2737
2739
عنوان

کسی بوده با خوردن قرص لتروزول باردار شده باشه...

| مشاهده متن کامل بحث + 303942 بازدید | 284 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=294281
خدا من ایمان دارم به پایان این روزهای سرد و مه آلود ... ماهِ من، می دانم که بزودی آفتابی خواهی شدمن این را از قاصدکهای خوش خبر شنیده ام
بچه ها من تازه میخام اقدام کنم. رفتم دکتر تنبلی تخمدان داشتم اما به شوهرم چیزی نگفتم. میترسم سرکوفت بزنه و کلا آدم ناامیدیه وممکن استرسمو بیشتر کنه. بنظرتون کار درستی کردم؟ ولی اگه مشکلی پیش اومد نمیدونم چیکار کنم فعلا که خودمو میگیرم. شما به شورهاتون میگن. بنظر میات من فقط پنهان میکنم.
من ماه قبل از روز 3 شبی 2 تا کلومیفن + 2تا دگزامتازون خوردم و روز 12 رفتم سونو دادم فولیکولام 13-17-18-19-23 بود اما حامله نشدم این ماه ک رفتم قرص تاموکسیفن و 2 تا آمپول hcg رو اضافه کرد کسی هست ک این دارو هارو اینطوری مصرف کرده باشه؟ ؟
2738
سلام بچه ها ماه پیش دکترم تاموکسیفن داد و گف از ٤-١٠ پری مصرف کنم و روز ١٤قاعدگی برم پیشش.بخاطر عفونتم امروز رفتم پیش یه دکتر دیگه.عفونت ادراری،مشکلمم گفتم اونم لتروزول ذا گف ماه بعد از ٣پری روزی ٢تا مصرف کن.الان نمیدونم این تاموکسیفن رو مصرف کردم برم پیش دکتر خودم یا بیخیال شم ماه بعد لتروزول مصرف کنم برم پیش این دکتر؟توروخدا کمک کنید گیججججم
سلام ددوستان. من دو ساله تو اقدام هستم. این ماه اهر برا اولین بار لتتروزول خوردم. پنج روز مونده پری بسم ولی سینه هام دو روزه تیر میکنه خشکی واژن گرفتم یه حالن تهوع خفیف هم دارم. به نطر شما عوارض قرصه? کسی لتروزول خورده ابنطوری بسه
هر روز که می گذرد بیشتر عاشق همسرم میشوم.
سلام صالح جون منم دکترم این ماه بهم لتروزول داد از پنج پریودی خوردم..ماه های پیش که لتروزول نخوردم از روز 9اینا تخمدانام درد میگرفت و ترشح زیاد..اما این ماه که لتروزول خوردم هیچ دردی ندارم و ارشحاتم کمتر شده..
سلام بچه ها من تازه عضو شدم .یک سال ونیمه تو اقدامم ماه پیش دکتر4تا قرص کلومیفین2تا لتروزول باهم از شب پنج پری داد بخورم با سه تا امپولhmg.با این همه قرص وامپول تو روز 9پری فولیکول هام 2تا4شده دکتر گفت خیلی بده دکی گفت باید برم مشهد مرکز ناباروری نوین نمیدونم چکار کنم خیلی میترسم بنظرتون چکار کنم
2706