2737
2739
عنوان

اسپرم صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 249794 بازدید | 902 پست
سلام به آی سان
آی سان خیلی ممنون شدیدا محتاج دعای خیر شما دوستان هستیم
ما بیماستان مادر یزد قراره انجام بدیم البته سونوگرافی و ویزیت قبلش رو طی چند نوبت توی مطب خانم دکتر انجام شد ماشالا خوب کاسبی میکنن بعضی ازین دکترا مثلا هر نوبت 20هزار بابت ویزیت و 25000 بابت سونو از ما گرفت
هزینه کل هم چیزی که شنیدم حدود 2.5 تا 3 تومان هست (البته ما چون بیمه تکمیلی هستیم درصدیش رو بیمه پرداخت میکنه)
در مورد شوهرتون راستش من از جزئیات شرایط شما اطلاع ندارم اما هر مردی دوست داره پدر بشه و هم اینکه میدونه چقدر همسرش علاقمند به فرزند هست پس بخاطر هردوشون باید تمام تلاش خودش رو بکنه اما اینکه چرا همسرتون پیگیر نیست باید علت یابی بشه......
سلام نی نی 92
ممنونم که پیگیر وضعیت ما هستید
دیشب خانم آخرین سونو رو انجام داد و امپول hcg رو زود و قراره فردا بریم بیمارستان مادر برای پانکچر
راستش ابجی نگرانی ما مضاعف هست علاوه بر مشکلا تی که فرایند آی وی اف داره و درصد نسبتا پایین احتمال موفقیتش و ... یه نگرانی مضاعفی که دارم اینه که بعد از 5 سال باز بتونن اسپرمی پیدا کنن انشا الله که پیدا میشه توکلمون به خداست و خیلی محتاج به دعای خیریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام آقا احسان.
امیدوارم همه چی خوب پیش بره. ما که تلاشهامون به جایی نرسید از صمیم قلب از خدا میخوام که شما به ارزوتون برسید.
سفارش نکنم هوای خانمتونو داشته باشین.منتظر خبرای خوبتون هستم.
2731
در این 10 روزی که از انتقال جنین میگزره چون خانم بیشتر استراحت میکنن واسه خودم کلی کدبانو شدم از ظرف شستن گرفته تا آشپزی.....
انصافا آشپزیم بدک نیست خانم هم از دستپختم تعریف میکنه.....میگن آدم مجبور بشه کلی استعدادش شکوفا میشه
آخه دیروز یه سوپی پختم که خودم هم تو کف دستپختم موندم
.
.
.
و تا چند روز آینده زندگی یکی از دو رویش رو به ما نمایان خواهد ساخت
تا چه پیش آید و چه در نظر افتد
سلام من هنوز هیچ اقدامی برای بچه نکردم هفته دیگه ایشالا میخواهیم بریم اقدام برام دعا کنین عزیزان

ایشالا همتون به زودی مامان شین و اقا احسان شما هم پدر

ایشالا خدا به هر کی نداره بده
Lilypie Pregnancy tickers
2738
ممنون از نی نی 92 ؛لورا و خانم احلام امیدوارم به خواست خدا شما هم هر چه زودتر به آرزوتون برسید
فردا خانمم باید آز بده تا نتیجه مشخص بشه....تا فردا چه ساعات پر استرسی خواهد بود........

خانم فرناز من صفحه اول اون تاپیک رو خوندم برام خیلی عجیبه که شما هنوز یکسال نگذشته و هیچ درمانی نکردید به فکر فرزند خونده افتادید راستش برام غیر قابل باوره....
ما بعد از چندین سال و انجام سه بار میکرو و تحمل کلی هزینه و فشار و استرس هنوز پیگیر درمانیم تا به خواسته طبیعی هر انسانی که داشتن فرزندی از خودشه برسیم و اون موردی که شما میگید قاعدتا جزء آخرین مراحل باید باشه البته انسانها با هم فرق میکنن و ممکنه افرادی زودتر با این قضیه کنار بیان...البته در اینکه حمایت و قبولی سرپرستی همچین بچه هایی کار خوبیه شکی نیست ..... براتون آرزوی موفقیت میکنم
سلام
ممنون از دوستانی که پیگیر هستن
دوست داشتم با خبرای خوب بیام تا باعث دلگرمی و امیدواری بیشتر برای بقیه بشه
اما.....
خب ما همه تلاشمون رو میکنیم و بقیش خواست و صلاح خداست که ایندفعه هم صلاحش نبود
فعلا برای تجدید روحیه خانم باید به فکر یه مسافرت باشم
به امید روزی که برای همگیمون این آرزو به واقعیت بپیونده

2706