2737
2734
عنوان

اسپرم صفر

| مشاهده متن کامل بحث + 249820 بازدید | 902 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
مامان شراره جون یه عطاری تو شهرمون به شوشوی من که تحرک وتعداد اسپرمش کم بود پودر جین سینگ و ماهی سقنقور داد (همون که شبیه مارمولکه) موثر نبود بعد که رفتیم یه جای دیگه گفتش که این داروها فقط برای ازدیاد اسپرمه نه تحرک و زنده بودن اسپرم ها امیدوارم براتون موثر باشه مشکل شوشوی من تحرک کمشه.
بهترین خبر دنیا "فرزندی در راه است"
مامان شراره عزیز
منم همسرم مشکلش مثل مشکل همسر شماست............ولی هنوز بیوبسی نکردیم.
پارسال همین موقعها بود که رفتیم پیش دکتر اشرف...........مدتها تحت درمان دکتر اشرف بودیم...........ولی هیچی به هیچی..............
نمی خوام ناامیدت کنم عزیزم.
ماهم که باراول رفتیم و با سایتش آشنا شدیم کلی امیدوار شدیم و..............اما...............
البته ما هنوزهم ناامید نیستیم.............فقط ..........فقط یه وقتایی فکر می کنم پول و از همه مهم تر وقت زیادی رو پیش دکتر اشرف تلف کردیم...........بگذریم از نوبت دهی افتضاح و ناز و عشوه منشی هاش که همه فدای سر نی نی ................
نمی دونم.............شابد اگه نمی رفتیم هم بعدا پشیمون می شدیم ولی ازش اتفاق خاصی ندیدم.......... الان هم داریم درمان دارویی رو تحت نظر دکتر پاک روش ادامه میدیم............توکل بر خدا.............تا خدا چی بخواد.
اون موقع که پیش اشرف میرفتیم...........یکی از دوستام رو که اونم همسرش برای بارداری مشکل داشت خیلی تشویق کردم بره پیش اشرف..........ولی همسرش قبول نکرد و رفتن سراغ درمان دارویی و در مدت کوتاهی تونست به طور طبیعی باردار بشه و هفته قبل دختر گلش به دنیا اومد.

هدفم از نوشتم این حرفها خدایی نکرده ناامید کردن شما یا زیر سوال بردن کارهای دکتر نیست..........فقط می خواستم بگم دکترها وسیله اند..............تا اون بالایی نخواد برگی نمی جنبه.........چه برسه به...........

امیدوارم موفق باشی.
منتظرم تا خبرای خوبی ازت بخونم گلم.
صنم عزیزم چون شما هنوز بیوپسی نکردین هیچی معلوم نمیشه ممکنه شوشوی شما آزو اسپرمیه انسدادی داشته باشه. یعنی تو بیضه اش پر از اسپرم باشه ولی مسیر انتقال اسپرم مسدود باشه. این جوری هر چه قدر هم دارو مصرف کنی بی فایده است. اینطوری فقط از طریق بیوپسی میتونی بچه دار بشی. دکتر پاک روش چه داروهایی بهتون داده؟؟؟؟؟؟چند وقته تحت درمانید؟؟؟؟؟؟؟ تغییری در اسپرم های شوشوت ایجاد شده یا نه؟؟؟؟؟؟راستی اصلا شوشوت آزواسپرمه یا تعدادش کمه؟؟؟؟؟؟؟
Lilypie Pregnancy tickers

2706