2726
عنوان

تجربه هایی که بعد به دنیا آمدن نی نی کسب کردید .......

| مشاهده متن کامل بحث + 557588 بازدید | 4348 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام مامانا
دخترم 8 ماهشه، روی دستگاه تناسلیش چند تا جوش ریز زده
به نظرتون دلیلش چی میتونه باشه میتونه ؟
مرسیییییییییییییییی
گل دخترم 22 مرداد 92 زندگیمون رو بهاری کرد..........
سلام مامانا دخملم 14 روزشه و سینش گاهی خس خس میکنه سرما هم نخورده تب هم نداره میگن شاید شیر پریده تو نای یا ریه اش چه میدونم والا کسی تجربه ای نداره ؟ مرسی.
گر نباشد رای حق برگی نریزد از درخت خدایا شکرت بخاطر نعمتی که بهم دادی دل همه منتظران روشادکن.
گل 59 تجربه ای در این مورد ندارم ولی بهترین کار بردن پیش متخصص و معاینه توسط دکتره بالاخره اونا تخصص دارن و اگه از بچه ها بپرسی هر کی یه چیز میگه چون هر بچه ای با اون یکی فرق داره عزیزم . انشالا که چیزی نیست و زودی خوب میشه
امیر اشکان & لیانا ، همه ی زندگی من   
سلام دوستان پسر من 14 روزشه و روز 5 برای زردی توی بیمارستان بستری شد و چون شیرم خیلی کم بود واسه اینکه زردی از تنش خارج بشه بهش شیر کمکی دادم از دیروز تازه تو سینه هام شیر اومده یه مقدار اما دیگه به هیچ عنوان حاضر نیست سینم بگیره و تا احساس میکنه که سینم تو دهنش گذاشتم بعد از یه دونه مک زدن ول میکنه شروع به گریه و جیغ زدن میکنه خواستم محل نذارم که گشنش شد مجبور بشه اما هر دو بار جوری گریه کرد که کل صورتش بنفش شد و احساس کردم الان خفه میشه تو رو خدا میتونید کمکم کنید یعنی بیخیال بشم ؟؟؟ هر چند خیلی نیست شیرم اما حیف
بهترین روزهای زندگیتان هنوز نیامده اند منتظرش باشید شاید این هفته !!!!
فدی جون من سایتی روعضوم که سوالای پزشکیمواونجامیپرسم خواستیددرخواست دوستی بدیدواستون بفرستم پزشکاش متخصص وفوق تخصص زنان وزایمان ونوزادانن اینجاپزشکاش مشاوره میدن وراهنماییت میکنن خیلی سریع هم جوابتومیدن
*پرنیاجان*نگاهت راقاب میگیرم درپس آن لبخندکه به من شورونشاط وزندگی مییبخشد.*22اردیبهشت*روز توست
سلام *دختر من 20 روزشه. نفخ شدید داره طوریکه موقع خواب خودشو کش و قوس میده و کبود میشه اما با گریه چند ثانیه ای ختم میشه و بدون اینکه بیدار بشه دوباره آروم میخوابه. روزی دوبار پی پی میکنه و از این بابت مشکل نداره. دکتر قطره کولیک داد که چند روزه بهش دادم اما فرقی نکرده. خودم هم رژیم لبنیات دارم. پیشنهادتون چیه؟ *دوم اینکه؛فعلا؛ زردی خفیف داره. و برای زردیش نمیتونم گرمی زیاد بخورم و از بابت نفخش هم نباید مواد غذایی سردو سنگین بخورم. ترنجبین هم یه ق چای خوری بهش دادم کلی پی پی کرد . ترسیدم دوباره بدم لطفا تجربیاتتون و در این دو مورد بگید
آرام باش،

توکل کن،

تفکر کن،

آستینها را بالا بزن،

آنگاه دستان خداوند را می بینی که زودتر از تو دست به کار شده اند
...............................................................................................................................

خواهش می کنم به هیچ بچه ای به خصوص زیر دو سال هیچوقت شکلات و شیرینی و کلا خوراکی ندین. شاید الرژی داشته باشه
ستاره جون رژیم مرکبات هم بگیر. بعد هر وعده غذات هم عرق نعنا بخور. از دادن ترنجبین هم نترس روزى دوبار پى پى کم نیست؟
اومدنت توى زندگیم شوق امید به سوى فردا بود لحظه تولد تو زیبا قشنگترین لحظه دنیا بود
ستاره جون قطره خوراکی بیلی ناستر واسه زردی نی نی هاست از داروخانه بگیر هیچ ضرری هم نداره منم به دخترم که زردی داره میدم دکتر بهش داد همون شیرخشت پاستوریزست
گر نباشد رای حق برگی نریزد از درخت خدایا شکرت بخاطر نعمتی که بهم دادی دل همه منتظران روشادکن.
ستاره جون خودت هم حتمن عرق نعناع بخور تا نفخ نی نیت کم بشه به نی نیت هم ی قطره عرق نعناع بدی گاهی با ابجوشیده مشکلی نداره
2706