2726
عنوان

کسی بوده با خوردن قرص متفورمین باردارشده.......................

| مشاهده متن کامل بحث + 450577 بازدید | 1780 پست

ساراجون مرسی که توضیح دادی
امادکترم به من متفورمین 500روزی یک عددبعدشام داده
اره الیزابت جون فکرکنم اونایی که دوقلودارشدن متفورمین روباقرصهای دیگه متل کلومیفین میخوردن
یه سوال دیگه...بلافاصله بعدازاطلاع ازبارداری بایدمصرف متفورمین روقطع کرد؟
رنگین کمان سهم کسانی است که تاآخر زیر باران بمانند!
نی نی گل جونم من یه دونه 500 بین ناهار میخورم............پریودم تا حالا خیلی منظم بود ولی الان 2 ماه 5 6 روز عقب میندازم......دکتر غدد بهم داد گفت اگه کیست ریز داشته باشی دفع میکنه..........برای تخمک گذاری هم خوبه.........من تازه 10 روزه شروعش کردم تصمیم داشتم از هفته ی دیگه بیشترش کنم ولی چون تو ماه رمضونه و این قرص ممکنه باعث افت قند خون شه میترسم حالم بد شه............شما ماه رمضون چه جوری این قرص و میخورین؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یسناجان راستش من پارسال هم روزهایی که ضعف میکردم روزه نمیگرفتم
نوراجون خوش اومدی عزیزم....
پیش دکترخوب رفتی؟
زخم که فکرکنم بافریزخوب میشه عفونت هم بادارو مگه نه؟
سلام من 2 ساله دارم گلوکوفاژ که همون متفورمین می خورم . روزی 2 عدد . فقط پری منظم شده اما نی نی خبری نیست . البته این ماه اقدام کردم تا 7 روز دیگه پری مشم . بچه ها راهی داره زودتر از موعد پری مطلع بشیم
سلام من 2 ساله دارم گلوکوفاژ که همون متفورمین می خورم . روزی 2 عدد . فقط پری منظم شده اما نی نی خبری نیست . البته این ماه اقدام کردم تا 7 روز دیگه پری مشم . بچه ها راهی داره زودتر از موعد پری مطلع بشیم
سارا و الیزابت جون مرسی که جواب دادین
هلی جون دکتر منم گفته روززی یه دونه بخور.من خارجیشو گرفتم بروشور فارسی نداره......چیز خاصی هم نوشته که باید رعایت کرد؟
بنی جون یعنی دو ساله این قرص رو میخوری و باردار نشدی؟فقط این قرص رو میخوردی ؟فکر کنم فقط با ازمایش خون میتونی زود تر بفهمی گلم
نی نی جون نه چیز خاصی نداره
همون که سریع بلعیده بشه مک زده نشه جویده نشه
واینکه تا 3 تا در روز هم میشه خورد
اگه قرار 3 خورده شه
هفته اول 1 هفته دوم 2 هفته سوم3
من واقعا تا هفته 3 خیلی حالم بد بود ولی بدش خوب شدم الانم بهش عادت کردن
وای بنی جون مشکل شما چی بوده که بعد 2 سال جواب نگرفتی
2706