2410
2553
عنوان

تجربه هایی که بعد به دنیا آمدن نی نی کسب کردید .......

| مشاهده متن کامل بحث + 557033 بازدید | 4348 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
عه سر بچه که زیاد عرق میکنه برای کمبود ویتامین دیه؟
نمنم دخترم بالشش همیشه خیسه

golabaton جان منم دخترم از یک ماه و 15 روزگی همین مشکلو پیدا کردم...
آب جوشیده....روغن زیتون...چرب کردن مقعد همرو امتحان کردم فایده نداشت
من حتی بهش آب کمپوت گلابی هم دادم:|
ولی بعد چند روز پشت سر هم ترنگبین بهش دادم اصلا خوب خوب شد
الان دیگه روزی یه بار شکمش کار می کنه
2714
گلابتون جان
نی نیت شیر خودتو میخوره یا شیر خشک؟

دکتر پسر من میگفت بچه هایی که شیر مادر میخورن از روزی ٧-٨ بار تا ٧-٨ روز یه بار پی پی کردن طبیعیه( به شرطی که شکل پی پی از حالت طبیعی خارج نشه!!!)
مهشید جان
سوگل جان
تا حالا دو تا دکتر پوست بردم یکی هیدروکورتیزون داد همونی که دکتر خودش داده بود و مرطوب کننده کیو وی که فایده ای نداشت امروز بردم پیش یه متخصص پوست دیگه یه پماد دیگه نوشت اسمش الان یادم نیست همسرمم خوابه الان گفت خارجی هیدروکورتیزونه اما هر جا رفتیم پیدا نشد که نشد می گن شش ماه وارد نمی شه اینم از شانس بچه من به دکتر می گم ساختنی می گه دارو زیاده واسه اگزما اما این کوچیکه تنهاداروش همینیه که نوشتم هیچی دیگه حالا قرار باز از فردا همسرم بگرده شاید یه داروخونه ای پیدا بشه از قبل داشته باشه
من مشهدم سوگل جان نمی دونی دخترم خیلی اذیته همش تو خواب دستش به صورتش خواب عمیقش دو سه ساعته اونم با دیفن هیدرامین که همه دکترایی که رفتیم گفتن بده اوایل که دکترش داده بود نمی دادم بهش تا شش و هفت صبح بیدار بود و بی قرار اما وقتی دیدم سه تا دکتر دیگه می گن بده ضرر نداره شبی یه میل می دم تا راحت تر باشه بتونه حداقل دو سه ساعتی بخوابه خیلی خیلی دلم براش می سوزه خدایا همه بچه های مریض و شفا بده دختر منم همینطور ای خدا
خدای مهربونم ممنونم به خاطر دسته گلای نازی که بهم دادی ازت می خوام خودت کنارشون باشی همیشه و همه جا
مهشید و سوگل جان شما کدوم شهرید اسم پمادتون چی بود درسته ساختنی اما بازم یه اسم ترکیبی داره من اگه بتونم به دخترم بزنم شاید خوب بشه
خدای مهربونم ممنونم به خاطر دسته گلای نازی که بهم دادی ازت می خوام خودت کنارشون باشی همیشه و همه جا
2706