2733
2734
عنوان

دعوتنامه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 19324 بازدید | 737 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوری جان گفتی تو هم پسر 9 ماهه داری خدابرات حفظش کنه
نباید بگم ولی پسر 9 ماهه من مشکل رفلاکس کلیه داره هوا گرمه ببرمش بیرون اب بدنش کم میشه براش خوب نیست جایی هم ندارم بزارمش وگرنه همش تو فکرم که چرا نمیتونم برم
خواهش میکنم برام بپرس که چطوری میتونم کمکم رو بفرستم ممنونم
اوری جان خدا به تو خیر و برکت بده که رفتی برامون اینقدر کسب خبر کردی ..من که کاری نکردم هنوز ..

آزی جان همین که به این مساله اهمیت میدی و دنبال یه راه هستی براش ، خیلی ارزشمنده .. این تاپیک چندین هزار بیننده داشته ولی تعداد افراد ثابتش به تعداد انگشتهای دست هم نمیرسه ..

واقعا از نی نی سایتی ها که اینهمه ادعای خدا پیغمبری دارن و یکسره در حال ارشاد دیگران هستن ، این مساله خیلی بعید بود ... حتما خودشون بشدت در گیر کارهای خیریه خودشون هستن که فرصت نکردن به این بچه ها فکر کنن.

به آسمان چه مینگری ز بهر دیدن حور / زمین پر از فرشتگان کوچک و غمگین است / بیا و بال و پری ده به کودکان وطن / که عاشقانه ترین رسم عاشقی این است
2731
2738
نه اوری جان اشتباه نکردی
به آسمان چه مینگری ز بهر دیدن حور / زمین پر از فرشتگان کوچک و غمگین است / بیا و بال و پری ده به کودکان وطن / که عاشقانه ترین رسم عاشقی این است
یه پیشنهاد دارم

میگم بد نیست بچه هایی که تو این تاپیک اعضای ثابت هستن بیان و از تخصص هاشون بگن

حالا چه تخصصی که با تحصیلات بدست اومده چه هر هنر دیگه ای که دارن

بعد یه لیست تهیه کنیم از این تخصص ها

اینطوری بهتر میتونیم کمک کنیم

چطوره؟نظرتون چیه؟
خوبه موافقم
من اون روز لینک دانلود کتابهای دبستان و نحوه تدریس اونها رو هم گذاشتم
جغرافیا و برنامه ریزی شهری
این رشته تحصیلی منه

روزنامه نگاری
این شغل منه

خیاطی
این هم هنریه که به گمونم بتونم به بچه ها یاد بدم

اوری جان
من خیلی دلم برای حذف اون تاپیک سوخت
به خانم تهرانی هم ایمیل زدم و داره بررسی میکنه
میشه شما هم ایمیل بزنی؟
شاید زودتر بررسی کرد
بله دیدم ولی فرصت نشد بازش کنم