2410
2553
فکر کنم اطلاعاتم از نظر جنس و قیمت واسه سرویس چوب و سرویس کالسکه عالی شده سوالی داشتید کمکتون میکنم
پلک زدیو دیدی که هیچکی دورت نیست
انگار همش هالووینه چون هیچکی خودش نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اگه نوزاد داری خوب نوزاد نوجوان اگه نمیخوای زیاد هزینه بشه و تمرکزت رو زیبایی بشه نوزادی هم خوبه تا 5 سالگی توش میتونه بخوابه واسه مارکم به نظره من اگه بری دلاوران مدلای قشنگی میبینی ایرانی و ترکش خوب معلومه ترک ولی اگه بهت راست بگن ایرانی هم اگه خودشون تولید کننده باشن که اصلا بد نیست و احتمالا اذ ایرانی استفاده میکنن
2714
ﻧﻬ ﻧﻌﻮﺑﺎﻥ ﺩﻭﺳﺘ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﺩﻟﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﺩ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﺑﺎﺷﻪ ﮐﻪ ﻫﻤ ﺷﯿﮏ ﺑﺎﺷﻪ ﻫﻤ ﺟﻨﺳ ﺧﻮﺑﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ
ﻧﺎﻧﺎﺯﯼ ﺟﻮﻥ ﻧﻈﺮﺕ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﺤﺼﻮﻟﺎﺕ ﮐﺒﻞ ﺑﺎ ﭼﯿﻪ ؟
نگار جونم بهت بگم این طور که فهمیدم اگه نما رو ام دی اف بگیری و بدنه رو نعوپان و روکش ملامینه ضد خش و اینم بگم قیمت تمام ام دی اف یخورده در حد 100 تومن بسته به نوعه کارت با این جری که من میگم بیشتر میشه ولی اصلا گرونیش نمیارزه چون خودشون تمتم ام دی اف 3 سال تضمین میکنن ولی بدنه نعوپان 5 سال
سارا جان من اصلا طرف این شرکتا نرفتم چون به نظرم انچنان فرقی با کارای مغازه نمیکنه و پول الکی و و و اینکه کارهای بیرون بیشتر تنوع داره البته اگه بتونی خوب بلد باشی و خام حرفهای مغازه دار نشی و با جنس خوب بگیری البته کارای شرکتها از نظر کیفیت دیگه مطمعنا درسته و این حساسیتها نیست سارا من کارهای ساحل چوبو دیدم خیلی قشنگن اگه بخوای خوب هزینه کنی
2706