عنوان

کسی تجربه کیست تخمدان داشته ؟

53424 بازدید | 89 پست
سلام من هفته پیش سونو برای چک آپ رفته بودم متوجه شدم کیست تخمدان ، رحم و هر دو سینه دارم که دکتر سونوگرافی گفت کیست تخمدانم باید هر چه زودتر درمان کامل بشه
امروز هم رفتم دکتر قرص سیپروترون کمپاند داد که یک دوره بخورم چون بخاطر کیست های سینه ام نباید بیشتر از یک دوره استفاده کنم که اونها رو تحریک نکنه
گفت اگه با یک دوره نتیجه نگرفتم باید یا لاپاروسکوپی یا عمل کنم
مشخصات کیست اینه: دیواره دار ( Septated) با اندازه 37*32*33 میلی متر و حجم 19.8 میلی متر
لطفا اگر تجربه ای در این زمینه دارید به من هم بگید . ممنون
من هم کیست تخمدان داشتم با ال دی فکرکنم 6ماه خوب شد حدود7-8سال پیش ودیگه خبری نبود وکیست سینه هم دارم که باویتامین ای خیلی کوچیک شدن ولی الان 1ساله نرفتم سونوگرافی باید هر6ماه یکبار بری سونو که بزرگ نشن
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من قرص ال دی و اچ دی نمی تونم بخورم حال تهوع می گیرم . ویتامین ای رو دکتر داد شهره جون؟ پیش چه دکتری میری؟ من یه کم ترسیدم که دکتر گفت ممکنه عمل لازم باشه چون سپتوم داره
عزیزم منم مثل شما بودم دفعه اولی که کیست داشتم پریودم کلا بهم ریخت یعنی شاید 1 ماه کامل پریود نشدم رفتم سونو که گفت کیست داری بعد قرص ال دی خوردم که نه تنها کیستمو بر طرف نکرد بلکه حالت تهوع شدید همراه با چاقی زیاد اومد سراغم
خدا جونم شکرت بابت دوتا فرشته از جنس خودم
اکثر دکترا برای درمان کیست های سینه ویتامین ای میدن سری قبل بجز ویتامین ای زینک پلاس هم داد که هردوبرای تقویت سیستم ایمنی هستن من یکی ازسینه هام پراز کیستهای ریز بود یکی دیگه یه کیست 1سانتی داشت که دست میزدم کاملا حسش میکردم بعد از 6ماه مصرف ویتامین ای کیستهای ریز همه ازبین رفته بودن وکیست یک سانتی هم خیلی کوچیک شده بود الانم دست میزنم دیگه اصلا حسش نمیکنم
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
خلاصه رفتم دکترم و عوارض قرصو گفتم اونم قرصو عوض کرد و یاسمین داد بعد که 1 دوره خوردم کامل خوب شدم ولی حدود چند ماه بعدش حس کردم که دوباره کیست دارم که رفتم سونو دیدم بله کیست های متعدد تخمدان که به قول دکتر سونو مثل یه خوشه انگور بهم وصل بودن
سونیا جان من دست زدم کاملا مشخص بود ...دکتر به من گفت اگه خواستی بارداربشی باید تحت نظرباشی ولی من باردارشدم زایمانم کردم ولی هنوز نرفتم سونوگرافی یعنی وقت نکردم
سونیا جون من سالی یکبار سونو گرافی کامل می کردم و آخرین بار با سونو فهمیدم هر دو سینه ام کیست داره که البته دکتر گفت خطرناک نیست
شهره جون برای کیست سینه دکتر به من گفت با ورزش و خوردن کلم بروکلی، سیر و چای سبز فقط درمانش کنم و قرصی نداد
مامان شیوا مرسی از توضیحاتت . من هم یک ماه کامل پری نشدم و الان هم که پری تموم شده همش لکه بینی دارم از طرفی پهلوی چپم یه دردی مثل درد تخمک گذاری همیشه دارم
شما هم سونو واژینال رفتین یا معمولی؟
خلاصه دوباره یاسمین رو شروع کردم و بعدش که دورم تموم شد رفتم سونو و دیدم از بین رفتن تا اینکه حدود 1 سال بعد که رفتم چکاب واسه بارداری متوجه شدم کیست دارم اونم از نوع هموراژیک که اندازه ی یه توپ پینک پنگ بود( البته اینم بگم که توی همون دوره ها هم کیست سینه هم داشتم که موقع های پریودم واقعا سینه هام حساس و دردناک میشدمن و حدود چند ماه ویتامین E خارجی مصرف کردم تا اینکه الان خدا رو شکر کیست سینه ام دیگه خوب شده من به خاطر کیست سینه هام 2 سال مدام زیر نظر بودم و هر 6 ماه 1 بار سونو میدادم و دکتر گفت بعد از 2 سال اگه هینجور باقی مون یا کوچیک شد دیگه نیاز به درمان نداری ولی اگه بزرگ شد باید درمان بعدی شروع بشه)
2706