2737
2734
عنوان

دکتر فرشته کریمی :

57544 بازدید | 148 پست
سلام دوستهای گلم -من 3 ماه دیگه باید سزارین کنم بهم دکتر فرشته کریمی را معرفی کردن میگن کار سزارینش حرف نداره میخوام ببینم کسی پیش ایشون رفته و اطلاعاتی دربارش دارید؟
سلام عسل جون ،
من دکتر شما رو نمی شناسم ولی چرا پیش دکتر شادانلو نمیری که دکتر شناخته شده و بسیار خوبی هستند؟

همه مریضاشون ازشون تعریف می کنن و کار سزارینشون حرف نداره...اینم تاپیکشونه....

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=6635&PageNumber=261

مریضاشون واقعاً عاشق این خانم دکتر هستن. خود منم سه شنبه دارم می رم پیششون.
لایم عزیز پیشنهادت درسته ولی واقعیتش اینه که من قبلا یکبار پیش دکتر شادانلو رفته ام ایشان دکتر خوبیه ولی یک ایراد داره که به نظر من ایراد بزرگی هم هست اون هم اینه که فقط توی بیمارستان تهران کلینیکه-بیمارستان تهران کلینیک اصلا زایشگاه خوبی نیست چون بر خلاف این همه پولی که بابت زایمان میگیره حتی بخش nicu که یک بخش حیاتی برای نوزادان میباشد ندارد در صورتی که بیمارستانهای خیلی درجه پایین تر از این بیمارستان این بخش را دارند و به نظر من واقعا حیفه که دکتری مثل دکتر شادانلو خودش را محدود به این بیمارستان کرده است -البته من کاری به بخشهای دیگر این بیمارستان ندارم ولی به نظرم این بیمارستان به عنوان زایشگاه معروفیتی نداردو این اندک زایمانهایش هم را باید ممنون دکتر شادانلو باشد-اگر از اکثر کسانی که در این بیمارستان زایمان کرده اند بپرسید فقط به خاطر دکتر شادانلو به این بیمارستان رفته اند -ولی من ترجیح میدهم حالا که قراره هزینه ای بکنم در جایی باشد که اگر خدای نکرده مشکلی برای کودکم به وجود آمد از این بیمارستان به اون بیمارستان ودر گیر خطرات احتمالی نشوم -باز هم از اظهار نظرت متشکرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فرشته کریمی انتخاب خوبیه چند تا از دوستام پیشش سزارین شدن و همشون واقعا راضی بودن
خود من هم تا چند ماه اول پیش ایشون میرفتم اما چون زایمان من توی فروردین ماه و خانم دکتر ایام عید نیستند مجبور شدم دکترمو عوض کردم
2728
سلام -من الان پیش دکتر فرشته کریمی میرم .توی مطبشون از همه مریضهایشان که پرسیدم خیلی خیلی راضی بودند و همه میگفتند سزارین کردن ایشان معرکه است ابدا بعد از سزارین هیچ دردی را احساس نمیکنید -من خودم هم که تا الان خیلی از نوع برخورد و شناختشان راضی هستم و فکر میکنم یکی از معدود دکترهای خوب ایران باشند-توی 5-6 بیمارستان هم کار میکنند که باعث میشود دست بیمار برای انتخاب بیمارستانی که با شرایطش سازگار باشد باز باشه -از بهترین بیمارستانهای خصوصی مثل لاله گرفته تا بیمارستانهای طرف قرار داد با تامین اجتماعی مثل مصطفی خمینی -به نظر من دکتر با این خصوصیات کم پیدا میشود شاید هم اصلا پیدا نشود
2738
سلام به همه دوستان.من مریض دکتر فرشته کریمی هستم .خرداد 88 در بیمارستان مصطفی خمینی زایمان کردم.زایمان اولم بود.500 دستمزد میگیرن مصطفی خمینی هم با تامین اجتماعی 250 شد ولیبه این نتیجه رسیدم که اگه 5 میلیون هم میخواست میدادم کارش حرف نداره من شبی که سزارین شدم داشتم صاف صاف راه میرفتم.دخترعمو و خواهرم هم پیشش سزارین کردن و خیلی راضی بودن .همچین دکتری کم پیدا میشه بخدا.
سلام مریم ناز جون.صبحها توی ونک هستند و بعدازظهرهاتوی اکباتان.دکتر فوق العاده متعهدی یه.من وقتی توی اتاق عمل دیدمش حس کردم مامانم اومده بابای سرم خیلی بهم آرامش داد.توی بیمارستان لاله و آتیه و پاستورنو و اقبال و قمربنی هاشم و مصطفی خمینی کار میکنن.تو انتخاب این دکتر شک نکن.راستی چند ماهته؟
سلام مریم ناز جون من خرداد زایمان کردم.خیلی راضی بودم برای سزارین 500 زیر میزی دادم البته دکتر فقط برای مصطفی خمینی زیرمیزی میگیره چون نرخ بیمارستان خیلی پایینه اگه بیمه تکمیلی داری میتونی بری لاله یا آتیه اونجا کمتر میگیرن از قیمت زایمان طبیعی بی خبرم.فقط میدونم خانم دکتر زایمان طبیعی هم انجام میدن.دختر عموم قراربود طبیعی زایمان کنه موقع به دنیا اومدن بچه مدفوع کردو خانم دکتر سریع سزارینش کردن و خداراشکر بچه اش سالمه اون هم بهمن زایمان کرده و خیلی راضی بوده.
درضمن خانم دکتر دردوران بارداری هم خیلی محتاطانه عمل میکنن من 5 ماهم که بود مشکوک به زایمان زودرس شدن و تمام داروهای جلوگیری از سقط را برام تجویز کردن و خداراشکر که بچه ام سر موقع به دنیا اومد.من سلامتی خودم و پسرم را واقعا مدیون خانم دکتر کریمی هستم.
2706