2737
2734
عنوان

اسپرم صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 249779 بازدید | 902 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من با این مشکل رو به رو نبودم ولی در موارد دیگه همیشه از درمان دارویی نتیجه بهتری گرفتم و از درمان گیاهی جز وقت و پول هدر دادن چیزی ندیدم...البته در مورد این موضوع نبوده و برای همتون هم ارزوی موفقیت دارم
2731
بچه ها سلام خوبین

صنم جا خواهشا بیا بنویس دکتر پاک روش به شما چی گفت و آیا گفت درمانی داره یا نه و اون دوستی که طبیعی با داروهای پاک رو.ش باردار شده چه داروهائی مصرف میکرده و چند سال منتظر شدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ک‍‍ژال جان من نمی گم ضرر داره ولی امکان داره مثلاً یکی اثر اون یکی رو خنثی کنه.... در کل من زیاد با گیاهی موافق نیستم.... در ضمن اگر خدا بخواد و وضع بهبود پیدا کنه اون طوری اصلاً نمی دونیم اثر کدوم یکی بوده
2738
مامان شراره عزیز
من زیاد اطلاعات پزشکی ندارم............ولی فکر می کنم اگه انسدادی باشه باید توی سونوی بیضه ها نشون بده..........سونوی همسرم سالم سالم و بدون مشکل بود.

زهرا جان
ما تازه رفتیم پیش دکتر پاک روش.............بار اول فقط به حرفهامون گوش داد و برای همسرم یه عالمه آز نوشت و به من گفت باید تست pct انجام بدم.
آز های همسرم نشون داد که مشکل تیروئید داره و تست pct من وجود اسپرم رو نشون داد ولی بیشترش ابنرمال بود.برای ما که تموم آزهای اسپرم همسرم نتیجه ای جز آزو اسپرمی رو نشون نمی داد این اسپرمهای ابنرمال یعنی همه چیز........... یعنی امید................یعنی زندگی.................یعنی لطف خدا...........خلاصه ..........الان به همسرم کلی دارو داده و گفته بعد از حدودا 2 ماه دوباره بریم آز اسپرم............تا خدا چی بخواد.
در مورد اون دوستم هم باید بگم مشکل دوستم آزو اسپرمی نبود.............اسپرم موجود بود ولی تعداد خیلی کم بود.........فکر کنم مورفولوژی اسپرم ها هم مشکل داشت.فکر می کنم اونم یه دو سالی منتظر بود.
صنم جان از شما آز pct گرفت فهمید اسپرمها ابنرمالن؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه چه طوری؟؟؟ میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟ نگفتی چه داروهایی داده؟؟؟؟ راستی عزیزم فکر نمیکنی داروهای دکتر اشرف تونسته شوشوتو از آزو اسپرمی در بیاره
Lilypie Pregnancy tickers

مامان شراره عزیز
ما بعد از یکسال که برای نی نی اقدام کردیم و نتیجه نگرفتیم .دکترم توی شهرستان خودمون برای من تست pctرو انجام داد.توی اون تست هم تعداد انگشت شماری اسپرم دیده شد.اونجا بود که دکتر به همسرم آز اسپرم داد و جواب اون آز آزو اسپرم بودن همسرم رو نشون داد............بعد از اون آز ما چندجای دیگه توی شهرستان آز اسپرم رو تکرار کردیم که بازهم جوابش همون بود.........دکترم گفت حتما جواب pctغلطه .ما یه مدت بی خیال شدیم تا اینکه بعد از سه ماه با کلینیک امام علی و دکتر اشرف توسط همین نی نی سایت آشنا شدیم.دکتر اورولوژ به ما گفته بود همسرم باید بیوبسی بیضه انجام بده و کلا جواب تست من رو رد کرد.ما تصمیم گرفتیم قبل از بیوبسی درمان رو با دکتر اشرف تجربه کنیم............همونطور که قبلا گفتم بعد از کلی درمان پیش دکتر اشرف بازهم جواب آز همسرم همون آزو بود( این بار آز رو تهران انجام دادیم همون آزمایشگاه آزادی که دکتر اشرف معرفی می کنه)دکتر اشرف وقتی جواب آز همسرم رو دید باز روند درمان رو از اول شروع کرد...........ما که کلی از این شیوه ناامید شده بودیم به خصوص از نوبت دهی وحشتناک اونجا ،درمان رو رها کردیم تا اینکه بعد از 6 ماه رفتیم پیش دکتر پاک روش و روند پست قبل رو شروع کردیم تا به امروز.................
نمی دونم شاید چون ما شهرستانیم انقدر نوبت گرفتن از اشرف برامون سخت بود..........باید منشی هاشو التماس می کردی تا نوبت بدن..............
در حال حاضر هم امیدوار به لطف خداییم
صنم جان هستی؟؟؟ چند نسخه اشرف بهتون داده بود که درمانو رها کردین؟؟؟؟؟؟ گلم چرا نمیگی پاک روش چه داروهایی بهت داده؟؟؟؟؟؟
شنیدم پاک روش متخصص زنانه. چه طور تو مسائل مردانه نظر میده؟؟؟بهتر نیست پیش یک اورولوژیست بری؟؟؟؟؟
Lilypie Pregnancy tickers

مامان شراره
فکر کنم 5 یا 6 نسخه پیش اشرف رفتیم.
انواع عرقیات از عرق کرفس و پلک گرفته تا بهارنارنج با یه جوشانده های که خودمون درست می کردیم از تخم خیار و کاکل ذرت و دم گیلاس و ...............به همراه پودر ماهی سقنقور و پودرویژه نازایی و.............
دکتر پاک روش به من دارویی نداده برای همسرم بعد از دیدن آزهای هورمونی اش قرص لووتیروکسین برای تیرویید و کلیسیم +د و پردنیزولون و متیل تستسترون و تاموکسیفن داده.
خود ما می دونیم که پاک روش متخصص زنان است !!!!!!!! اما بیشتر تجربه ایشون در درمان نازایی با علت مشکلات مردانه است.
ما پیشه یکی از بهترین اورولوژیستهای ایران یعنی دکتر محمدرضانوروزی رئیس انجمن ناباروری ایران هم رفتیم.........اون گفت محال و غیر ممکنه که آز اسپرم بگه یه نفر آزوست اماتوی تست pct اسپرم دیده بشه............واین درصورتی بود که دوبار به فاصله یک سال و نیم این اتفاق برای ما افتاد.
2706