2410
2553
از دوستانی که آقای دکتر افشنگ می شناسن خواهش می کنم نظر بدن که دکتر خوبیه یا نه؟

خیلی واسم مهمه لطفا کمک کنیددد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
بگذریم
دکتر افشنگ استاد دانشگاه تهران بودند که باز نشسته شدند.از روانشناسای گدیمی هستند. و شاید از کار افتاده و ددر خانه سالمندان باشند..شاید در انجاها پیداش کنی؟! حالا کی تو رو دنبالش فرستاده خدا میدونه.من چون لیسانس روانشناسی دارم اینارو میدونم.او بیشتر با معتادا کار میکردند..
بگذریم
دکتر افشنگ استاد دانشگاه تهران بودند که باز نشسته شدند.از روانشناسای گدیمی هستند. و شاید از کار افتاده و ددر خانه سالمندان باشند..شاید در انجاها پیداش کنی؟! حالا کی تو رو دنبالش فرستاده خدا میدونه.من چون لیسانس روانشناسی دارم اینارو میدونم.او بیشتر با معتادا کار میکردند..
2714
من پیشش مى رفتم برام خوب بود. اما یه مشکل بزرگ داره هربارکه مى رى پیشش باید از اول همه چیز رو تعریف کنى چون تو رو یادش نمیاد بنده خدا. اما راه که بیفته خوب راهنماىى مى کنه
ایشون دکتربسیارخوبی هستندولی به علت کهولت سن دچارفراموشی کوتاه مدت شدن ولی راه کارهایی که میدن بسیارمفیده برای من شخصابوده امادرمورددیگران نمیدونم بوده یانه ولی ایشون وگروه همکارانشون،دکترهای بسیارحرفه ای هستندوکلاسهای گروه درمانی وخیلی کلاسهای دیگه ای دارندکه هرکسی چه زن چه مردچه بچه چه بزرگ بهشون نیازداره