2733
2734
عنوان

لطفا هر کسی دقیقا علائم لانه گزینی رو دیده من رو راهنمایی کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 489163 بازدید | 219 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من الان وقت پریم قبل از پری علائم باردای داشم الان پری شدم ول نه دلدرد دارم نه کمردرد خونریزیم مثل پریم یعنی زیاد ولی انگار خون اب میاد و بدون سوزش و حرارت بنظر شما این لانه گزینی یا پری؟ تو رو خدا کمک کید
بالاخره منم مادر شدم خدایاحتی یک لحظه پسرمو به حال خودش نزار
2728
سلام دوستان.من ۷/۸ ماهه که برای بارداری اقدام کردم.این ماه از هورمون پروژسترون استفاده کردم'الان موعد پریودم رسیده و به شدت تخمدان هام درد میکنه'سینه هام به شدت متورم و دردناک شده. تا چند روز دیگه از تست بارداری استفاده خواهم کرد فقط میخوام بدونم ممکنه اینایی که گفتم هم علایم بارداری باشه???
با توجه به چیزی که منو زمان لانه گزینی خودم دیدم علایم بعضی دوستان به لانه گزینی نزدیکه.من یه هفتع مونده به پریودم5روز ترشحات قهوه ای و لزج داشتم.همراه خستکی.بیحوصلگی.درد سینه.افت فشار اول صبح.خواب آلودگی و تهوع آخرشب....ولی آزمایشم دیرنشون داد
در هر چیز بد بذر مزیتی مثبت به همان اندازه یا بیشتر هست.ناپلون هیل
من ۱ سال و نیم اقدام کردم بعد فهمیدیم شوشوم مشکل داره کلی دارو مصرف کردیم.هنوزم میخوریم البته.من ماه پیش ۳۱ پری شدم.دیروز هم یه لک دیدم و خونابه قطع شد کلا.میخوام بدونم ممکنه لانه گزینی باشه?
خدایا مراقب دخمل توی دلم باش😍👧
2738
2706