2733
2734
عنوان

تجربه هایی که بعد به دنیا آمدن نی نی کسب کردید .......

| مشاهده متن کامل بحث + 557762 بازدید | 4348 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام,ىه نى نى 45روزه دارم,هم شىرخشک مىدم هم شىر خودم,4روزه خىلى مدفوعش سفت شده,وشکمش کار نمىکنه فقط زور مىزنه امروز با گوش پاک کن مقعدشو تحرىک کردم که ىه کم پى پى کرد ولى خىلى سفت بود شما تجربه ىا پبشنهادى ندارىد خىلى نگرانم
ارزو به دل موندم ىه دفعه بگم فلان چىزو برام بىار؛نگه کو , کجاسس , نمىبىنم پسمل منه..عشق منه:http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2015030116572933588
2728
تجربه ای که من در مورد نفخ دارم این هست که بهترینش مخصوصا برای نوزاد تازه متولد شده عرق نعنای جوشیده شده رو با کمی اب جوشیده سرد مخلوط کنی در حدود 1 قاشق مرباخوری هر موقع نفخ داره بدی.
دکتر دخترم اصلا کولیک پد و کولیک اید رو قبول نداره . گریپ میکچر هم برای بعد از 2 ماهگی مناسبه گرچه برای دخترم تاثیر نداشت.

اگر شیرخودتون رو میدید سعی کنید خوراکی های نفاخ نخورید یا اگر هم میخورید حتما بعدش از عرق نعنا استفاده کنید.
هربال میکچر به مراتب بهتر از گریپ میکچر هست فقط ممکنه بیش از اندازه باعث دفع بشه اونم به دلیل استفاده از عصاره ترنجبین در این دارو هست .اما برای رفع یبوست و نفخ موثره

حنانه جون 9فروردین 92 فرشته زمینی شد و دنیای مامان و باباش رو دگرگون کرد.........

خداجون به خاطر چنین موهبت الهی بی نهایت سپاسگذارم

Lilypie Second Birthday tickers

2738
اگر شیرخوار یبوست داره باید ببینیم که شیرخوار فقط شیرمادر میخوره ، یا شیرخشک و یا هردو باهم و یا اینکه غذای کمکی هم مصرف میکنه که هرکدام بحث جداگانه مربوط به خودش رو داره . پیشنهادی که میتونم بهتون بکنم کتاب همه کودکان سالمند اگر ...... حتما تهیه کنید این کتاب شامل مطالبی در مورد علت ها و بیماریهای کودکان هست و تا حدودی میتونه به شما کمک کنه که اگر دچار بیماری شد علتش رو متوجه بشید و به متخصص مربوطه مراجعه کنید.
حنانه جون 9فروردین 92 فرشته زمینی شد و دنیای مامان و باباش رو دگرگون کرد.........

فرشته جون شما تا به حال به دکتر مراجعه نکردید؟

دخترتون تحت نظر متخصص اطفال نیست؟

ممکنه علت های مختلفی داشته باشه یا شایدم شالازیون یا گل مژه باشه

به هرحال تا تحت معاینه قرار نگیره نمیشه در موردش صحبت کرد اگر تهران هستید درخواست دوستی بدید تا یه دکتر متخصص خوب بهتون معرفی کنم.

پارسا پارمیس جون اگر فقط شیرخودتون رو میخوره و تا 5 یا 6 روز هم شکمش کار نکنه جای نکرانی نیست اما اگر به غیر از شیرخودتون گاهی شیرخشک رو هم میدین باید بررسی بشه گرچه نوزاد شیرخوار بیشتر دچار یبوست میشه .سعی کنید خودتون مواد فیبردار بخورید تا فیبرکافی به دخترتون برسه.

هیچی به خوبی ترنجبین برای یبوست نوزاد نیست
من که حتی با گوش پاک کن و روغن زیتونم مقعدش رو تحریک کردم فایده ای نداشت
حتی بهش آب کمپوت گلابی هم دادم:|
بازم فایده نداشت
ولی ترنجبین خیلی خوب بود
2706