2703
2713
هر جا می ریم ندارن دخترم رفلاکس داره خواهشا جواب بدید
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
تهرانم
چون رفلاکس داره باید ای آر بخوره
مادرکر - نکست - بنتون - زارا و اچ اند ام اروپایی از مادرید درمهربان بانو www.mehrabanbano.shopfa.com شماره من در وایبر 09123455183 خرید حضوری-اینترنتی-سفارشی
خدا خیرت بده بالاخره یکی جواب داد
خدا خیرت بده رژین جون نمی دونم چه جوری تشکر کنم هیشکی نمی دونم چرا جواب نمی ده دیگه داشتم نا امید می شدم هر جا زنگ زدم میگن نیست و نداریم به همسرت بگو یه دینا ازت ممنون می شم
2714
عزیزم منم مثل شما خیلیییییییی دنبال این شیر خشک گشتم چون پسرم فقط شیر خشک می خوره. شرایط خیلی بدی داشت به طوریکه وقتی 1/5 ماهه بود شاید در ا روز همش 120-150 سی سی شیر می خورد. تو اینجا تاپیک زدم که خانومههای محترم تهرانی لطفا بگین از کجا این شیرو تهیه کنم. اما متاسفانه متاسفانه متاسفانه هیچ کس جوابی نداد. چون من شهرستان هستم . پسرم چند روز دیگه 3 ماهش تموم میشه.
عزیزم من با هزار سختی از طریق یکی از دوستام تونستم 1 ماه قبل از داروخانه پرتو خیابان فلسطین بعد از انقلاب سر کوچه روانمهر تونستم چند تا بگیرم .و 13 ابان و جاههای دیگه هیچ کدوم نمی دن. یعنی دارن اما فقط به اشناهاشون می دن

من تونستم از طریق یکی از اشناهامون تعداد زیادی واسه پسرم بگیرم. اگر تو تهران نتونستی پیدا کنی به من بگو من چند تا واست پست کنم. تا چند روز دیگه هم یه بسته ی 12 تایی دیگه به دستم میرسه. خوشحال میشم به دختر گلت کمکی کرده باشم.

اما بدون از این داروخانه های بی خیر و بی دین تا اشناییی اشناااااااااااا نباشی هیچ چی به ادم نمیرسه. اما داروخانه ی پرتو خیلی عالی بود و بدون هیچ اشنایی 6 تا بهمون داد. شمارشو از اینترنت سرچ کن اگه داشت بهت میده. اگر پیدا نکردی بهم بگو واست بفرستم
رژین جون منم زمانی که در به در دنبال این شیر می گشتم با پخش تهران صحبت کردم اما جواب اونا هم سرکاری بود. من از وقتی که پسرم این شیرو میخوره کاملا برگشت شیرش خوب شده. اما قبل این رانیتیدین و موتیلیوم می خورد که اصلا واسش فایده نداشت.شاید تو هران راحتتر داروخانه ها این شیرو بدن. من به بیشتر از 20 دروخانه ی معروف تو تهران زنگ زدم اما همشون به دروغ میگفتن نداریم. و فقط داروخانه ی پرتو لطف کرد و داد. بعد از اون با پارتی و اشنا تونستم بگیرم.
2706