مورد مدت ده دقیقه شیر خوردن باید توجه کرد که بچه هرچی بزرگتر میشه قدرت مک زدنش بالاتر میره و در عرض چها پنج دقیقه سینه رو خالی میکنه و بعد از اون مک زدنش میشه عین مک زیدن پستونک چون چیزی نیست که بیاد. ده دقیقه هر سینه مال ماه های پایینه که بچه هنوز زیاد محکم مک نمیزنه. اینا رو گفتم تا مامانا دقت داشته باشن اذیت نشن. بازم از تاپیکت ممنونم.
ممول جون واقعا ازت ممنونم بابت اطلاعات خوبی که در اختیار من و بقیه گذاشتی .
عزیزم یه سوالی داشتم منم نی نیم اواخر اسفند بدنیا می آد می خواستم ازت بخوام در مورد لباس خریدن منوراهنمایی کنی . اینکه چند دست از لباس صفر و یک و مابقی سایزها بخرم و چه چیزایی بیشتر استفاده می شه و کلا اطلاعاتی که داری بهم بدی ازت ممنون میشم .
بازم بخاطر وقتی که گذاشتی و این اطلاعات در اختیارمون گذاشتی ازت ممنونم

v
سانی جون
ببخشید جواب دیر شد اقداماتی که برای نوک سینه انجام می دی خوبه
فقط از اول باید دقت کنی نوک سینه ات رو مک نزنه در واقعه هاله قهوه ای رو باید مک بزنه

نی نی ها تا دو ماهگی دوست دارم می می مامانشوم تو دهنشون باشه چه سیر باشند و یا نباشند
انالی جون
بهترین روش اینه که بزاری سر شونه ات در واقع از استخوان شونه برای فشار خفیف استفاده می شه که وزن خود نی نی همین کار رو انجام می ده بعد پشتش رو آروم بمال ترجیحا با کف دست اگه تا 2 دقیقه آروغ نزد بزاررش رو زمین بعد 2-3 دقیقه دوبارره بردار و پشتش رو بمال واگه نزد حتما قصد آروغ زدن نداره اذیتش نکن
دمر رو پات هم بزاری بد نیست
2706