نی نی سایت > تبادل نظر > دوران بارداري > تهيه لوازم و انتخاب نام كودك > فكر كنم اطلاعاتم از نظر جنس و قيمت واسه سيسموني عالي شده سوالي داشتيد كمكتون ميكنم

موضوع: فكر كنم اطلاعاتم از نظر جنس و قيمت واسه سيسموني عالي شده سوالي داشتيد كمكتون ميكنم + اظهار نظر

1   2  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
negar پست ها : 4346عضویت:1389/11/3
1391/4/29 - 8:16 عصر
نوجوان گرفتم
خدا هر چی ازش خواستم داره کم کم بهم میده ...
مامان عسل پست ها : 273عضویت:1391/4/15
1391/4/29 - 8:21 عصر
من يافت اباد و دلاوران و وليعصر رو گشتم وليعصر كه اصلا نريد همش نعوپان و توليدي هاي ضعيف يافت اباد و دلاوران هم نعوپان داره هم ام دي اف و هم هر دو كه كارهاي دلاوران تنوعش بيشتر و قيمتهاش بهتر بود
پلک زديو ديدي که هيچکي دورت نيست انگار همش هالووينه چون هيچکي خودش نيست
1391/4/29 - 8:25 عصر
اگه تخت خالي بدون كمد بخواي اگه كار خوبي بكنه اگه اشتباه نكنم از 300 خورده اي 400 خوردهاي هست بيشتر نميشه
negar پست ها : 4346عضویت:1389/11/3
1391/4/29 - 8:26 عصر
حسن آباد نرفتي؟
خدا هر چی ازش خواستم داره کم کم بهم میده ...
1391/4/29 - 8:34 عصر
چنتا نكته براي يه كاره مرغوب يكي اينكه به لبه هاي پي وي سي شده با جنس مرغوب رنگ روغني نگيريد چون خط ميفته نما ام دي اف بدنه نعوپان براي اينكه بدنه پيچ ميخوره و نعوپان نگه دارنده ي بهتريه ولي روكش ملامينه كه پوست پوست نشه و نما ام دي اف چون مرغوب تر و باد نميكنه حواستون باشه شيشه اگه كار ميشه اچه داخل چوب بره و شيشه به ديواره ها پيچ نشه بهتره پيچ كار از كنار كمد ديد نداشته باشه و توي كار باشه
گلي پست ها : 1049عضویت:1391/3/29
1391/4/29 - 8:35 عصر
سلام نانازي جون من درباره كالسكه سوال دارم.هنوز خريد نرفتم و توي اينترنت فقط تحقيق كردم. دنبال يك كالسكه بودم كه در عين سبكي دو حالت روبه مادر و بيرون داشته باشه. ساك كالسكه قابل برداشتن باشه و كرير روش نصب بشه و وقتي جمعش مي كنيم خيلي جا نگيره. در واقع همچين كالسكه اي پيدا نكردم اما مكسي كوزي مدل لولا به اين چيزي كه مي خواستم از هم نزديكتر بود. كه با نمايندگي كه تماس گرفتم گفت همون مدل رو داريم اما مارك بب كانفورت كه گفت دقيقا شبيه به هم هستند و مكسي كوزش گير نمياد 665 تومن هم قيمت كالسكه خالي بود.
يه مدل ديگه هم ديدم توي نت كه مارك پگ پرگو بود و مجموعه شامل كالسكه كرير و ساك حمل و ساك وسايل قيمتش ه محدود 1500 . و نمايندگي گفت كه از مكسي كوزي سبك تره. خواستم ببينم شما مارك ديگه اي سراغ نداري كه اين ويژگي ها رو داشته باشه و ارزون تر هم باشه؟؟ چون بازار و خريد رفتي مي پرسم
1391/4/29 - 8:36 عصر
دير رفتم حسن اباد فقط ساحل چوب رو ديدم نه اونجارو نگشتم
مريم.م پست ها : 812عضویت:1388/12/25
1391/4/29 - 8:36 عصر
سلام نانازي جون
من يه سوال كلي دارم اگه براتون مقدوره خوشحال ميشم جواب بدين
تو سيسموني كودك جز لباس و وسايل بهداشتي چي مناسبه برا خريد؟ منظورم صندلي غذا و كرير و .... اينجور چيزاس
من هنو ني ني ندارم اما اگه خدا بخواد 2-3 ماه ديگه ميخوام اقدام كنم
من چشم به راه يك اتفاق خوبم...نه شاكي ام و نه غر مي زنم... فقط در سكوت خودم آماده و منتـــــظرم
1391/4/29 - 8:45 عصر
گلي جون الان بايد برم جايي بخاطر اين شايد نتونم زياد بگم ولي از بهار بخر اگه ميخواي كم جا بگيره دسته اصاييها خوبن ولي برو مارك even flo رو ببين از نگر سبكي خيليخوبه ولي دسته مبليه جا ميگيره ولي سبكه گراكو هم خوبه اونم قيمتش بالاست حالا ميام اگه بازم چيزي به فكرم رسيد ميگم برات الان ديرم شده ببخشيد
maman sroush پست ها : 6731عضویت:1389/12/7
1391/4/29 - 10:24 عصر
*****************مژده مژده******************

لباس هاي جديد و بادي هاي اصل كارترز جديد با طرح هاي بسيار بسيار زيبا و شيك رسيد

شوي بزرگ تابستاني شامل انواع
بادي
بادي شلوار
بادي شلوارك
تونيك و تايت
پيراهن
سرهمي پاچه كوتاه
تيشرت
شلوارك
تاپ
لباس باله بسيار خوشمل
جوراب شلواري و....................................
براي كوچولوهاي ناز

و سورپرايز ديگه براي ماماناي گل انواع مانتو هاي شيك و خنك تابستوني
اينم وبلاگشونه يه عالمه مدل جديد هم دارن كه عكسش تو وبلاگشون نيست http://foroshgahstart.blogfa.com/

لباس هاي خوشگل براي ماماناي گل و دوست داشتني كه به علت ك سايز شدن حراج خورده و اينم وبلاگشون

http://mini7.blogfa.com/

زمان شو : از سه شنبه تا جمعه 27 تا 30 تيرماه
ساعت : از 11 صبح تا 7 بعد از ظهر
مكان : سعادت اباد علامه جنوبي كوچه 34 شرقي پ 13 واحد 1

تلفن : 09381554314

اينم ادرس كلوپ منه يه سري از مدلا رو براتون عكس گزاشتم تو كلوپ http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=14559

دوستدار همه ي شما مامان سروش ( شيما)
مزون و شو دائمي لباس کودک در شهرک غرب www.soroushmezon.ir 09381554314
maman Lobia پست ها : 10951عضویت:1391/3/20
1391/4/29 - 11:53 عصر
يه شوي استثنايي با لباس ماركدار براي مامانا و ني ني ها

با بهترين برندهاي روز دنيا و قيمتهاي عالي و تخفيف از 10 تا 30 درصد

Zara,Oshkosh,Gap,Carters,Beneton,Mother care, ....

* لباس مهموني و شيك - كفش و پاپوش - بادي و شلوار و جوراب شلواري - پتو - حوله و .....براي فرشته هاي كوچولوي تو دل مامانشون و ني ني ها از بدو تولد تا 8 سال

براي ماماناي عزيز و خوش تيپ :

* لباس اسپرت و راحتي و بارداري ترك

بمدت يكماه * بمدت يكماه * بمدت يكماه * بمدت يكماه *

22 و 23 تيرماه از صبح تا شب پذيراي شما عزيزان خواهم بود . اما از 24 تيرماه لطفا با هماهنگي تشريف بياريد .

تلفن تماس : 09390386090 و 88097141

شهرك غرب - خيابان فرحزادي تقاطع با خيابان دريا - زير پل عابر پياده كوچه بوستان دوم شرقي پ 22 زنگ ستيا

http://nazdoneh2.blogfa.com/ = وبلاگ براي ديدن نمونه لباسها

** لباسهاي جديد هم رسيده كه عكسشون تو وبلاگ نيست *
مزون لباس مارکدار مادر و کودک نازدونه http://nazdoneh2.parsiblog.com/
مامي پونه و پسملي پست ها : 1185عضویت:1389/8/30
1391/4/30 - 1:04 صبح
لب لباس سايز صفر ويك ودو چند تالازم است ؟
1391/4/30 - 11:42 صبح
مريم جون به نظر اونجور كه فكر ميكنم كرير فقط واسه كسايي خوبه كه ماشين دارن وگرنه بار سنگيني اگه ماشين داري بخر كه لازمه با بيس كه صندلي ماشين بشه كالسكه هم بگير كه لازمه مطمعنا وصندلي غذا هم من شنيدم ميگن خوبه كه هست چون بچه واسه غذا خوردن در نميره ههه يه جارو كثيف ميكنه به بچه احساس مستاقلي ميده و جذاب براش و اين چيزا واسه تخت به نظرم يكي از اين تخت ها كافيه حالا تخت نوذاد چوبي تخت پارك يا از اين گهواره ها اگه بخواي يه ذره بزرگتر شد استفاده كني و 2 خرج نشه ميتوني نوزاد نوجوان بگيري كه خيلي خوبه پاتختي هاشم بهش مي چسبه واسه محل تعويض بچه من خودم بيشتر واسه پاتختيهاش نوذاد نوجوان خريدم زياد هم تفاوت قيمتش با نوزادي خالي بالا نيست البته راهاي ديگه هم هست كمد هم كه واسه لباس هاش ميخواي عروسك هم كم بگير چون تا دلت بخواد براش ميارن اين چيزاي بزرگش اينان كه ضروريه حالا قنداق و پتو و .. اين ها رو هم ميخواد خورده ريز كه من چون هنوز نخريدم زياد اطلاع ندارم فقط كاري كه ميكني واسه اين چيزاش زياد قيمت بگير و مقايسه كن كه اين بازاري كه من ديدم خيلي بنداز بندازه :)
1391/4/30 - 11:47 صبح
پونه جونم اينهارو نميدونم و شديدا كمك هم ميخام ولي يه كلياتي توي سايتها هست تو تايپيكها هم زياد گفتن دستشون واقعا درد نكنه نيني من ابان مياد بايد برم تو تايپيكه اباني ها كه بسته به فصلي كه ني ني مياد اطلاعات بگيرم
آوايي پست ها : 345عضویت:1389/12/23
1391/4/30 - 10:55 عصر
گلي حون من لولا مكس كوزي گرفتم هيچ فرقي با ب ب كمفورت نداره منم براي امكاناتش گرفتم از نمايندگي اش ولي لي بالاي سه راه عباس آباد همين يه دونه رو داشت اون موقع گفت ديگه گير نمياد برو يه سري بزن اما وزنش فكر نمي كنم فرقي داشته باشه اما امكاناتش عاليه اگه كالسكه بادوام ميخواي همين ب ب كامفورت و مكس كوزي يا پگ پرگو بگير كه همه هم تقريبا سنگين هستند اغلب پگ پرگو ها هم سمت مادر برنميگرده مگر يه مدلش فكر كنم سويچ4 بود اما كالسكه واقعا سبك ميخواي فقط مك لارن خيلي واقعا سبكه حتي كالسكه 3 كيلويي هم داره نمايندگي تيراژه برو ببين اينم سايتش

http://www.macbaby.ir/fa/product.aspx?pm=All

ما رفتيم ديدم همسري خوشش نيومد همين سري لولا مكس كوزي بب كامفورت رو ترجيح داد
مامان باران پست ها : 3027عضویت:1389/8/25
1391/4/30 - 11:25 عصر
من هم درباره كالسكه راهنمايي ميخوام.نهايت قيمت هم 300 ميتونم بدم.ميخوام با توجه به قيمت كاراييش خوب باشه
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: