2733
2734
عنوان

اسپرم صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 249777 بازدید | 902 پست
نه تهران نیستم قم هستم اما یزد میام چون دکترای اونجا خوبن
البته اینا همشون یه وسیله هستن اگر خدا نخاد هیچکدومشون هیچکاری ازشون نمیاد
دعا کنید خدا بخااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد
خدایا شکرت
سلام آقای احسان خیلی خوشحال شدم جواب آز رو دیدم خدارو هزار مرتبه شکر از این به بعد خودتونو حسابی تقویت کنید
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

احسان جان شمام تعداد اسپرماتون صفر بود؟؟

بایکی از دوستا چندماه پیش گفتیم بریم یه آزمایش اسپرمی بدیم ببینیم تو چه وضعیتی هستیم
وقتی جواب رو گرفتیم مال اون همه چیش نرمال بود ولی مال من, اسپرم رو صفر زده بود ,نیم ساعت سره جام میخکوب شده بودم, انگار تمام دنیا رو سرم خراب شد
گفتیم شاید اشتباه شده دوباره آز بدیم خلاصه دوباره سه باره چهار باره ... :( همش با عدد صفر مواجه میشدم و تاشب تو خیابونا باخودم کلنجار میرفتم که چرااااا منن!!! :((((((((
رفتم پیش یه دکتر که دکتره معروفی هم بود مارو فرستاد واسه آزمایش خون و اینا جواب و که دید بیشعور عوض اینکه امید بده بهمون کلا ناامیدم کرد
اونقد فک کردم به این موضوع دیگه بیشتر موهای سرم سفید شده
تااینکه چندروز پیش تو این سایت با مقاله آزواسپرمی مواجه شدم که یکم بهم امیدواری داد
چون تو شهرستانم با دکترا و بیمارستانای تهران و اینا زیاد آشنایی ندارم
اگه کسی هست که دکتر و بیمارستان خوبی بلده از هرجای ایران, بیاد و مارو راهنمایی کنه

م عزیز
خیلی ناراحت شدم براتون
آخی عزیزم 21 سالشه
اصلا نگران نباش
خیلیییییییییییییی خوبه که تو این سن فهمیدی
انشاله که درمان میشی
ممکنه اصلا انسدادی باشه با یه عمل مشکل حل بشه
مثل آقا احسان
اگرم انسدادی نبود جای امیدواری هست که با بیوپسی بتونن اس بگیرن

خیلی دلم گرفت
ما وقتی فهمیدیم شوهرامون آزو هستن همدیگه رو داشتیم ولی این بیچاره تنهاست
اصلا هم از ادامه روند درمانی دیگه به دوستت نگو
خیلی از دوستهای من می دونستن همسراشون آزو هستن و قبول کردن باهاشون ازددواج کنن و هنوز که هنوزه بعد از شکست های فروان از انتخابشون پشیمون نیستن

خدا رو شکر راه های جایگزین هم واسه بچه دار شدن فراهم هست برامون
2731
آقای م نگران نباشید .
در مرحله اول سعی کنید با این موضوع کنار بیاید و آرامش داشته باشید . استرس و نگرانی همه چیز رو بدتر میکنه .
در مرحله دوم پیشنهاد می کنم از طریق همین سایت یه دکتر اورولوژ خوب پیدا کنید و بیاید تهران . در ضمن موضوع رو حداقل به یکی از اعضای خانوادتون بگید که برای درمان یک همراه داشته باشید چون بسیاااار موثر هست.
انشاالله روند درمان براتون سریع شروع بشه و نتیجه خوبی هم بگیرید .
همونطور که دوستم گفت خیلی ها با وجود اینکه می دونستن همسرشون این مشکل رو داره باز باهاش ازدواج کردن یکیش هم خود من و اصلا هم پشیمون نیستم از این قضیه

قبل از هر چیز و هر دکتر و هر تصمیمی فقط و فقط امیدتون به خدا باشه و فراموش نکنید خدا خیلـــــــی بنده هاش رو دوست داره

موفق باشید
فعلا که به هیشکی نگفتم
تصمیم گرفته بودم کلا دوره ازدواج و خط بکشم و چندسال دیگه برم یه کشوره دیگه با تنهاییام سر کنم ینی اون دکتری که رفتم کلاناامیدم کرد این تصمیمو گرفتم
بیشعور گفت خیلی ببخشیدا بچه ها بیضه هات مثه یه گردوو توخالی و خشکه هیچ کاری نمیشه کرد
گفتم شاید آزمایشگاه اینجا اشکال داره رفتم تبریز و یه آزمایشگاه خیلی خوب آزمایش دادم ولی بازم همون آش و همون کاسه
حالاهم که خونواده گیر دادن واسه زن گرفتن هرسری هم یه جوری از زیرش درمیریم
دیگه نمیدونم چیکار کنم به خداااااااااااا
تنهااایی از اینور, این مشکلم که ...
:(
واقعا متاسفم اقای م
وقتی ازمایش ش.هرمو دیدم تا صبح گریه کردم افسرده شده بودم هر دکتری هم میرفتیم اصلا امیدی به ما ندادنداما......

نگران نباشید همیشه راهی هست ما امدیم تهران شوهرم عمل میکرو تسه انجام داد و خداروشکر اس پیدا شد هرچند کم ولی با اون میکرو کردیم

ازمایشهای هرمونی دادید؟

به خدا توکل کنید براتون ارزوی موفقیت میکنم
خدایاااااااا به خاطر همه چیز شکرررررررر
یه دکتر رفتم تو تبریز گفت اگه بدنت هورمون و اسپرم تولید نمیکرد که قیافت و صدات مردونگی نداشت رو صورت مو درنمیومد
گفت احتمالا یا انسداد مادرزادیه یا هم اینکه آزواسپرمی, من که کلا سردرنمیارم چی به چیه
حالا میخوام بعدازدواج برم دنبالش چون تنهایی اصلا حال حوصله ی این کارارو ندارم دیگه
2738
سلام اقای م لطف کنین بریم دکتر وپیگیر بشین به بعد از ازدواج نزارین .
خدایا منتظر معجزه ات هستم .فقط تویی که میتونی. خودت دکترم باش.خدایااااااا خودت امیدوارم کردی دیگه ناامیدم نکن.عزیزم مامانی از خدا بخواه تا بیارتت پیشم اخه خیلی دلواپستم عزیزم.
ماماکیان عزیز
سوالی داری عزیزم؟
بگو من تا جایی که بتونم کمکت میکنم
تو تاپیک شبنم جون بهت گفتن نه؟(انجمن زنان سخت کوش و موفق ای وی افی)
عزیزم اونجا هم بپرسی میخونم و جواب میدم
روزگارا: تو اگر سخت به من میگیری، با خبر باش که پژمردن من آسان نیست، … گرچه دلگیرتر از دیروزم، گر چه فردای غم انگیز مرا میخواند، لیک باور دارم دلخوشیها کم نیست زندگی باید کرد….
ماما کیان
عزیزم بچه های اونجا هم خیلی خوبن ولی کلا اونجا خیلی شلوغه کسی که تازه میاد تا جا بیوفته طول میکشه
حتما دیدی منم خیلی پست نمیزارم با اینکه من از روز اول که تاپیک ایجاد شد بودم

بگذزیم درباره ی دکترا چی میخوای بدونی؟
من تهران نیستم و دکترای تهران رو نمیشناسم صبر کن اقتای احسان جواب بدن
اما دکتر همسرم اول یه دوره کلومفین داد بعد دو دوره کلومفین با 10 تا گونال اف بازم ازمایش صفر بود بیوبسی کرد بازم صفر بود و گفت جنین اهدایی
عزیزم ما موقعیت رفتن به دکتر خوب رو نداشتیم الانم میخوام جنین بگیرم اگه نشد فرزند خوانده ولی شما اگه میتونی حتما دنبال کن و متوجه بشین واقعا مشکل از کجاس پیش دکتر خوب برین من الان حتی نمیدونم شوهرم انسدادیه یا غیر انسدادی ولی چون تو بیوبسی اسپرم نداشت بنا رو گذاشتم به غیر انسدادی بودنش چون نمیاد بریم دکتر بهش حق میدم چون خیلی به هردو مون سخت گذشت وقتی دکتر میرفتیم

اقای م
سعی کنید با مشکلتون کنار بیاین برین مشاوره به هر صورتی که شده مشکلتون رو بپذیرین با هاش نجنگین که همه چی خراب تر میشه
ببینید واقعیت اینه که متاهل بودن هم شاید دردی رو دوا نمیکرد میدونید یه زن وقتی میفهمه شوهرش همچین مشکلی داره چقــــــــــــــــدر براش سخته ؟؟میدونید چی میکشه اون زن؟ اولا شما با دیدن رنج همسرتون بیشتر زجر میکشید حداقل تا وقتی که با مشکلتون کنار بیاد شما باید دو برابر الان زجر بکشید چون یک مردین و نمیتونید ببینید همسرت به خاطر شما عذاب میکشه و بدترش اینه که نمیتونید کاری انجام بدین
دوما اگر خدایی نکرده همسر شما کنارتون نَمونه ضربه ی بدی خواهید خورد
ضمنا ممکنه همسرت بروتون بیاره که کنار شما مونده و داره سختی میکشه(ادما با هم متفاوتن و ظرفیت تحمل سختی شون هم متفاوته)
ممکن هم بود یه همسر فهمیده وخوب داشتین که هیچ کدوم ازین موارد پیش نمیومد اما نمیشه گفت اگه متاهل میبودید مشکلتون کمتر بود
اینم بگم که منم نفسم از جای گرم در نمیاد منو همسرم 1/5 زندگی به کاممون تلخ شد و نمیدونید که چه عذابی کشیدیم
اما پیشنهاد من به عنوان خواهرتون اگه قابل بدونید
اول با مشکلتون کنار بیاین
دوم برین دنبال درمان میتونید با مادر یا پدرتون درمیون بزارین چون از همه دلسوز ترن
سوم شما مثل خیلی های دیگه یه مشکل جسمانی دارین میتونید با کسی که میخواین باهاش ازدواج کنید درمیون بزارین اینطوری خیالتون راحته که
1- طرف به خاطر شما زجر نمیکشه چون میدونسته و انتخاب کرده حالا ممکنه دیر تر مورد مناسبی پیدا کنید اما پیدا میشه
2- میدونید که به خاطر مشکلتون ترکتون نمیکنه
3-از خانواده اش نیش و کنایه نمیشنوین
و...
امیدوارم تونسته باشم کمکتون کنم
انشاالله درمان بشین
روزگارا: تو اگر سخت به من میگیری، با خبر باش که پژمردن من آسان نیست، … گرچه دلگیرتر از دیروزم، گر چه فردای غم انگیز مرا میخواند، لیک باور دارم دلخوشیها کم نیست زندگی باید کرد….
عزیزم باید بری مرکز ناباروری تا برات انجام بدن
اگه دوست داری بگو کدوم شهری شاید بتونم کمکت کنم
الا مطمئنی که راهی جز اینا ندارین؟ بیوبسی شدن همسرت؟
جنین اهدایی رو مراکز انجام میدن که شرایط مراکز با هم متفاوته باید تو نوبت باشی
اس اهدایی تمام مراکز انجام نمیدن مراکز محدودی انجام میدن و بعضی از دکترا تو مطبشون ای یو ای میکنن با اس اهدایی ولی از نظر شرعی تمام مراجع قبولش ندارن
ماما کیان هستی؟
کدوم شهری گلم
2706