2737
2734
عنوان

اونایی که دوقلو دوست دارن بیان تو...

25059 بازدید | 126 پست
مدتیه این سوال ذهن منو مشغول کرده. اونایی که دوقلو دوست دارن دلیلشون واسه اینکه دوقلو باردار بشن چیه؟ آخه دیدم خیلیا تاپیک میزنن و میپرسن چجوری دوقلو باردار بشن و چه قرصی بخورن و چیکارا بکنن. و اینکه عاشق دوقلو هستن و همش دوا و درمون میکنن واسه اینکه دوقلودار بشن.

کلا دوست دارم دلیلتون رو برای اینکه دوقلودار بشید بدونم. ممنون.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خیلی دوست دارم....

دلیلش نمیدونم چیه..از بدو تولدم دوست داشتم.ههههههههههههههههه
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
2728
من که از دوقلودار بودن فراریم برادرام دخترداییهام دختر خالهام و .........بیشتر فامیلمون دوقلوزا هستن اینها همشون دوقلو هستن یکی از فامیلهای دورمون هفت قلو زایید یکیشون فوت کرد الان شش قلوها دبیرستانین ..............ووووووووووووییییییییییی
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...
تو یه تاپیک دیگه هم نوشته بودم که من با بردارم دو قلو هستم اما اصلا خوشحال نیستم. جدا از سختیاش واسه والیدن، اگر دوقلو ها هم جنس نباشن، احتمال اینکه مشکلاتی مثل پر مویی تو دختر ایجاد بشه هست. البته نمی دونم شاید دلیلش این نباشه اما مشکلات زیاد داره پس به فکرش نباشید
2738
من دوست داشتم دوقلو دار بشم چون دوست دارم بیشتر از یه بچه داشته باشم در عین حال دو قلو داشتن رو یه جور صرفه جویی در وقت می دونستم .... مثلاً اینکه دوران بارداری و شیردهی که فعالیت های آدم محدود میشه دیگه برای دو تا بچه همزمان انجام میشه ...خلاصه در عرض دو سال دو تا بچهء یه ساله داری به جای در عرض چند سال ....

کلا بچه عزیزه
ولی خدایی سخته
گاهی خیلییی کم میارم فکر میکنم از خودم دورم
داغونم
اعصابم کلا خراب میشه
حس میکنم اگه 1 دونه بود خیلی بهتر میتونستم بهشون سرویس بدم و محبت کنم4وقتی یکیشون بغلمه اون یکی هم اغوش من ومیخواد و من کمرم اصلا توان هر دو باهم رو نداره
دلم برای چشمهای اونی که اون پایین پاهامو گرفته میسوزه
دور باش اما نزدیک، من از نزدیک بودن های دور میترسم.
ههههه مامان دو خوشگل این رعایت عدالت بین دوقلوها از همه کار سخت تره. مامان منم همیشه با اینکه برادرم کمتر از من غذا می خورد اما بشقابشو به اندازه من پر می کرد که ناراحت نشه هههههه اما نگران نباش فقط سعی کن با هم مقایسشون نکنی.هیچ وقت با هم مقایسه نکن که رقیب هم بشن
2706