2733
2739
عنوان

اسپرم صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 249792 بازدید | 902 پست
پیش دکتر صفوی نژاد نرین
افتضاحححححححح

شوهر من رو فرستاد سونو بعدش گفت واریکوسل داری و بیا عملت کنم بعدش که رفتیم پویان سونو رو اصلا نگاه نکرد که نکرد و گفت واریکوسل فقط با معاینه انجام میشه نه سونو
گفت اگه عملت میکرد همین یه ذره اسپرمت هم از بین میرفت

من فقط تجربه ام رو گفتم انتخاب با خودتونه
دیبا جون دکتر صفری همون صفویه؟؟؟؟؟؟؟؟
شوهر من بدون سونو واریکوسالشو عمل کرد اومدیم رویان گفت عمل کرده اشکال نداره چون اگه سود نداشته ضرر هم نداشته اما بدون سونو چطور دکتر واریکوسل رو تشخیص و عمل کرده؟
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام شوهر من 12 سال پیش هوچکین(نوعی سرطان خون) داشته.یه ماه پیش رفتیم آزمایشگاه ژنتیک چون دختر خاله پسر خاله هستیم.اونا یه آزمایش خون از شوهرم برای بررسی کروموزومی کرفتن.اصلا نمونه اسپرم نگرفتن.تا امروز که دکتر زنان رفتم ودکتر گفت چرا ازش اسپرم نگرفتن چون ممکنه اسپرم نداشته باشه اصلابه خاطر شیمی درمانی.به شوهرم میگم برو آزمایش بده میگه آزمایشگاه ژنتیک خودشون حالیشون میشه وگرنه میگرفتن.من نگرانم.اگه خدای نکرده اینطور باشه راه درمان داره؟؟؟؟ 30 مهر جواب بررسی کروموزمی میاد.ینی از طریق خونی که از شوهرم گرفتن متوجه داشتن یا نداشتن اسپرم میشن؟؟//
خدایا هر لحظه با من باش..
2731
نازنین من
نمیدونم ولی فکر می کنم که باید آز اس بده . ژنتیک فقط میگه مشکل کروموزومی داشته یا نه
انشالله که اس داره .اگه نداشت بعد باید بیوپسی انجام بدین . اگه نداشت هم متاسفانه اهدایی راه آخره .
بچه ها ما دوباره به دکتر صفری نژاد مراجعه کردیم راه عمل برای انسداد وجود نداره ......اما گفت بیوبسی انجام بدین اونم بیوپسی که 4تیکه از بیضه راست 4تیکه از بیضه چپ رو بفرستن پاتولوژی ببینن که اسپرمهای همسری چند مرحله از بلوغ رو سپری میکنن گفتن 16مرحله بلوغ دارم میگه اگه در مراحل پایین مثلا 5-6متوقف میشن این اسپرها بدرد میکرو نمیخورن و الکی هزینه نکنید ..........اما همسری قبول نمیکنه بیوپسی انجام بده
دوستان اگر کسی پایان نامه رشته های مدیریت (بجز مدیریت مال)و مهندسی صنایع خواست در خدمتم
احلام جون
من یه کم مشکوکم
چرا صفری نژاد هیچ کلینیک ناباروری نیست و فقط تو مطب کار میکنه
شوشو من آزو هست .کشاف گفت با توجه به بیوپسی ابن سینا اتلاف وقته
ابن سینا هم که گفته هیچ
حال صفری نژاد میگه با دارو میشه درمان کرداگه مشکل ژنتیکی نباشه
منم دیگه نمی خوام برم دنبالش
الان بچه ها با اس سالم جواب نمیگیرن
به نظرت تا کی بشینیم این اس ها به تکامل برسن و ایا بتونن تخمک رو بارور کنن یا نه
نی نی 92 صفری نژاد دو تا تقدیر نامه از احمدی نژاد و خاتمی گرفته .شنیدم توی تلویزین هم برنامه داره فکر نمیکنم دکتر در پیتی باشه ولی خود دانی .........
2738
سلامی دوباره
حدود یک ماه پیش مجددا پیش صفری رفتیم که گفت انسداده و هر وقت تصمیم گرفتیم بریم تا عمل کنه(البته گفت احتمال موفقیت عمل سی درصده)
پیش دکتر صاحب کشاف هم رفتیم که خیلی سریع ویزیت کرد و گفت بریم برای میکرو کلینیک نوین که برای داداشش هست با توجه به تعریفی که از صاحب کشاف میکنند زیاد خوشم نیومد چون اصلا وقت نزاشت برای دیدن آزمایشها و...
همینجا در شهر خودمون هم چند تا دکتر رفتیم که هر کدوم نظری داشتن که یکیشون نظرش بر انسداد بود که نهایتا نصمیم بر این شد همین شنبه برم عمل کنم
تا ببینیم خدا چی میخواد
راستی خانم احلام مگه شما قبلا با بیوبسی میکرو نکرده بودید پس این بیوبسی مجدد برای چیه
سلام آقای احسان ایشالله بسلامتی و موفقیت عمل کنید واقعا از ته دل براتون دعا میکنم چون درکتون میکنم
آقای احسان دکتر گفت بیوپسی باید پاتولوژی بشه و ببینیم اسپرمها چند مرحله از بلوغ رو میگذرونن ؟گفت هر اسپرمی 16مرحله داره ................در مورد ما بحث سر اینه که ببین کیفیت اسپرمها چطوره؟ارزش میکرو دارن یا نه؟
منم تو مطب دیدم گواهی هاش که از رویان گرفته و عکساشو
نمیدونم
آقا احسان انشالله زودی با خبر خوش بیاین؟چقدر بعدش مشخص میشه عمل جواب داده
احلام تو بیوپسی که قبلا انجام دادین چی زده اسپرماتوزوا یا اسپرماتید؟
آقا احسان شما بعد از اینکه بیوبسی تون مثبت شد هیچ دکتری براتون دارو تجویز نکرد که شاید تو آزمایش هم اس بیاد ؟
همسر من بعد از بیوبسی مثبت و سه ماه استفاده از دارو بازم آزمایشش صفر شد
خانم زهره اوائل با تجویز دکتر بعدا دیگه خودم یه سری دارو که بیشتر مولتی ویتامین بود مصرف میکردم اما باز نتیجه صفر بود البته این سری که تهران رفتم یه آزمایش اونجا انجام دادم که سه میلیون نشون داد(با فاکتورهای بد اسپرم) اما مجددا همینجا که مجدد آز دادم باز صفر بود که دکتر گفت احتمالا آز قبلی چون کامپیوتری تحلیل شده اشتباهه
اما همسر شما چون بیوبسی مثبته و اگه عملکرد بیض.. عادیه باید آزمایش خون بده و اگه آز هورمونی هم نرمال بود بهتره از نظر وجود انسداد بررسی بشه
اما انسداد چند نوعه که یک نوعش با یک عمل نسبتا ساده برطرف میشه که علائم این انسداد عبارتند از حجم کم مایع م ن ی
عدم وجود فروکتوز در مایع ... - ph پایین نمونه
و نهایتا با سونوگرافی از طریق ترانس رکتال میتوان بوجود انسداد پی برد
2706