2726
عنوان

اسپرم صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 249688 بازدید | 902 پست
صنم جان یعنی دکتر به شما گفته که شوهرت مشکل هورمونی داره؟؟؟ میشه بگی LH , FSH , Testosterone شوهرت عددشان چنده؟؟چون به شوهر من گفتن مشکل هورمونی نداره و جواب آزمایش هورمونش اینه:
FSH :17.6
LH: 5.3
testosterone : 5.8
ممنون میشم جواب آزمایش هورمون شوهرتو بهم بگی تا ببینم مشکلات مشابه یا نه؟؟؟؟
به من دکتر صاحب کشاف و دکتر ثابتیان رو معرفی کردن. نظرت راجع به این دکترها چیه؟؟؟تعریفشون رو نشنیدی؟؟؟؟
ممنون میشم اگه راجع به این دکترها اطلاعاتی داری منو راهنمایی کنی
Lilypie Pregnancy tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم
دکتر به ما هم نگفت همسرم مشکل هورمونی داره.............فقط دارو داد و گفت لازمه که آزهات نرمال بشه.
FSH 18
LH: 8.4
testosterone : 2.5.
در مورد اون دکترهایی هم که گفتی من نمی تونم نظر بدم.خودت باید تصمیم بگیری و به دکترت اعتماد کنی.من تجربه رفتن پیشه دکتر ثابتیان و صاحب کشاف رو ندارم اما توی این مدت کوتاه که پیش پاک روش بودم ازش راضی هستم.
توی این مدتی که ما پیگیر نی نی دار شدن هستیم هیچ دکتر برای همسرم آز هورمونی ننوشته بود.........حتی نوروزی و اشرف.
2728
صنم عزیزم من فعلا می خوام داروهای اشرف رو ادامه بدم. دو ماه دیگه وقتی شوهرم آزمایش داد اگه دیدم هیچ تغییری صورت نگرفت تازه تصمیم میگیرم که پیش کی برم فعلا دارم پرس و جو میکنم. از این به بعد بیا با هم در کلوب جدید آزو اسپرمی ها با هم در تماس باشیم. تو هم هر نتیجه ای که گرفتی منو در جریان بزار. چند وقته داری پیش پاک روش میری؟؟ شوهرت قراره کی آزمایش بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گلم
وارد سایت که میشی زیر اسمت نوشته نی نی سایت من .اگه روی اون کلیک کنی یه صفحه ای باز میشه که نوشته بخش اعضا.سمت چب روی کلوپ های من کلیک کن تا کلوپ هایی که برای دعوتنامه شوم اومده باز بشه بعد روی کلوپ موردنظرت کلیک کن تا باز بشه.
سلام مامان شراره من اومدم شما رو دعوت کنم ارورو دادگفت قبلا دعوت شدی به آدرسی که صنم میگه بیااااااااا عزیزم
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم
سلام زهرا جون بله همسر منم آزو اسپرمه هفته قبل پیش دکتر پویان رفته بودیم یک نمونه با سرنگ از همسرم گرفت و بعد از بررسی گفت که اسپرمها ناقص هستند برای همسرم دارو نوشت تا دو ماه دیگه بریم میکرو
صنم جوننننننننن چرا نمیای. میخوام اگه برات ممکنه یه سوالی از دکتر پاک روش بپرسی. میشه بپرسی برای کسی که اصلا اسپرم نداره و تو بیوپسی هم چیزی پیدا نکردن هم درمانی داره یا نه. میخوام ببینم اگه درمانی نداره وقتمو برای رفتن پیشش هدر ندم. چون دیگه طاقت ندارم برم دکتر و بگه هیچ راهی وجود نداره. باشه گلم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

راستش مامان شراره جون
من فکر نمی کنم دکتر بتونه بدون دونستن شرح حال نظری در این مورد بده.............
فکر کنم ضرری نداشته باشه اگه خودت بری و با دادن شرح حال جواب سوالتو بگیری.
می دونم که خسته ای.............همه ما خسته ایم ..............اما یه وقتایی انچام یه کارهایی ارزش زیادی داره.
بازم هرجور خودت صلاح می دونی عزیزم
2706