2737
2734
عنوان

دعوتنامه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 19324 بازدید | 737 پست
فکر کنم بیست و شش و بیست و هفت
به آسمان چه مینگری ز بهر دیدن حور / زمین پر از فرشتگان کوچک و غمگین است / بیا و بال و پری ده به کودکان وطن / که عاشقانه ترین رسم عاشقی این است
نام...............تحصیلات...........سایر تخصص ها

ORI جون...........آموزش زبان انگلیسی............معرق

مهرآفرین...........جغرافیا و برنامه ریزی شهری...........روزنامه نگاری، خیاطی

آزی جون.............مهندسی پزشکی......... آموزش وب و کامپیوتر

سرنا..............کامپیوتر...........تدریس کامپیوتر،زبان،ریاضی و........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اوری
همینو میگم دیگه .. واقعا از نی نی سایت تعجب میکنم
به آسمان چه مینگری ز بهر دیدن حور / زمین پر از فرشتگان کوچک و غمگین است / بیا و بال و پری ده به کودکان وطن / که عاشقانه ترین رسم عاشقی این است
2738
هر روز این تاپیک چندین ساعت توی صفحه اول سایت دیده میشه
بنظرت ندیدن ؟ یا نخواستن ؟ نمیدونم والا ! من خودم دوست ندارم برم توی تاپیکهای دیگه لینک بذارم یا تبلیغ کنم ..
اما دوست داشتم میشد یه جوری نظر دیگران رو به این مساله جلب کرد
من تو کلوب هایی که عضو هستم پست میذارم و تبلیغ میکنم

شماهم همینکار رو بکن

به دوستانتون هم بگید

من تو کلوب هایی که ورود ممنوع هست نمیرم تا جایی که ممکنه

ولی خب فکر نکنم کسی از این تاپیک بدش بیاد

مگر اینکه.........
بچه های کلوپ ما همه اینجا پست گذاشتن
ایلا و ملودی و نیروانا و مهرافرین و ...

*
اوری تو اگه بخوای وارد بحث آموزش بشی چه روزهایی میتونی بری ؟ من تنها زمانی که میتونم پنجشنبه هاست
اونهم از دوازده به بعد !
فرحزاد میدونم که چهار تا هفته
..
یه لینک داده بودم کتابهای دبستان و راهنمایی آموزش اونها ، اونو خوندی تو ؟
من مدتهاست که به کتاب مدرسه نگاه نکردم خواهرای من هم ده سالی میشه از مدرسه اومدن بیرون :D
جدی میگی ؟
2706