2737
2734
عنوان

کسی بوده با خوردن قرص لتروزول باردار شده باشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 303941 بازدید | 284 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها خواهشا بیایید باهم باشیم تا از تنهایی بیرون بیایم. من هم یک سال بیشتر هست که درحال درمان هستم این ماه برای آخرین بار میخوام قرص بخورم اگر نتیجه نگرفتم دیگه همه چیز رو میذارم کنار. چون خسته شدم. من این ماه روزی سه تامتفورمین و از شب سوم روزی دو تا لتروزول دارم میخورم . الان روز هفت سیکلمه و شنبه میرم دکتر که میشه روزو نهم سیکلم.
2728
بچه ها سلام یک سوال داشتم !من 30 روز تا 36 روز دوره هام طول میکشه روزهای پریودمم 7 روزه هستش- 6 ماه اقدامم- ماه اول اقدام روز 16 پری رفتم سونو، فولیکول 14 داشتم و بقیه زیر 9 میلیمتر بودن! ماه قبل روز 13 پری رفتم سونو گفت فولیکولات بالغ نیستن و ریزن- کلوموفین و لتروزول دادن و گفت مصرف کن روز 13 پری بیا دوباره سونو- به نظرتون تنبلی تخمدان دارم؟ یادمه 2 سال قبل یکبار 3 ماه پری نشدم رفتم دکتر سونو کرد یک فولیکول 17 میلیمتر داشتم و بدون دارو فردای سونو پری شدم!! ایا مشکل خاصی دارم من!؟؟؟ در ضمن از اسپرم شوهری هم سالم بوده
خدایا شکرت!دوست داشتین یه صلوات برا مامان شدن همه منتظرهابفرستین و یه صلواتم برای سالم بدنیا اومدن نی نی تو دلم
راستی از تیرویید و هورمونی هامم سالمن(پرولاکتین- تستسترونو....)
خدایا شکرت!دوست داشتین یه صلوات برا مامان شدن همه منتظرهابفرستین و یه صلواتم برای سالم بدنیا اومدن نی نی تو دلم
2738
سلام دوستان عزیزم من ایران نیستم نروژ هستم و ٣٢سالمه و تنبلی تخمدان دارم این ماه لتروزل خوردم شبی یکی مشکل پرولاکتین بالا هم داشتم که با قرص کابرگولین از یکسال پیش تحت درمانم و هورمونم اومده پایین کسی مث من بوده؟الان روز ١٨پریودم هستم و خیلی از روز ١٣به بعد تخمدان هام به خصوص سمت چپم درد دارم تا همین امروز و ترشحات سفید هم کمی دارم ولی امروز به شدت سردرد داشتم دکترم ایرانه ولی زنگ زدم مطبش رفته مسافرت نمیدونم قرص کابرگولینم و ادامه بدم ؟حتی اگه بأردار بشم؟؟؟؟تو رو خدا اگه کسی میدونه کمک کنه اینجا کسی و ندارم
سلام دوستان بعدیکسال و نیم تلاش نتیجه نگرفتم این ماه هم روز 13پریودی سنو دادم یه فولیکول 15تخمدان چپ داشتم که دکتر گفت واسه بارداری خوب نیست باید ماه اینده ببینیم چی میشه واسه ماه اینده سنو نوشت 14پریودی که ببینه فولیکول سایزش. چنده البته قرص متفورمین روزی سه تا و از روز سوم پری هم لتزوزل به مدت5شب شبی یه قرص و نصفی ،فولیک اسید تجویز کرد میترسم دوباره کیست بشه اخه قبلا با مصرف کلومیفین کیست زدم خدایا خودت کمک کن
سلام مهسا جون.دکتر منم عین شما تجویز کرده. اما من متوجه نشدم برام لتروزل نوشته.وقتی سرخوشانه رفتم سونو فولیکول بالغ نبود و فهمیدم پی سی او ام هم هستم و تنبلی تخمدان دارم. اولش خیلی حالم گرفته شد. اما بعدش فهمیدم حتما خواست خدا نبوده. حالا این ماه میخورم. عین شما هم هست دستورش.انشاله نتیجه بگیریم.
خدای خوبم... تمام امیدم به خودته... ممنون که من رو بخشیدی و لایق مادر شدن شدم 😘🥰
2706