2733
2739
عنوان

بارداری خارج از رحم

18819 بازدید | 23 پست
سلام دوستان خوبم
قضیه از این قراره که خواهر شوهر من بعد از دو سال و نیم باردار شده.بتاش بعد از دو روز تاخیر در پریود بالای 200 بوده ولی بارداریش با لکه بینی شروع شده و همچنان ادامه داره..البته لکه بینیش خیلی کمه و در حد ترشحات قهوه ای رنگه.امروز که اواسط هفته شیشه رفته سونوگرافی .مثل اینکه سونوگرافی چیزی ندیده کلا.فقط ضخامت آندومتر رو 16 گفته. توی شهرشون سونوگرافی واژینال ندارن و از طرفی دکتر احتمال بارداری خارج رحم داده.
حالا میخوام بدونم خانومایی که این تجربه ی تلخ رو داشتین علائم بارداریتون چی بوده.خواهش میکنم راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباش منم دقیقا با همین علائم بودم و چون سونو واژینال نکرده بودم دکترم همین احتمال رو داد...
ولی 2 هفته بعدش رفتم و ساک تشکیل شده بود و دکتر گفت یکم سرعت رشد بچه کم بوده...
از الان این فکر های منفی رو بگو نکنه و فقط صبور باشه تا هفته 8 صبر کنه و بعد بره دوباره سونو
اشا اله که صحیح و سالم و داخل رحمی باشه
www.foodiro.com فودیرو مجله ای است اینترنتی که از خوردنی‌ها می گوید.
2728
درد هم داره؟باید استراحت مطلق داشته باشه منم همینجوری بودم و سقط شد البته درد زیاد داشتم هفته 6 . دوستای دیگم این مشکلو داشتن با شیاف پروژسترون بهتر شدن البته باید دکتر تشخیص بده.چون فعلا زوده سونو نشون نمیده اگر درد نداره به نظرم استراحت مطلق.
Lilypie First Birthday tickers
کوثر جان بگو عجله نکنه من تو هفته 5 با سونو واژینال ساک 5 میلیمتری دیدن با سونو عادی هیچی دیده نشد

حتی با سونو واژینال تازه هفته 10 نینی رو دیدن
هفته 6 به منم میگفتن هیچی نیست کورتاژ باید بکنی
کوثر جان بگو عجله نکنه من تو هفته 5 با سونو واژینال ساک 5 میلیمتری دیدن با سونو عادی هیچی دیده نشد

حتی با سونو واژینال تازه هفته 10 نینی رو دیدن
هفته 6 به منم میگفتن هیچی نیست کورتاژ باید بکنی
2738
خودش که میگه درد ندارم.بعضی وقتا در حد درد پریود میاد و میره.دکتر هم براش پروژسترون تجویز نکرده.
من بهش گفتم دوباره بره آزمایش بده ببینه سرعت رشد بتاش خوب هست یا نه.
به نظرتون خودش بره شیاف بذاره؟ضرری داره؟
بعضی از این دکترا .... چی بگم دلشون که نمیسوزه.ببین من پریود بودم خونریزی شدید داشتم باردار هم نبودم متخصص گیر داده بود بقایا داری باید کورتاژ کنی منم زیر بار نرفتم رفتم یه دکتر عمومی یه امپول بم زد راحت 2 ساعت بعد خونریزیم بند اومد...ببرش پیش یه دکتر مورداعتماد و دلسوز.من سومین دکتری که رفتم تازه بهم شیاف داد که دیگه برام کارساز نبود...
Lilypie First Birthday tickers
مامان رازی جان مشکل اینه که من پیشش نیستم..بهش گفتم بره یه دکتر دیگه.منتها شهر کوفتی مثل اینکه فقط یه دکتر زنان داره..سونو واژینالم که نداره
نمیدونم والا..خیلی گریه میکرد :(
2706