2726
عنوان

کسی بوده با خوردن قرص متفورمین باردارشده.......................

| مشاهده متن کامل بحث + 450546 بازدید | 1780 پست
خدا رو شکر فرمر جون اگه خارج رحمی بود خیلی اذیت میشدی
فک کنم قسمته که همه با هم مامان بشیماااااااااااااا
نیکی جون دکتر فقط به من گفته از 5 تا 9 پری روزی دوتا من نمیدونم با هم بخورم یا مثه شما صبح و عصر فرقی میکنه؟
همسرمــــ دوســـــــــتت دارمــــــــ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خدا رو شکر فرمر جون ایشالا به زودی شما من باران ،قاصدک و ای تک هممون با هم باردار میشیم و دوران بارداری رو هم کنار هم میگذرونیم .

امپولی که امروز زدم خیلی میترسیدم ولی درد نداشت اصلا.

والا قاصدک جون تو یه تاپیک یکی از دوستام میگف که لتروزول از روز 3 پری روزی 3 تا باهم.

ولی دکتر من بهم گفته که از روز 3 پری روزی دو تا یکی صبح یکی شب.که امروز که روز 7 بودم تموم شد تا جمعه هم باید امپولامو بزنم تموم شه شنبه که 12 پری هستش باید برم سونوی واژینال ببینه فولیه خوب دارم که امپول اچ سی جی بهم بده.

ولی من دیگه امیدی ندارم نمیخوام دیگه فکر کنم.
CafeMom Tickers
سلام
نیکی جون روز و تعداد قرص و به هر کس یه طور میگن من که زنگ زدم دکی 12 به بعد جواب میده بهم
تو هم امید داشته باشششششششششششش امااسترس نداشته باش

نیکی جون مطمئن باش که خیلی زود همه جواب میگیریم..

فرمر جون من مطمئنم خودتم خیلی زود دوباره مامان میشی عزیزم
همسرمــــ دوســـــــــتت دارمــــــــ
سلام بجه ها من متفورمینم تمام شده اما الان شوشو میگه تا 6 ماه دیگه اقدام نداشته باشیم نمی دونم درسته یا نه ولی اصلا راضی نیست می گه باید صبر کنیم
البته فولی هام به 13و18 رسیده
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود / گاهی نمی شود که نمی شود / گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
/ گاهی نگفته قرعه بنام تو می شود / گاهی گدای گدایی و بخت نیست
/ گاهی تمام شهر گدای تو می شود.....
خیلی بهم ریختم شوشو می گنه نه که نه جکار کنم تمام امیدم این بود که این روزا می گذره می رم پیش دکی و بهم امپول می ده تا تخمکام زودتر ازاد شه تا دیکه سرکار نرم اما چکار کنم
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود / گاهی نمی شود که نمی شود / گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
خیلی بهم ریختم شوشو می گنه نه که نه جکار کنم تمام امیدم این بود که این روزا می گذره می رم پیش دکی و بهم امپول می ده تا تخمکام زودتر ازاد شه تا دیکه سرکار نرم اما چکار کنم
سلام دوستای گلم خوبین همه؟

ایشالا فرمر و قاصدک جون ایشالا همه با هم باردار بشیم به زودی.

فرمر جون حالت چطوره؟بهتری؟

ای تک جون چرا میگه نه؟حیفه بابا فولیه خوب.

باران چطوری؟کجایی نیستی؟
CafeMom Tickers
2706