2726
عنوان

اسپرم صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 249720 بازدید | 902 پست
عاطفه جان انشاالله به زودی مامان بشی .
بیوبسی کردید گلم ؟
اینجا دیر به دیر آپ میشه بهتره بیای تو تاپیک امید زندگی
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=577789
اونجا بیشتر بچه ها همسراشون آزواسپرمه . حالا یا بیوبسی کردن و مثبت شده یا منفی شده .
صفحه اولش رو حتما مطالعه کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با اجازه صاحب تاپیک
فروش انواع عسل طبیعی دامنه کوه های سبلان با شهد گلهای طبیعی با موم و بدون موم به صورت جز و کل وتحویل رایگان در تمام نقاط کشور
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=622383&PostID=24372485#24372485
فروش انواع عسل طبیعی دامنه های کوه سبلان با شهد گلهای طبیعی با موم و بدون موم به صورت جز و کل وتحویل رایگان در تمام نقاط کشور
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=622383&PostID=24372485#24372485
سلام
ممکنه مردی که توی نمونه برداریش منفی بوده و بره یه جای دیگه مثبت بشه؟
تا حالا بوده همچین چیزی؟
هردوآزمایشگاع و دکتر مطمئن وقابل قبول
خرید و فروش حج عمره و تمتع زیر نظر سازمان حج و زیارت
2728
حدود یک ماه بعد عمل دیروز آز دادم که تعداد سه میلیون و مجموع حرکت b , c حدود 40 درصد اما مورفولوژی پایین حدود یک درصد
اما برای ما که آزمایشای قبلی صفر بود خودش یک درجه پیشرفته
فعلا که دکتر یه سری قرص و ویتامین نوشته و همینطور یه سری خوراکیها رو توصیه کرده و قرار شد سه ماه دیگه دوباره آز بدم تا ببینیم بهبودی بیشتری حاصل میشه یا نه
خیلی خیلی تبریک می گم آقا احسان .
میشه بگید پیش کی و چه عملی انجام دادید ؟ اشتباه نکنم عمل انسداد بود .
تا جایی که یادمه شما همیشه آزمایشتون صفر بود به جز یک بار که تو شهر خودتون آز دادید . درسته ؟
آزمایش های هورمونیتون خوب بودن ؟
وااااای خیلی خوشحال شدم . این یعنی اینکه برای ما هم کور سوی امیدی هست
خیلی ممنون زهره خانم
اولش دکتر صفری نژاد تشخیص انسداد رو داد و پیشنهاد داد هر موقع تصمیم گرفتیم بیایم تهران تا عمل کنه اما دکترای دیگه هر کدوم نظری داشتند چون فقط بعضی علائم انسداد موجود بود. تا اینکه یکی از دکترای شهرمون هم نظرش این بود که احتمال انسداد هست و گفت همینجا شهر خودمون میتونه عمل کنه و سرانجام همینجا عمل کردم
در مورد آزمایش هم اولین آزمایش که شش هفت سال پیش دادم چند تا دونه پیدا شد اما آزمایشای بعدی کلا صفر
تا اینکه دو سه ماه پیش تهران آز دادم که تعداد رو سه میلیون نوشته بود اما بیشتر از 90 درصد بدون حرکت و موروفولوژی خیلی کم
اما قبل عمل برای اطمینان آزمایشگاه شهر خودمون(مرکز ناباروری یزد که معروف هم هست) آز دادم باز صفر بود و بعد عمل تو همین مرکز آز دادم که سه میلیون اعلام کردن با 40 درصد متحرک از نوع بی و سی ؛ خلاصه چون دو تا آز آخری رو یکجا انجام دادم مطمئن شدم یه پیشرفتایی بوجود اومده
در مورد آز هورمونی هم نرمال بود
توکل بر خدا تا بینیم سرانجام این مسیر دشوار به کجا ختم میشه
سلام
ببحشید اقای احسان
منظورتون از علائم انسداد چی هستش؟
اسپرم همسر من هم صفره
ممنون میشم اگر کمک کنید
روزگارا: تو اگر سخت به من میگیری، با خبر باش که پژمردن من آسان نیست، … گرچه دلگیرتر از دیروزم، گر چه فردای غم انگیز مرا میخواند، لیک باور دارم دلخوشیها کم نیست زندگی باید کرد….
volume..........3.5
color & appearance........gray&opaque
viscosity...........normal
PH..........8
liquefaction........20
count per ml.............were not seen

این هم ازمایش همسر منه
دلم میخاد بیایم یزد درمان کنیم

ببخشید آقا احسان دکتر کریم زاده و افلاطونیان هم این عمل هارو انجام میدن؟دکتر خیلی ماهر تو این زمینه بهم معرفی میکنید؟
خدایا شکرت
سلام
خانم یاسی برای اینکه احتمال انسداد مطرح بشه وقتی نمونه همسرتون اسپرمش صفره باید ایشون بیوبسی بیضه انجام بدن تا ببینن عملکردش عادیه و اسپرم تولید میکنه یا نه و اگه در بیضه اسپرم پیدا شد اونوقت احتمال انسداد مطرح میشه
انسداد باز خودش چند نوعه اگه انسداد در نزدیکیهای بیضه باشه کار سخت میشه و عملش پیچیده هست و جراح خیلی باید مهارت داشته باشه
اما اگه انسداد در محل اتصال لوله منی به مجرای ادرار باشه اونوقت با یه عمل نسبتا ساده میتونن انسداد رو برطرف کنند و تا سی درصد از افرادی که این عمل رو انجام میدن بعدش حتی حاملگی طبیعی رخ میده و در بقیه هم اغلب بهبود تعداد و کیفیت اسپرم رخ میده
از علائم انسداد نوع دومی اینه که حجم مایع منی خیلی کم باشه و در آزمایش نمونه منی فروکتوز هم دیده نشه و برای اطمینان از وجود انسداد یک سونوگرافی از نوع ترانس رکتال انجام میشه

مهسا خانم طبق این آزمایش همسر شما هم ظاهرا آزو اسپرمی هست آیا ایشون نمونه برداری بیضه انجام دادن تا ببینند وضعیت تولید اسپرم چجوریه؟ ضمنا مهسا خانم دکتر کریم زاده و افلاطونیان از دکترای خوب یزد هستن اما با تخصص زنان و نازایی و در بیمارستان مادر یزد کار میکنند و احیانا اگه خودتون خواستید ویزیت بشید یا برای انجام عمل IVF میتونید به اونجا مراجعه کنید.
مهسا خانم اگه تهران هستید اسم این دکترا رو بیشتر شنیدم. دکترصاحب کشاف،امید پویان،جنتی ،صفری نژاد .....
(البته من که از صاحب کشاف زیاد خوشم نیومد و بنظرم صفری نژاد تو تشخیص بهتر عمل میکنه9
اگر هم قراره یزد بیاید دکتر وحیدی و دکتر معین دکترای بدی نیستند
دکتر اورولژیست قاعدتا معاینه میکنه و احتمالا آزمایش هورمونی مینویسه و در صورت لزوم سونوگرافی و قاعدتا باید یک نمونه برداری از بیضه انجام بده تا ببینه اصلا اسی تولید میشه یا نه
ممنون از پاسختون
همسر من یه بار از بیضه ی راستش بیوبسی شد که خییییییییییییلی هم اذیت شد
هیچ اسپرمی وجود نداشت و دکتر اعلام کرد که هیچ راه درمانی نداره
ازمایش هورمونی شون هم نرمال بود
روزگارا: تو اگر سخت به من میگیری، با خبر باش که پژمردن من آسان نیست، … گرچه دلگیرتر از دیروزم، گر چه فردای غم انگیز مرا میخواند، لیک باور دارم دلخوشیها کم نیست زندگی باید کرد….
2706